Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) szami777


szami777
addikt

Ha legalább szép lenne, de annyira csúnya lett, pedig a kávamentes telóknak vonzania kellene a szemet, nem taszítani.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52) Hallosz


Hallosz
senior tag

Végül is, kutyaszalonna lett a végeredmény. De, annak is hitvány.

Mert lakni, muszáj.

(#53) d@vee


d@vee
őstag

Ezt így hogy? 80+ezerért csak 720p kijelző? Bár ezt még le is lehetne nyelni, de az üzemidő harmatos.
A satnya érzékenységű kijelző pedig tipikus doogee hiba. Volt F3 Pro-m, nagyon szerettem, a kijelzője gyönyőrűen nézett ki, de az is gyengén vette az érintéseket. Valamint szoftvertámogatás egyenlő volt a nullával.

Ja

(#54) nyisziati válasza d@vee (#53) üzenetére


nyisziati
veterán

Mostanában egy illető írt a Xiaomi Facebook csoportba, hogy a Fastcardtech-en keresztüli rendelései áfamentesek voltak. Hollandiában léptetik be a csomagokat, majd onnan szállítják ide.

Ha így veszem, most végigvittem egy rendelési folyamatot az oldalon, és némi plusz cuccal (kijelzővédő, tok, rootolás + GAPPS-olás) 236 dollárra jött ki az ár. Ez durván 65.000 Ft.
Ami még mindig nem kevés, de ha ennyiben megáll, az már nem rossz.
Fél év múlva meg kb. 50 (se) lesz.

(#55) Upo válasza nyisziati (#54) üzenetére


Upo
addikt

Ugye nem vettél semmit a fastcardtech-től? Nem szabad pénzt adni nekik, a legnagyobb csaló banda, csodálkozom hogy még megvannak. Keress rá a neten, vagy akár az itteni fórumon is, rengeteg embert megkárosítottak már. Örülj ha egyáltalán valamilyen telefon lesz a csomagban (ha megjön). :W
Kíváncsi vagyok hogy hol találtad, hogy a fastcardtech egy megbízható bolt? :O

A készülékről meg annyit, hogy nem az lenne a káva nélküliség, hogy a KÉP majdnem a széléig ér? Egészen röhejesen nagy a fekete csík a kép szélétől a telefon széléig, a cikikben a hangszórót mutató képen jól látszik. Hiába viszik ki az üveget a széléhez ha bekapcsolod a képernyőt és 3-4 millivel beljebb van a kép.
Az is vicc, hogy a redmi note 4-em keskenyebb mint ez, és a kép széle sincs messzebb a telefon szélétől, pedig ezt nem vékony kávásnak, sőt káva nélkülinek :N hirdetik...
Na meg a gyártó, nem is tudok olyan típusukat mondani ami ne lenne tele hibákkal és hazugságokkal (és nem arra a pár emberre gondolok aki kifogta, hogy működik neki, nem az jelenti a minőséget).

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#56) .DLL válasza kelly416 (#50) üzenetére


.DLL
veterán

Ez mondjuk jogos, a teteje teljesen racionális lett.

Alul viszont feleslegesen sok a pazarlás, így az egész szó szerint félrecsúszott.. :D

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#57) nyisziati válasza Upo (#55) üzenetére


nyisziati
veterán

"Kíváncsi vagyok hogy hol találtad, hogy a fastcardtech egy megbízható bolt?"
Írtam, a Xiaomi Hungary adok-veszek csoportban egy illető több cuccot is rendelt onnan. Állítása szerint gond nélkül megjött mind, áfamentesen, Hollandián keresztül.

Keresgettem a posztot, de sajnos a fácsé keresője elég vacak, ez meg párhónapos poszt (sőt, ha jól emlékszem csak hsz-ek voltak egy más témájú poszton belül), úgyhogy a belső kereső nem találta. :(

(#58) Upo válasza nyisziati (#57) üzenetére


Upo
addikt

Az áfamentes küldés legenda, nem a feladón múlik hogy elfogják a röntgenben vagy nem. Tök mindegy min keresztül küldik, akkor is áfás. A 99%-át megfogják a vámon, szinte minden gyanús méretű küldemény megy át a röntgenen. Nem érdemes azzal számolni hogy megúszod, az áfával+kezelési díjjal is kalkulálni kell. Legfeljebb kivételes szerencsével jobban jársz.
Vannak olyan küldési módok, amikor kisebb áfás eu országban elvámolja a feladó és neked nincs rajta már plusz áfa mert eu-n belüli küldéssel kapod, de annak postaköltsége van, ami valamivel kevesebb mintha áfát fizetnél rá.
Nem a f0sbúkon gondoltam a keresést, azok nyilvánvalóan palimadár kereső beírások, arra telik az ilyen lehúzós cégeknek hogy ilyeneket beírogassanak, és már egész jó a fordítójuk, néha már akár valós beírásnak is tűnhet.

Hanem keresel mondjuk itt

Esetleg ahogy írtam, helyben: [link] [link]
Az elején nyilván lelkesek ahogy megtalálják az "olcsó" boltot, de olvass bele pár oldalt, ott már kiderülnek a dolgok...
Ha meg már fizettél, akkor vedd tanulópénznek. (bár csodálkozom, hogy ez a teszt után és a márka története ismeretében valaki még képes ilyent rendelni. Gyanús hogy soha nem lesz az a 2-es kamera beüzemelve, sőt lassan már a libák is megismerik majd hogy ez az a kamu f0s, menőzni se lehet majd vele, csak égni... :O )

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#59) nyisziati válasza Upo (#58) üzenetére


nyisziati
veterán

Közel a századik rendeléshez (2004 óta) nagyjából én is tisztában vagyok a szabályokkal. Ezt is csak azért írtam ide, mert valós személy írta, nem kamuprofil.
Egyébként emlékeztetnélek, hogy pár hónappal ezelőttig a Spemall - HongKong Goldway voltak az ajánlott szállítók, mert Roissy-n keresztül áfamentesen hozták a cuccot. Ezért találtam említésre méltónak az illetőt.

Nem akartam onnan rendelni, csak gondolatébresztőnek szántam.
Meg aztán meg kell adni az esélyt, hátha változott a hozzáállásuk, az utolsó hsz-ek tavaly év elejiek.

(#60) South Velen válasza d@vee (#53) üzenetére


South Velen
addikt

720p, abból is pentile a text szerint, ami felér egy valós 540p-vel körülbelül.

Mindezt 5,5 collon.

De még ha ez lenne a legnagyobb baj ezzel az ipari hulladékkal..

(#61) South Velen válasza d@vee (#53) üzenetére


South Velen
addikt

-

téves, törölhető

[ Szerkesztve ]

(#62) Upo válasza nyisziati (#59) üzenetére


Upo
addikt

Én is azt írtam, az egy feláras postázási mód volt.
A fastcardteches rendeléssel meg mindenki a saját pénzével veri a csalánt... :DDD
De a mailes hírlevelekben mindenki 170$-ért vesztegeti, találomra ránéztem a banggood-ra, ott is annyi. Ha forintra állítod akkor 45729,-. Rájön az áfa (12347,-) és a postai kezelés (2500), összesen 60576,-
Akkor miért poén hogy egy ismert csalótól rendeljek mert hátha?

A 6 gigás az 20 dolcsival drágább, de a f0s az akkor is f0s ha 6 gigányi ram chipet forrasztanak bele...

Egy keret nélküli telefonra aminek a szélétől majd fél centire kezdődik a megjelenített kép, dual kamerával, amiből az egyik csak kamura dísznek van benne, a másik meg gagyi 18000 ft-os telefon szintű képeket csinál, és mondjuk az akku kapacitás hazudozást is miért pont ennél a készüléknél hagyná abba, szelfihez meg fejre kell állítani a telefont, ennyi pénzt kiadni, na az az igazi gazdagság. És akkor még majd kiderül, hogy az adatlapról többek között a képet is beleértve (mert ugye a valóságban kvára nem úgy néz ki) még mi az ami idővel kiderül, hogy hazugság.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#63) no more válasza Upo (#62) üzenetére


no more
addikt

XD

Nagyon igaz!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#64) devast válasza Upo (#62) üzenetére


devast
addikt

És ez még csak a jéghegy csúcsa... mikor pár hónaposan elkezd szoftveresen és/vagy hardveresen szétesni...

[ Szerkesztve ]

(#65) nyisziati válasza Upo (#62) üzenetére


nyisziati
veterán

Oké, részemről meggyőztél. Nem tőlük rendelek Doogee Mix-et. :DD

(#66) Upo válasza nyisziati (#65) üzenetére


Upo
addikt

Egy torz, ronda, műszakilag tré készüléket egy ilyen alja gyártótól, hát egészségedre.
De lehet hogy kifogod hogy fél-egy évig is viszonylag működik, bár nem ez a jellemző. 100 emberből mindig akad 1-2 akinek nincsenek különösebb problémái a gyártó készülékeivel, vagy nem veszi észre, de a többi 98-99 meg földhöz verné az idióta fantomhibák és nem teljesített specifikációk miatt. Aztán ez az 1-2 teríti az okosságot, hogy márpedig ez minőségi gyártó, mert neki nincs gondja.
Ha tényleg odavered, akkor érdekes lesz pl. kijelzőt venni bele (vagy ha ezen is előjön az előkukázott selejtes szériahibás kijelzők valamilyen bugja), szép csöndben szokták adogatni más kijelzőkkel, amit sikerül olcsón szerezni. Vagy valami más komponensből is szoktak még többfélék lenni, és jellemzően nem kommunikálják. A legjobb az, hogy van amikor a rom is többféle, annyira más hardvert lapátolnak bele a következő hónapban, az meg különösen szép mikor a másik fajta alkatrészesre való rom még téglázza is az alaplapot.
Sok sikert hozzá! :DDD

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#67) South Velen válasza nyisziati (#65) üzenetére


South Velen
addikt

Durva, hogy még egy szakmai fórumon is vannak ilyen "mazochista" emberek.

(#68) devast válasza South Velen (#67) üzenetére


devast
addikt

Mivel egy szakmai fórumon vagyunk, és ez a kínai ócskatelefongyártós dolog nem tegnap indult, ezeken már mindenki túlvan. Az elején volt nagy lelkesedés, hogy majd belejönnek, meg fejlődnek, meg idővel minőségibb lesz, de kiderült, hogy nem. Az egész kőkeményen lehúzás. És tök mindegy milyen spec-el adják el a téglát, ha a funkciójára amiért megvetted teljességgel alkalmatlan.

(#69) nyisziati


nyisziati
veterán

:DDD :DDD :DDD

Hát komolyan, ti aztán meghozzátok az ember kedvét a rendeléshez. Egyelőre jegelem a projektet.

(#70) nyisziati


nyisziati
veterán

Közben meglett a fastcardtech-es poszt.

(#71) nyisziati


nyisziati
veterán

...és még egy:

Lehet, hogy tényleg változott a helyzet a Fastcardtech-nél?! :))

[ Szerkesztve ]

(#72) Azie válasza Gibo (#15) üzenetére


Azie
őstag

A Nokia6 hivatalos bruttó listaára is 86k függetlenül. :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#73) Upo válasza nyisziati (#71) üzenetére


Upo
addikt

Hú, találtál 2 szerencsés vásárlást! A többezer pórul járt eset nyilván nem érdekel. Akkor sem, ha nem csak a termékekkel van gond, hanem a "garanciáztatás"-sal, és a pénz visszafizetéssel is. (Tudom, találni fogsz olyan beírást aki visszakapta a pénzt)
Te tudod, látom nagyon akarod, hát rendeljél onnan B+, de ne hozzánk gyere majd sírni... :W

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#74) nyisziati válasza Upo (#73) üzenetére


nyisziati
veterán

Jól van, engedjük el a témát.
Nyugodj le, szerintem kicsit túlpörögtél.
További kellemes, békés napot. ;)

(#75) keke7070


keke7070
csendes tag

Mindenki úgy irogat, mintha látott volna ilyen telót. Nekem ilyen van most a kezemben. Imádom . Kis káva felül is. Olyan érzés mint ha csak egy kijelzőt látnék. Igaz Smart launchert használok, Chromot , Gmailt, Google billentyűzetet .
A gps 20 műholdból 16-ra kapcsolódik 5 másodperc alatt.
P25 -ös a proci letültöttem egy független rendszer progit . A kamera lehetne jobb is , de jönnek folymatosan az ota frissítések, javítások. Minden bekapcsolva, fut folyamatosan , nem kell semmit kilőni fogkalkozni vele és így is marad 4700 mega üres ramom. Fantasztikus.
Az ára bangoodtól 6GB/64GB-osat rendeltem 48000 plusz áfért cégre ment. Így csak 48000 forintomba kerűlt nem 85 ezer amit itt összevissza irogattak.
Legjobb ha inkább más tesztet olvastok el és utána döntötök.
Köszönöm hogy elolvastad.

(#76) keke7070


keke7070
csendes tag

Ja és az kijelző panel ? Nem tudok úgy hozzáérni, hogy ne csináljon semmit. Úgy, hogy ez a teszt egy nagy nulla.

(#77) keke7070


keke7070
csendes tag

Pl:ezt.
https://www.chinamobilemag.de/test/doogee-mix-test.html

(#78) keke7070


keke7070
csendes tag

http://www.xiaomitoday.com/doogee-mix-drop-test-durability-review/

(#79) South Velen válasza keke7070 (#75) üzenetére


South Velen
addikt

Kis káva felül is.

Igen igen, csak felül van kis káva, mindenhol máshol átlagnál nagyobb is....

Minden bekapcsolva, fut folyamatosan , nem kell semmit kilőni fogkalkozni vele és így is marad 4700 mega üres ramom. Fantasztikus.

Ezek szerint a doogee végre feltalálta a spanyolviaszt. Állításod szerint minden program folyamatosan fut a rendszerrel együtt és ez mindössze 1,3GB RAM-ot igényel. Nem semmi. Már csak azt nem értem mi értelme van akkor a 4700MB üres ram-nak, ha (állításod szerint) nincs használatban, de látom van, aki ezt fantasztikusnak tartja, szóval már megéri. :)

(#80) ollie válasza keke7070 (#75) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És hogy kaptál a Banggoodtól nálunk elszámolható, áfás számlát? Komolyan érdekelne.

Mert ugye ez csak úgy történhet, hogy a Banggood elutalja a NAV-nak az áfát, te meg visszaigényled. Az viszont 100%, hogy egy kínai webshop nem fog utalni semmit a NAV-nak, és ha te visszaigényled az áfát, abból neked komoly problémáid lehetnek.

[ Szerkesztve ]

***

(#81) Bog válasza keke7070 (#75) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A telefon hivatalos, magyarországi, bruttó végfelhasználói ára 85 ezer forint. Összevissza írogatunk, ja. Grat. Ezért érdemes volt hozzászólni, hogy megkérdőjelezd a hivatalos hazai forgalmazó által kommunikált árakat, tényleg.

Ha 48-ért adnák, akkor még talán valami értelme is lenne, bár a kamu másodlagos kamera az mondjuk semmiféle árszinten nem engedhető meg.

És az, hogy te ilyen-olyan launchert meg szirszarokat használsz, az konkrétan tök érdektelen, a készüléket úgy kell megítélni, ahogyan az kijön a dobozból, mert az enduserek 90%-a így is fogja használni.

Vártam már, hogy mikor jön az első helikopter, aki már vett egy ilyet és neki persze szipi-szupi, kár, hogy veled ellentétben mi már több ezer telefont láttunk, és ha ugyanazon az útvonalon futva három utcával arrébb teszi a GPS pozíciót egy készülék, mint 860 másik ugyanilyen körülmények között, akkor az a GPS bizony szar. Lehet, hogy neked pont jó, de akkor viszont szokás szerint szélsőséges a gyártási minőségi szórás, ami meg azért baj.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#82) Zeki válasza ollie (#80) üzenetére


Zeki
nagyúr

:C

(#83) forgonati válasza ghiottone (#9) üzenetére


forgonati
őstag

Jesszus, ez milyen már hogy dupla kamerás mobil, de a 2. kamera nem megy, és az effektet szoftveresen oldják meg. Ami erősen idézőjeles mivel ebben a szoftveres megoldásban sincs sok köszönet... De akkor minek a 2 kamera? Egy normális telefon 1 kamerával jobb képeket lő. Kár volt a 2. kameráért, ahelyett inkább töltötték volna az időt hogy normálisabb sw-t rakjanak a telefonra. Ezt is csak a kínaiak tudják, dupla kamerás mobil, ami gyárilag le van tiltva :C

Keelah Se'lai!

(#84) Zeki válasza forgonati (#83) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mit fikázod? Fentebb írta a "tulaj", hogy kurvajó teló, és az áfát is visszaigényelte.

(#85) Secretknight


Secretknight
aktív tag

Tulajok ne írjanak ide,teljesen felesleges.Aki rendelkezik ilyen telefonnal,használja és tetszik neki,az ne itt keresse a többi tulajt,nem itt vannak.
A teszt ,nem vitatom hogy tényeken alapul,de ne feledjük ,a telefon neve nem jól cseng,nagyon sok rossz benyomás van a gyártó készülékeivel kapcsolatban.Ezekről én is tudnék mesélni,5-6 típusú doogee-t rendeltem már.Ez ,konkrétan tetszik -nagyon- ,és két nap nem elég semmire hogy írjak róla.
A készülékkel kapcsolatos -valós- tapasztalatokat ,tudnivalókat,segítségkéréseket ,majd megvitatjuk,átbeszéljük egy másik topikban .

üdv.

(#86) Lirion


Lirion
addikt

Durva ez a kamu kávátlanság.. akkorák az oldalkávák, mint a 6 évvel korábbi sonykon meg htc-ken voltak.. Nagyon gagyi telefon.

(#87) South Velen válasza keke7070 (#77) üzenetére


South Velen
addikt

Most belenéztem ebbe a tesztbe. Rögtön meg is tudtam belőle, hogy az akkuról is kamuzott a Dogee, és valójában 2600 mAh-s. Hová tud még süllyedni ez a telefon? :D Köszönjük, hogy megosztottad velünk, és sikerül a maradék tévúton járó embert is lebeszélni erről az okádékról.

(#88) Upo válasza keke7070 (#77) üzenetére


Upo
addikt

Ezt?
Mit akarsz ebből kihozni?
A YT videó címképén (lejátszás nélkül) nagyon ordít a kamuzós káva, semmivel nem jobb mint az én nem vékony kávás készülékem (sőt). A jobb felső saroknál látható nagyon. Van ugye a sötétkék ház széle. Ha hihetnénk a doogee féle kamuzásnak, akkor itt kellene kezdődnie a megjelenített képnek. De nem. Van még egy világoskék keret körbe. aztán utána mintha a kijelző jönne, de még ott sincs kép, hanem ott meg van még egy fekete keret körbe. És csak azon belül kezdődik a valódi kép. Akkor most wtf? Ha már a kezedben van, akkor le tudod mérni nekünk, hogy a szélétől hány millire kezdődik a valódi kép fent és oldalt?
Sebesség mint akármelyik P25-ös, semmi extrát nem tudtak vele dobni.
Hangminősége nem túl jó, amit a feltekert basszussal próbálnak leplezni.
Az N-es dual band-os wifin (ami elvileg 300 Mbit) produkál 65/42-es sebességet. Ugyan láttam már rosszabbat is, de könyörgöm, ez egy csúcskészüléknek van kikiáltva!
Kamerák: a tesztképeken is látszik hogy nem jó, a képszéleken, sarkokban torz, homályos. Vagy ez az állandó bokeh effektus? ;] A kamu kamera árából kicsit igényesebb műanyagot tehettek volna objektívnek, bár akkor meg mit reklámoznának?
GPS screenshotoknál látszik, hogy a YGPS által kijelzett vételi szintek nem igazán acélosak, pedig németországban alapból nem gyenge a vétel.
Akku: Mérésük szerint 2500 és 2700 mAh között lehet a kapacitása (ugye 3380-nak van hirdetve), a mérési pontatlanságokat figyelembe véve sem lehet több 2800-3000-esnél. Rendes gyorstöltés sincs.
Megemlékezik még ujjlenyomat bugról, szoftver bugokról, amik reménye szerint javítva lesznek (nem ismeri a márkát?? nem lesz az szerintem javítva soha), home gomb hülye használhatóságát is említi.
Ír valami olyant is, hogy valami festett műanyag betétek vannak a fémházban, aminél várható hogy a használattól le fogja dobni a festéket.

Tehát ebből is tisztán látszik hogy gagyi. Nem hogy hullanak, ömlenek a csontvázak a szekrényből.

A drop tesztesre meg nem is érdemes szót vesztegetni, valahogy mindig olyan képek videók kerülnek fel a szponzorált cikkben amiben mindent túlél. Aztán a valóság majd mást mutat.

Nem tudom mi az oka, hogy ekkora lelkesedést mutatsz, vagy rájöttél hogy befürödtél vele, de nem nagyon vallanád be magadnak, akkor szoktak így kompenzálni. Mert kellett, hogy lehessen menőzni vele, de már másodikra is inkább szánalmas. Vagy pedig, hogy is fogalmazzak finoman, meglehetősen tapasztalatlan vagy telefon tekintetében, és ha egy sokkal olcsóbb, de rendesen megcsinált alsó-közép kategóriás telefon egyszer a kezedbe kerülne, akkor visítva dobnád a kukába ezt a szrt.

Olyan tesztet nem tudsz ahol esetleg fényezik egy kicsit, mert ez csak újabb szögeket vert a koporsójába, ami az itteni tesztből még nem derült ki.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#89) TTTotya válasza kelly416 (#50) üzenetére


TTTotya
senior tag

Ebben van valami. Bár ha maga a gyártó sem ezekre helyezi a hangsúlyt, hanem a kamuzásra a kameráról meg a keretnélküliségről, akkor azért nem olyan nagy csoda, hogy ezekre már nem figyel annyira fel a nép.

(#90) Azie válasza Bog (#81) üzenetére


Azie
őstag

Pontosan. A szar még szar marad, attól, hogy lefújod tejszínhabbal vagy napszemüvegen át nézed. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#91) mandarini válasza batai15 (#1) üzenetére


mandarini
csendes újonc

Azert nem olyan veszelyes... :D

(#92) Mr.Silkó válasza Cifu (#14) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:C

(#93) FіkuszKukіsz válasza ollie (#80) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Az import ÁFÁ-t vissza lehet igényelni.Import esetén is lehetőség van arra, hogy a vállalkozás a megfizetett áfát a fizetendő adójából levonhassa, illetve visszaigényelhesse.

Romanes eunt domus

(#94) pikko


pikko
csendes tag

Na nálam is van egy-két ilyen készülék. Fekete kék.
A forma, kijelző, anyaghasználat nagyon jó.
A kamera lehetne jobb, az igaz, de együtt lehet vele élni.
Lőttem pár képet gyorsan...eldönthető.
Amúgy egyáltalán nem bumfordi, kimondottan jó kézbe fogni.
A keretek persze ott vannak,nincs kitolva, de így is oké. Az Amoled meg bejön.
Nálam a gps gyors és pontos navigáció közben is.

https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_121730.jpg
https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_121752.jpg
https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_121759.jpg
https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_121828.jpg
https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_121917.jpg
https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_122018.jpg
https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_122036.jpg

https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_122205.jpg
https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_122213.jpg
https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_122224.jpg
https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_122229.jpg
https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_122247.jpg
https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_122347.jpg
https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_123413.jpg
https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_123435.jpg
https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_123454.jpg
https://kephost.com/images/2017/08/07/IMG_20170101_123523.jpg

[ Szerkesztve ]

(#95) nyisziati válasza pikko (#94) üzenetére


nyisziati
veterán

Szerintem ezek abszolút vállalható képek. A Xiaomi se csinál jobbat.

Szoftveresen milyen?
Vannak akadások, fagyások, vagy kilépések?

(#96) pikko válasza nyisziati (#95) üzenetére


pikko
csendes tag

Fagyás nincs ne is legyen, akadás elvétve, de ezt betudom a frissességének , ma kaptam meg őket. Azt vettem észre a használattal jobb lesz. És még frissíteni kell egy rakat alkalmazást. A legújabb szoft felment rá. Kis melegedést tapasztalok nyüstölésnél a kameránál. A fogása alakja nagyon tetszik, nagyon kényelmes nekem. Kimondottan szép. Hangzása oké, mint a többi. Játék még nincs. A színek nagyon jók, a felbontás nekem nem kevés. Az érzékelés a kijelzőn szokásos, szóval eddig minden oké.

[ Szerkesztve ]

(#97) nyisziati válasza pikko (#96) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi. Akkor ez összességében pozitív.
Bár még hátravan egy tartósteszt is, hogy hosszú távon hogy válik be, illetve milyen a széria minőségi szórása (100 darabból hány teljesen vagy részlegesen hibás darab van).

(#98) Secretknight válasza pikko (#96) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Ennyire masszív teló még nem volt a kezemben.Ha igaz hogy ez nem alu,hanem nemesacél ,akkor megmagyarázza a súlyát is.A porfestés tartósnak néz ki a kereten és a gombokon is.Amit látok az az abszolút minőség.A kollegák is ezt mondták akik megnézték.Volt aki megkérdezte hogy ez samsung?Mert olyan a képe,tehát az amoled kijelző azonnal feltűnik.Nálam is új szoft van rajta,semmiféle akadás nincs ,4 napja atomstabil a rendszer.Az akku első nap nem bírt egy napot sem,most két simmel használva -az egyik céges,tehát rendesen használom- másfél napja üzemel és 50%-on van.A kamera sem rossz ,teljesen középszintű,már amennyire meg tudom állapítani,mert amúgy ez a dolog nem érdekel egy telónál.A keretek kicsik,ez is tény ,igaz nem keretmentes a kijelző.Nagyon bejön a teló,kék,jelenleg nem cserélném másra.Páromnak s6 edge van,arra sem.A hangminőség nagyon jó,minden szinten(normál,média,stb.),igaz ,mérnöki módban felhúztam kicsit,hát nagyon hangos lett :),és nem torzít maxon sem.
A hozzá adott tok,nagyon minőségi,tizedmilliméter pontos,nagyon jó a fogása,és az anyaga,nem csúszik,sőt.
Szóval eddig nagyot csalódtam a doogee-ban ,több készüléket rendeltem tőlük.De ez hihetetlenül jó teló,eddig.Remélem így is marad.Rendelek most egy Umidigi Crystalt is,kiváncsi vagyok a különbségekre :)

(#99) Upo válasza pikko (#94) üzenetére


Upo
addikt

A keretek persze ott vannak,nincs kitolva, de így is oké.
Amiért elvileg drágábban adják mint más hasonló hardverű telefont, az a keret nélküliség és a dupla kamera, amiből mind a kettő kamu, megfejelve a doogee szokás szerinti behazudott kamu akku kapacitással.
Hát ha ez így neked ok, akkor csak hajrá.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#100) pikko válasza Upo (#99) üzenetére


pikko
csendes tag

Nem értelek... A képeken tökéletesen látszik, hogy nincs a kijelző szélig futtatva. Amikor rendeli valaki ezt azért látja. Szóval ezen kár rugózni. A kamera lehetne jobb, igaz, de azért nem kell temetni.
Nézd engem nem kell meggyőznöd, ha neked nem jön be.
Nekem sem jön be sok teló, mégsem írok be,hogy vegyétek csak hajrá.
Biztos vagyok benne, hogy már van annyi leírás, teszt, kép videó, teszt fotó, hogy mindenki saját maga eldöntse, kell-e neki vagy sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.