Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pipó


Pipó
őstag

Alulkultúrált lehetek, de nem ismerem ezt a játékot. Ami viszont megdöbbentett: "Január 13-ig 20 dollár helyett, csak 12,99 dollárért vásárolható meg a karakter". Hamarosan testrészeket is lehet majd venni? Ha nagy a füle, többe kerül? Hová jutott a világ?

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"bár semmi eget rengető újdonságot nem tartalmaz" [link] :DDD
Ezt gyorsan töröld ki még mielőtt valaki elhiszi!

(#1) Pipó A karakter ingyenes. Hol olvastad, hogy meg lehet venni? Egy pálya skin-t lehet csak venni. De egyébként pont olyan dolgokat lehet csak venni a játékban amit te írsz. Csak nem testrészt, hanem csukló, váll, fej, mell és egyéb "páncélokat". Vagyis skineket. Amik csak kinézetükben változtatják a karaktereket. Semmi a játékmenetet befolyásoló dolgot nem lehet venni a játékban.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) Game-over válasza Pipó (#1) üzenetére


Game-over
aktív tag

Ez egy free2play játék, valamiből nekik is meg kell élni.

(#4) myckie2 válasza .LnB (#2) üzenetére


myckie2
őstag

Konkrétan a drága oriic írta ezt a faszságot a kép alá... :U

(#5) .LnB válasza myckie2 (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szépenbeszéljé! :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) errorcode06 válasza Game-over (#3) üzenetére


errorcode06
őstag

Ott van az 5% transaction fee minden market vásárlás után.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#7) myckie2 válasza .LnB (#5) üzenetére


myckie2
őstag

Te pedig tanuljá' meg olvasni. :(

(#8) .LnB válasza myckie2 (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én tudok olvasni nyugi. És tudom ki írta a cikket, ha majd ideér és elolvassa a kommentemet akkor eldönti, hogy törli e azt a mondatot. Szóval nem tudom miért írtad nekem, hogy ő írta. Tisztában voltam vele eddig is. Viszont nem kell rögtön így fogalmazni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) myckie2 válasza .LnB (#8) üzenetére


myckie2
őstag

"Szóval nem tudom miért írtad nekem, hogy ő írta. Tisztában voltam vele eddig is.", "A karakter ingyenes. Hol olvastad, hogy meg lehet venni?" Össze-vissza beszélsz.

[ Szerkesztve ]

(#10) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Továbbra is csak skineket lehet venni, minden hős ingyenes. és ez az egyik legnagyobb változtatásokat tartalmazó update a Dota történelmében, nagyobb mint a wc3dota-dota2 közötti váltás volt, ajánlom a gameplay aloldal tanulmányozását.

/s

(#11) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Töröltem a fals infókat, elnézést érte. :((( (még éjjel írtam a hírt, de ez nem mentség természetesen)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12) .LnB válasza myckie2 (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja. Akkor igazad van. :) Azt hittem te arra gondoltál, hogy nincs benne semmi újítás.

(#11) oriic

Értem én, hogy fáradt vagy! Biztos sokáig nézted szombaton a Boston Major-t (mint én) ;] :U

Bár itt eléggé felébredtem, lehetett vagy hajnali kettő akkor már, de alig bírtam magam visszafogni az öröm-újongásban! :D Ha másból nem, a kommentátor és a közönség reakciójából le fogod vágni mekkora dolog volt ez. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) szupermacs


szupermacs
veterán

Hihetetlen, hogy mekkora igény van a milliomodik MOBA játékra is. És oké, hogy játszanak vele, mert ingyenes, de még képesek is költeni csak a külső miatt. :U

(#14) .LnB válasza szupermacs (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"milliomodik" [link]

Tudod te honnan indult maga a moba stílus? (Konkrétan az SC-től), de a Dota volt az első igazi moba.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) nonsen5e válasza szupermacs (#13) üzenetére


nonsen5e
addikt

A milliomodik? Lehet van kismillió MOBA, de amiknek jól megy és sok is a játékos, az a LoL és a Dota2. És ezek így a "régi nagy" nevek is, az eredeti WC3 DotA volt A MOBA. Annak az ötletét vette meg kilóra a Valve és lett a Dota2 már mittudoménhány éve. A többi kismillió kínai p2w kópia játék meg örül ha van 500 játékosa. Talán még a HotS is ott van valahol, de annak nem tudom mennyire megy jól mostanság, már rég nem követem az eseményeit.

Én örülök, hogy pár ember szórja nekik $1000 számra a pénzt, mert ha nem jönne be ez az üzleti modell, akkor vehetném meg én is az alapjátékot $60-ért meg minden. Aztán még arra jönnének rá a fizetős elemek.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#16) Hokunda válasza szupermacs (#13) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Két apró megjegyzés:

1, Az első mobák egyike. És az egyik legnépszerűbb, a legnagyobb pénzdíjas versennyel. (10 millió dolláros nagyságrend)
2, Egy pc játékokkal foglalkozó honlapon bárki is meglepődik, hogy vki költ rá, ami nem is kötelező? Ugyanúgy AAA esetén is vannak pusztán skin packok és ott mégsincs megrökönyödés.

(#17) szupermacs


szupermacs
veterán

Nekem lehet esni, de ez az én véleményem. Ismerem a DOTA játékot az eredetit (pontosabban a modot). Az sem fogott meg anno, de most nem is erről írtam, hanem kifejezetten a műfaj játékairól. És a Dota 2 meg mintha nagyon nem az első lett volna. Már rég ment a LoL szekere, amikor a Valve beindította ezt. Egyébként nem tudom, hogy nekik mennyi pénzük lenne, ha nem fizetősként adnák a skineket (ami nem érdekel, mert felőlem pályákat vagy képi filtereket is árulhatnának pluszba), de nem féltem őket.

(#18) .LnB válasza szupermacs (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Addig oké, hogy a te véleményed. De el kell keserítselek, hogy a többi az hülyeség. :D És nem ismered te a DOTA játékot, csak hallottál róla. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) szupermacs válasza .LnB (#18) üzenetére


szupermacs
veterán

Ahogy gondolod. :)

(#20) wjbhbdux válasza szupermacs (#17) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A dota 2 gyakorlatilag csak egy engine váltás volt, inkább kevesebb volt átültetve amikor kijött. Ez a frissítés tartalmazza az első új hőst, ami nem volt az eredetiben benne. A league meg ex-dota fejlesztőkkel indult, akik annak idején törölték is a legnagyobb dotás adatbázist és fórumot meg amihez hozzáférésük volt és egyéb kedves dolgok, igazi rohadékok :) most már hogy része lettek a kínai pénzmosodának kicsit visszavettek.

/s

(#21) szupermacs válasza wjbhbdux (#20) üzenetére


szupermacs
veterán

A LoL-ról is megvan a véleményem, felőlem ők is onnan szedik a pénzt és olyan tartalmat rakhatnak a játékukba, amilyet csak akarnak. Számomra csak az volt furcsa, hogy ekkora nagy igény van ezekre. Mert számomra az összes ugyan az.

(#22) nonsen5e válasza szupermacs (#17) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha nem adnák még a skineket sem fizetősként, akkor miből térülne meg a fejlesztés / szerverüzemeltetés költsége?
A Steam közepére odadobnak egy PayPal Donate gombot? :U

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#23) Wesder válasza nonsen5e (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Simàn :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) szupermacs válasza nonsen5e (#22) üzenetére


szupermacs
veterán

Leírtam, hogy felőlem bármi lehetne fizetős egy ingyenes játékban, nekem csak az a hihetetlen, hogy ilyenekért az emberek pénzt adnak. Ahogy CS-ben is, LoL-ban is, meg minden létező játékban kozmetikai cuccokért.
Sok játék van, amiknek a kiegészítőiért sok sok ezret kifizettem (multiplayer pályák, plusz fegyverek, plusz autók, plusz karakterek, single player kampányok fejezetei, stb.) de a skin az nekem mindig érthetetlen marad.

(#23) wesder: Te is jöttél rosszarcúskodni? ;]

[ Szerkesztve ]

(#25) .LnB válasza szupermacs (#21) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Talán azért van ekkora igény rájuk, és van ekkora tábora a moba játékoknak, mert kurva jók. Ebbe még nem gondoltál bele? A Dota 2 az egyik legérettebb, legnehezebb, legizgalmasabb, és legjobb játék. Amit még nézni is baromi szórakoztató.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) szupermacs válasza .LnB (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

Amint látod: nem mindenkinek. Nekem a WC3 modtól kezdve a LoL-on át a Dota 2-ig egyik sem jött be. Vagy csak nem jött át a rettentő lassú játékmenet és a kötött pálya.

(#27) Wesder válasza .LnB (#25) üzenetére


Wesder
félisten

Nem vitatom hogy jó, de hogy én nem szórakozom még a nézésén sem, az is biztos. (Ettől még nem lesz rossz jàték)

Szupermacs
Én rosszarcúskodni? Hová gondolsz? :DD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Én várom már nagyon a frissítést! Kellett már valami, hogy kicsit megkavarja az álló vizet. :)
Újra kell majd tanulni jó pár dolgot! :D Maga a pálya is kicsit más lesz. Pár hősnek lesz + scepteres tulajdonság az ultijához, páron változtatnak, új képességek. Sniper, Slark, Zeus, Riki, Anti. Erősebb illúziók, új creepek, lassabb újraéledésse, megbabrált Roshan és még pár dolog. Mi lesz itt! :D
Tetszik az új hud is. Az új hős is érdekesebbnek tűnik, mint az utolsó kettő.
Jó lesz ez, csak engedjék már szabadjára! ;]

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#29) Lacccca87 válasza szupermacs (#24) üzenetére


Lacccca87
őstag

Nagyjából amit leírtál mint kiegészítő abba mind beleférnek a skinek is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.