Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) codywan


codywan
tag

Megerősítem, tényleg nagyon tartós darab még 2005 -ben vettem Németországban a mai napig használom.

Rövid sztori is tartozik hozzá: annó a német saturn -ban volt egy olyan akció hogy ők a legolcsóbbak az egész országban ezért olyat ajánlottak fel amit még sehol máshol nem láttam. Ha vittél egy olyan kinyomtatott ajánlatot ami arról szólt hogy valahol máshol ugyanazt a terméket olcsóbban árulják akkor ők pár euróval alább mentek annak.

Rádió: Sokol 308, TV: Diamant 251

(#2) Balrog


Balrog
tag

Éljen, éljen! :)
Ezek a régi Creative hangrendszerek örök darabok és szerintem a hangzásuk is egész jó. A mélyek nagyon szépek.

Én egy Creative SoundWorks SW320-nak vagyok boldog tulaja már 15 éve. :R
Ezalatt az idő alatt már öt számítógépem volt, de a hangfalszett az maradt ugyan az. A hangerőszabályzója már széthullott, de ebay-en találtam olyat ami jó hozzá. Remélem még legalább ennyi éven át szolgálni fog.

Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

(#3) Garry84


Garry84
tag

2003-as vásárlás, most épp a TV hangján javít. Hibátlan!

(#4) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Még annak idején, vett édesapám 4 db Orion HS500-at és két HS280-at.
Mai napig az összes gyönyörűen és hangosan ordibál, 2 HS500-as egy 45 éves erősítőre van kötve, azóta üzemel, a másik 2-2 mellett már a harmadik erősítő van...
A legújabb Aiwa erősítő 30% fölé nem tudja vinni a ládákat, lekapcsol.

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

(#5) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Dettó ilyenem van, csak az 5.1-es verzió, de már én is csak 2.1-nek használom. Soha többé ilyet, de még nekem is működik immár 10+ éve :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) Csapoati válasza Garry84 (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hajszálpontosan ugyanígy vagyok én is a P380-ommal. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) MineFox54 válasza Mr. Y (#4) üzenetére


MineFox54
őstag

Ez szerintem a hangfalak nem megfelelő impedanciája miatt van. Lekapcsol a védelem

(#8) ricinus13 válasza codywan (#1) üzenetére


ricinus13
senior tag

Ilyen akció itthon is volt már.

(#9) MineFox54 válasza ricinus13 (#8) üzenetére


MineFox54
őstag

Csomó helyen állandóan van ilyen.
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.