Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Csak az első és az utolsó oldalt olvastam el. Este felrakom a kieget, és megnézem, hogy mi az, amit tudok használni az alapjátékban, kapok-e esetleg valmi pluszt, vagy az csak a kiegben jön majd elő.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) Frigo


Frigo
őstag

Kipróbálva :a melléküldetések iszonyat bénák ,az új szereplők gagyik ,meg minek kellett még egy tucat talent mikor már az alapjátékban betelt a quickbar? Viszont a főszállban látok fantáziát ,talán amiatt megéri végíg vinni ,de összeségében nem eröltette meg magát a bájovér. :U

(#3) zabcs80


zabcs80
tag

Én is többet vártam a kiegtől. Főleg, hogy majdnem annyiba kerül, mint az alapjáték. Tetszett, de az új társak már nem. :N
Pont a piás Ogrhen marad meg, akit eddig sem szívesen vittem. :)

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Én most nem veszem meg , megvárom még 5000 Ft környékére lemegy az ára. :K

Köszönöm Vistaboy -nak az írást. :R

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) Tolkarius


Tolkarius
tag

hát, hát... nem tudom... :F

(#6) Narxis válasza Tolkarius (#5) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mit nem tudsz? :D

Thanos was right.

(#7) Har_melin


Har_melin
addikt

Köszi a leírást, attól tartok én is kivárom, amíg harmad áron fogják árulni.

Viszont egy lényegi kérdés: ezt a hosszú toolbart hogyan csináltad, ez a kiegészítő újítása vagy a normál játékban is előhozható?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#8) Har_melin válasza Har_melin (#7) üzenetére


Har_melin
addikt

Hoppá, most látom, a másik fórumban már meg is válaszolták!

Védd a fákat - egyél hódot!

(#9) Thrawn válasza Har_melin (#7) üzenetére


Thrawn
félisten

"Fogd" meg a toolbar szélét és húzd oldalra :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Az alapjátékot megvettem "frissiben". Ráadásul CE változatban, de ezzel asszem várok, míg lemegy kb. felére.

Aki hülye, haljon meg!

(#11) Alpi


Alpi
tag

Valaki fel tudná sorolni, hogy eddig hány kiegészítő DLC jelent meg a Dragon Age-hez? Valamint még egy kérdés. Ez az Eszmélés DLC tartalmazza az előző DLC-ket is, vagy azokat csak online, pénzért lehet letölteni a továbbiakban is?

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#12) L3zl13 válasza Alpi (#11) üzenetére


L3zl13
nagyúr

The Stone Prisoner, Return to ostagar, Warden's Keep
És ezek továbbra is külön vásárolhatók meg.

Aki hülye, haljon meg!

(#13) ollie válasza Alpi (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az eszmélés nem DLC, hanem kiegészítő, bár sokkal jobb lett volna, ha 2000Ft-os DLC-ként adják ki.

***

(#14) D1Rect


D1Rect
félisten

Köszi a spoiler figyelmeztetőt!:R

(#15) leviske


leviske
veterán

Azt még érdemes hozzá tenni, hogy aki az Origins közvetlen folytatását várja tőle, az inkább hagyja ki.

Ez csak inkább a főhős saját kis kalandja, ami valószínűleg csak utalásokkal lesz belefonva a második részbe. Sok olyat nem tettünk, amit Oghren ne tudott volna megtenni ugyanezzel a csapattal egyedül. :)

(#13) ollie: Ez azért csúnya volt. :DDD Ha Shale/Pala 1200Ft, akkor az Awakening-ért a 8000Ft nem sok. Csak az alap játék 9000-14000 Forintjához képest drága, de ahhoz képest az eddigi DLC-k meg egyszerűen nevetségesek.

[ Szerkesztve ]

(#16) huszar90


huszar90
aktív tag

megint kedvet kaptam elővenni a dragon age-t :K
Kösz a tesztet!

(#17) malwy válasza Tolkarius (#5) üzenetére


malwy
senior tag

Én sem, feltéve, hogy nem ugyanarra gondolunk. Vagy ugyanarra sem. Vagy vmi ilyesmi. :)

(#18) Morden24 válasza Televan74 (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Rendelési költséggel együtt ~5000HUF, ha csak ez tart vissza :)

Sectumsempra - For Enemies

(#19) TazLeacher válasza leviske (#15) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pont tegnap vettem havernak DLC-ket:

Visszatérér Ostagarba: 906 Ft
Kamarás Erőd: 1267 Ft
Kőbe zárba: 2718 Ft (ez a fenti árfolyam alapján átszámolva)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#20) saskaa


saskaa
tag

hát ez nemigaz...az alapjáték hatalmas volt, rég nem kötött le úgy semmi, de ezekkel a dlcékkel meg most a "nagy dlcvel" :((( elveszik az ember kedvét az egésztől :((

A demokráciának többet kellene jelentenie annál, mint amikor két farkas és egy birka szavaz arról, mi legyen vacsorára.

(#21) Televan74 válasza Morden24 (#18) üzenetére


Televan74
nagyúr

Kösz, de mivel nem magyar, így nem sokat tudok vele kezdeni.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#22) Morden24 válasza Televan74 (#21) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja hogy ja. Nem tudtam, hogy kritérium a honosítás.

Sectumsempra - For Enemies

(#23) zolomon17


zolomon17
senior tag

Érdekes amit a végén írtál a javításról: engem addig dobott ki többször is a játék, amíg nem volt fenn az 1.03-as patch :F

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#24) Vistaboy válasza zolomon17 (#23) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem fordítva volt. Bár ez lehet gépfüggő is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#25) Rasoltan


Rasoltan
csendes tag

Bocsi nekem meg tudná valaki mondani h a Képen látható Fő karakternek az armorjat azaz a páncélzatát hogy lehet megszerezni? most akasztottam ki a jatekot de nem kaptam meg elöre is köszi =)

(#26) HaaS válasza Rasoltan (#25) üzenetére


HaaS
addikt

Ha ez feladvány volt, akkor te nyertél... én passzolom.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#27) Vistaboy válasza Rasoltan (#25) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ha arra a fekete színűre gondolsz, annak darabjait a Feketeláp területén találod meg, amikor átkerülsz az enyészetbe, és látsz szakadásokat a fátylon. Azokat a szakadásokat démonok okozzák, akiket leverve a ládák (Minden helyen egy) megjelennek a normál világban. Ha visszatértél az Enyészetből, utána azokon a helyeken megtalálod a darabokat. Ezen kívül a páncélt a "Az Első" nevű éjfattyú leverése után kapod meg. (Ha jól emlékszem).

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#28) kalipa


kalipa
csendes tag

Sziasztok
nekem csak annyi bajom van hogy nincs awaking magyarításom,nem tudnátok valamilyen formában elküldeni?(Mivel nem vagyok M.o-i,nem tudom a játékot sem megvenni :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.