Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) trufa12


trufa12
addikt

Ezek korszak alkotó játékok, de nem tudom miért lenne jobb 1 hl mint bármi más (ugyebár max a story miatt ha valaki érti , értette, meg tetszett neki. )
Amikor én végig vittem még nem tudtam angolul , szóval nekem annyi maradt meg hogy jó lövölde volt, néhol akció néhol nem. Ennyi .

Ma már tudok angolul , tudom hogy story ügyben hosszúságban nyomába sem érnek a mostani játékok, a régieknek de szebbek, szórakoztatóak, időt el lehet velük tölteni , meg legalább 1 délután alatt letudható .

Aki felnő annak úgysincs ideje tovább sokat tökörészni , és valljuk be a játék az játék előrébb sokakat nem visz..

Szerintem nézzünk úgy 1 játékra mint szórakoztató termékre. (gyereknek meg más, és sajnálom is hogy a mai gyerekek ilyeneken nőnek fel, nem tudják mi az igazi játék... )

De nekünk meg csak a gyerek énünk , mondatja ezt velünk hogy áhhj régen milyen jó volt, nem a játékokkal van itt a gond hanem azzal hogy egyszer mindenki felnő és a gyerek korát úgy echte mindennel hiányolja, az idő megszépít mindent.

Nekem pl a max payne 1-2 a favorit 1el sokat nem tudtam játszani 1 szer 1 délután 1-2 órát játszottam életemben havernál ... de akkor varázslat történt...
utána már mikor lett gépem nem ment mittom én már xp-n sem nagyon ...
2 őt többször végig vittem imádtam... és valljuk be pedig az sem 1 nagy vaszkó, csak maga a körítés volt jól tálalva, a zenék , maga a karakter.

bár azért kitartó 1 grafikája van :D mert mai szemmel sem annyira rossz ... meg a hl nek sem .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.