Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aram01


aram01
nagyúr

Na végre egy használható ötlet

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

ennek speciel nagyon örvendek :) tuti ilyen nézetben játszok vele :K csomó játékot a béna tps nézet miatt hagytam abba... (nem jött be a dead space-ben és a gears of war-ban sem egyáltalán :( )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) alien_


alien_
őstag

Szuper!!

Swarm is coming.

(#4) Xirtam


Xirtam
veterán

Csak jönne már!

(#5) - = Zk = - válasza mephi666 (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

(nem jött be a dead space-ben és a gears of war-ban sem egyáltalán :( )
ebben tökéletesen egyetértek. detto... :(

ennek a nézetnek énis kifejezetten örülni fogok... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) dunc


dunc
nagyúr

Jelenleg nállam a legjobban várt játék,tartalmas Magyar,és remélem a gépígényel baxák el!!!

(#7) mephi666 válasza - = Zk = - (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

főleg fps-beállítottságú vagyok... valahogy abban a nézetben tudom legjobban beleélni magam... és szeretem, ha van "lean" (kihajolás)... ez tps nézetben szerintem logikátlan és gagyi... milyen már, ha bebújok fedezékbe és belátok a karakterem mögé és egyszerűen szórhatom a fejlövéseket látatlanban... olyan szögből, hogy az általam irányított karakter nem is láthatja, mi van arra... a call of juarez2-ben mondjuk jól megoldották a fedezékrendszert fps köntösben is...

rpg-kből meg (icewind dale1-2, baldur's gate... csak, hogy a fejlesztőknél maradjunk) nagyon szerettem ezt a scrollozós 3d-izometrikus nézetet... szép és átlátható volt az egész... itt is örülök neki nagyon, hogy ilyen lesz :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) Laci_a_Paci


Laci_a_Paci
tag

Jaj de szerettem is az ilyen játékokat... Baldurs Gate, Icewind Dale... Ezek voltak az igaziak :D nagyon kiváncsi leszek

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Azért ha jobban belegondolunk, macera lenne egér nélkül irányítani ebből a kameranézetből... ;)

(#10) .Gregor. válasza mephi666 (#2) üzenetére


.Gregor.
tag

Fallout 3-ban is jól jött volna, ha másért nem akkor tradícióból. Ott se hiszem, hogy megoldhatatlan feladat lett volna. Talán ha a Dragon Agenél bejön, akkor más is meri majd használni a jó öreg izometrikus nézetet RPG-hez.

Smith: Does Big Brother exist? O'Brien: Of course he exists. Smith: Does he exist like you or me? O'Brien: You do not exist.

(#11) Breki's


Breki's
tag

Hát az előzetes infók alapján én azt olvastam hogy a DA:O nem lesz annyira jó, mint várható lenne. A BG2 viszont mai napig az egyik kedvenc rpg-m, csak amikor mostanság játszottam vele, állandóan 3D-ben akartam forgatni a kamerát.:S & aztán abba is hagytam, mert nagyon frusztráló volt hogy nem lehet forgatni.:O

Breki's

(#12) Kyohei válasza Breki's (#11) üzenetére


Kyohei
csendes tag

Egy hete játszottam, nekem nem volt ilyen problémám.... nyilván óriásiak az elvárások egy olyan játékkal szemben, ami egy 10+ éve utánozhatatlan legenda örökébe akar lépni, de ez "előzetes infók alapján én azt olvastam" kiverte nálam a biztosítékot. WTF? Erre nem lehet alapozni... tűkön ülve várom a megjelenést :)

Ontopic: Nagyon örülök a klasszikus nézetnek, bár én eleve azt feltételeztem, hogy lesz benne ilyen - az hogy PC exkluzív-e vagy sem, kit érdekel :) Remélem a modding community a BG2-éhez mérhető lesz majd! (oh, a konzolosok ebből is kimaradnak, derossz ;] )

(#13) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Csakis ebben a nézetben, bár a KOTOR féle harcrendszer és irányitás is bejön.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#14) Móci


Móci
addikt

Jó lesz ez, ráadásul hamar itt van már a november! :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) Adamius


Adamius
csendes tag

Éljen!!
Habár eddig a pontig azt hittem hogy first person lesz.
Remélem 4 karit lehet alapból indítani, nem csak csatlakoznak a játék folyamán.

(#16) CriticalHit válasza Adamius (#15) üzenetére


CriticalHit
őstag

Ez nem a Wizardy sorozat, inkább Baldur's örökös. Készülhetne a Wizardy folytatás is, az FPS nézet és a teljes csapatot te generálod.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.