Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batai15


batai15
félisten

Ismerve a márkát és hogy hulladékokat gyártanak ,nem is számítottam másra mint amit a teszt írt.

(#2) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Még ingyen se...!! Na jó dobálni jó lenne...

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#3) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Kár volt legyártani is.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) Turbobacsi válasza batai15 (#1) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

azért volt jó telójuk: Doogee Valencia 2 Y100 Pro (majd 2 éve teszi a dolgát, remek kis gép)

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#5) batai15 válasza Turbobacsi (#4) üzenetére


batai15
félisten

jó embernek mondod én azzal a telefonnal utáltam meg őket végleg. 2 hónapot bírt, majd egyszer egy shazam közbe kikapcsolt, töltést nem vett, semmi meg halt.
Kalapáccsal segítettem ezután a túlvilágra biztos ami biztos.
igaz 20 ezer forint volt ,többet nem is adnék érte.

(#6) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Egy jol osszerakott szoftverrel,klassz kis cucc lenne.

(#7) prolad


prolad
őstag

Örülök a tesztnek, kíváncsi voltam a telefonra, ahogy vártam, túl sokat akartak és túl sokat ígértek. Egy mixhez képest sehol sincs (nyilván árban sem), ettől még lehetne jó, de a szoftveres hibákat (és akkor a hd kijelzőről, a gyenge kamerákról meg arról, hogy vannak ott kávák) nem tartom elfogadhatónak, főleg ennyiért.

(#8) jacis


jacis
nagyúr

A cikk vége: "A cikk elkészítését a Telenor Hipernet Blog támogatta, ahol további mobilos érdekességekről és a Galaxy S8-ról lehet olvasni."
Ez most mi? Hogy jön ide az S8? :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Az egyik videóban bemutatták, hogy konkréten a 2-es kamera lencse nem is működik, le van tiltva szoftveresen. Elvileg majd javítják később.... aha :U

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#10) Xaels


Xaels
félisten

Komolyan nem értem, hogy egy ilyen gyártó, hogy képes életben maradni egy ennyire telített piacon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) wlandroid válasza jacis (#8) üzenetére


wlandroid
tag

Ha esetleg szakmaiatlan olvasmányra vársz, mert az MA-színvonal már túl nagy :DD ;] :DD

(#12) szupermacs


szupermacs
veterán

Csak a szokásos. Semmi új, semmi jó, semmi extra.

(#13) Probert75


Probert75
addikt

Bone123 a "Specifikáció"-s oldalon a telefon képe fejjel lefele van.

(#14) Cifu válasza Probert75 (#13) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mert selfie esetén így kell tartani. ;)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#15) Gibo


Gibo
senior tag

Ez a 85e Ft annak fényében igazán durva, hogy a ZUK Edge 4/64es kiadásban kb 270 Euro (+22 Euro szállítás - 10 Euro kupon , nekem a 6/64es került mindennel együtt 314Euroba ), ugyanúgy 2 év garancia van rá, van mo.-i szervíz, kissebb is, és erösebb is :D Az egyetlen hátránya (számomra), hogy nem amoled...

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#16) #16820480


#16820480
törölt tag

Remek kis telefon lett. Erősen gondolkozom, hogy lecseréljem erre a Galaxy S8+-t!

(#17) janeszgol


janeszgol
félisten

A legutolsó bekezdést ki kellene emelni. Végre valaki leírta már. Papíron és képen jónak tűnik, de az érintésérzékelés miatt nálam maximum könyvolvasásra jó, másra nem. A kamera produktuma is tré.

(#18) Ganzer válasza #16820480 (#16) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Veszek egy ilyet aztán cserélhetünk :D

(#19) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Poénnak jópofa, telefonnak viszont egy kupac kula. Drágán.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hulladéknak ígérkezik sajnos, de azt azért meg kell hagyni, hogy bitang jól néz ki.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#21) jFox


jFox
őstag

Na majd meglátjuk, hogy milyen ha a vámosok kitalálják mennyit fizessek. Mindenesetre elkeseredtem a cikket olvasva. :(
Bár az Oukiek K6000Pro-t is lehúztátok,de nekem azzal sem volt bajom. :K

Ja és nem találom sem az edigital-nál sem az emag-nál. Az euronics honlapját nem néztem, mert az átláthatatlan. Hol találtátok meg 85-ért? Illetve a tesztkészüléket honnan kaptátok?

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#22) nyisziati válasza jFox (#21) üzenetére


nyisziati
veterán

Megnéztem a neten egy fickó tapasztalatait, aki használta is. Állítása szerint egész élhető. Egyedül a kamerával volt elégedetlen.

Ha igaz, hogy szoftveresen letiltották a második kamerát, akkor sajnos megint az esztelen spórolás áldozata lett egy jó készülék. Ahelyett, hogy megfizetnének 4-5 profi programozót, inkább kidobnak félkészen egy telót. Ami lehetett volna egy ígéretes flagship is, ehelyett a fillérrágó mentalitás miatt megint csak egy félkész matéria marad, amit a tech közösség szépen kukáz. Teljesen jogosan.

Pedig lehetett volna egy új Xiaomi is... :(((

[ Szerkesztve ]

(#23) no more


no more
addikt

Mi ez a torzszülött játéktelefon? :DD :DD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24) moleculez válasza ghiottone (#9) üzenetére


moleculez
veterán

Na ez így mindennek az alja... Mondanám, hogy egy rendesen optimalizált ROM-mal okés lehet, de ez a kamera dolog kritikán aluli.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#25) ScrapUnit


ScrapUnit
aktív tag

Most komolyan fake a 8mp segédkamera? És ez 85k? :DD :)) :D :C lol haver...

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#26) beyruth82


beyruth82
veterán

Nagyon gagyi

(#27) Soybex


Soybex
őstag

A bucsukban ilyeneket lőni lenne max értelme ennek a szutyoknak

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#28) Dzsugasvili válasza Cifu (#14) üzenetére


Dzsugasvili
újonc

Ha Bone123-nak ez a szelfiképe, akkor :Y

(#29) Peetey91


Peetey91
senior tag

Ezeket az ipari szemeteket a tesztereken kívül bárki a kezébe veszi egyáltalán? Hogy élnek meg ezek a cégek de tényleg...? :U

(#30) ollie válasza Dzsugasvili (#28) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak bekapcsolva felejtette a beauty face módot.

***

(#31) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Tényleg baj van a kínai mentálissal.
A kínai azt mondja, hogy ha a jót másolod és megosztod, azzal jót teszel. Innen ez ered ez a hatalmas lopássorozat.
Konkrétan itt röhelyesen látható: gátlástalanul meglopják egymást is.
Nulla fejlesztés és ráköltés, csak szolgai hasonlóságra törekvés.
A gond az, a teljes struktúra - az ipar, az iskola az élet szinte minden területe így maxra pumpálja a szemétgyártást.
Tényleg! Mikor fulladunk bele a sok szemétbe?
Nem kell reménykedni abban, hogy a kamera meg lesz javítva. Lehet rá fogadni.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32) DS39


DS39
nagyúr

Miért nem vetéttek le ezeket a hülye fóliákat?

(#33) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Jéé egy ujabb hulladék. Milyen meglepő.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34) mikej95


mikej95
aktív tag

Reméltem valami középszerű utánzat lesz, de ezek szerint van 1-2 komoly gond ezzel a masinával. :(

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#35) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Mindig meglepődök, ha egy jó SoC + nagyobbacska aksi + AMOLED kombó ennyire rosszul teljesít az üzemidő tesztek során. Nagyon fontos a rendszer optimalizáltsága és itt ezt hagyják ki. Ennyi pénzből ez tényleg off kategória, hiába lehet vele menőzni.(Bár aki ilyen telefonnal tenné..)

Finn the human

(#36) devast válasza Polarstar (#31) üzenetére


devast
addikt

Az a helyzet, hogy a kínai se hülye. Ezeket a dugikat nem kínának gyártják, mert ott mindenki tudja pontosan mekkora hulladékok ezek, hanem csillivilli dobozban az európai/amerikai barmoknak. Ezt belpiacon ott nem is árulják... az ilyen másodvonalbeli kínai márkák kínában nem léteznek.

(#37) HardRic válasza devast (#36) üzenetére


HardRic
addikt

Akkor miért van, hogy gyakran nem támogatják a népszerűbb európai sávokat?

(#38) blueMerle


blueMerle
veterán

Kiaradt a tesztből:

A Doogee Mix némileg csupaszított, 7.0-s Androidot futtat, júniusi biztonsági csomaggal [, egy rakás kínai bloatware programmal] és a megszokott Android Nougat extrákkal

:)

[ Szerkesztve ]

(#39) #16820480 válasza devast (#36) üzenetére


#16820480
törölt tag

Vannak olyanok, amiket kifejezetten külföldre gyártanak, de azokat Kínában nem is lehet kapni. Ez pont olyan, de ettől függetlenül van hazai piacra is rengeteg olcsó vacak, szégyentelen másolat. Ott is sok a kispénzű ember, akinek elég ha úgy néz ki valami, a többit nem tudja megfizetni.

(#40) devast válasza HardRic (#37) üzenetére


devast
addikt

Mert csillivilli dobozban akármit el lehet adni. Hulladék az összes, attól függetlenül melyik sávokat támogatja. Mellesleg biztos szép számmal mennek ezek észak/dél-amerikába ill orosz piacra is.

(#41) Wesder


Wesder
félisten

Eddig sem érdekelt ez a dög, ezek utàn meg a telepen marad örökre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#42) .DLL


.DLL
veterán

Pedig de megörültem a cikk bélyegképe láttán, de végül csak ennyire lett komoly:

(P.H.)

(#43) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

ezt is kémkedős vírusos rendszerrel dobják/dobták piacra? :D

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#44) Wesder válasza st3v3np3t3r (#43) üzenetére


Wesder
félisten

Kapjon féreghajtót a kutya.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45) Secretknight


Secretknight
aktív tag

Viszont a kézben fogva baromi jól néz ki ,minőségérzetet ad még a fém,üveg+súlya is.A custom rom-ok pedig jönnek szépen,nem lesz ezzel baj.A kamera konkrétan szar úgy ahogy van,minek rakták bele??
A gps jó ,pontos nekem nincs vele bajon igo-val.
Inkább arra leszek kiváncsi ,ez is bírja e majd két évig hibátlanul mint a umi iron,amit lecseréltem....:)

(#46) Zeki válasza devast (#40) üzenetére


Zeki
nagyúr

Orosz piacra és nem Észak Amerikába. Ott konkrétan le se szarják a kínai másodvonalat, de első vonalban is nehéz kínainak lenni ott, ahol egy ájfónt hozzád vágnak a szolgáltatók, és leszarod a havidíjat, mert az max fagyira való.

(#47) andrevv


andrevv
csendes tag

Kár volt erre pazarolni az időt. Inkább a Nokia 3,5,6-ra lennék kíváncsi, már rég kapni lehet őket és még semmi teszt...

(#48) jUUh


jUUh
addikt

Minden ilyen kutyás teszt csak megerősít, hogy ilyen telefont sose :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#49) Dr. 444Hertz válasza andrevv (#47) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

+1
Bár azért kell az ilyen "felvilágosító" teszt is.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#50) kelly416


kelly416
veterán

Nem kéne, főleg, hogy a Xiaomi note 4 itt fetreng mellettem az asztalon, de azért olyanokat szinte csak én veszek észre, hogy mégis képesek voltak pár jó dologról bebizonyítani, hogy életképes így is? Aláírom, nem penge a káva felül, de majdnem és mégis ott virítanak a szenzorok és a hangszóró. Ez szerintem ha nem is bravúr, de fricska azoknak, akik csak 3cm-es káván tudják mindezt elhelyezni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.