Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aryon87


Aryon87
félisten

Hát, nálam ez továbbra sem hoz semmi változást U11-re, így én maradok a gyári kamerán...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2) helixP


helixP
nagyúr

Sőt, már a 4.0-s is kijött belőle, esetleg lehetne frissíteni a cikket ezzel az infóval :)

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Megpróbáltam P9-cen, de elindul és instant crash. Pedig kíváncsi lettem volna, milyen a DNG ennél és a gyárinál. De nem szereti a kirin chipsetet. :)

(#4) Aryon87 válasza hemaka (#3) üzenetére


Aryon87
félisten

Csak SD-n megy. Exynos és Kirin kifújva

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5) Dr.NX


Dr.NX
addikt

A "raw" nem betűszó, kisbetűvel kell(ene) írni.

Elfogadom a sütiket.

(#6) helixP válasza helixP (#2) üzenetére


helixP
nagyúr

Redmi Note 4-gyel ilyesmiket sikerült kinyernem. 1, 2.

[ Szerkesztve ]

(#7) batai15 válasza Dr.NX (#5) üzenetére


batai15
félisten

Köszönjük Emese témához kapcsolódó kommentárt. Hihetetlen hogy valaki ilyen apró dolog miatt veszi a fáradságot és billentyűzetet ragad.

[ Szerkesztve ]

(#8) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Én még mindig az 1.6-os verziót használom, a 3 felettiekben annyi féle beállítás van hogy lövésem sincs mit kell beállítani G6-on hogy a legjobb eredményt hozzam össze :D Na meg ez az új szoftver sehogysem akar HDR+ képet lőni hiába állítok bármit.

(#9) balazs1022


balazs1022
őstag

Bone123: A Bacon Camera.apk-it is teszteld már legyszi! Igyenesen leszedhető a play-rol. En amiken teszteltem nagyon jol működik. Pl zaj csokkentest is ki lehet kapcsolni, ezaltal még "nyersebb" lesz a kép. Egyebkent dng mentésre 2 lehetőség is adott a szoftverben. Szerintem nagyon jo kis alkamazas. :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#10) rzf


rzf
csendes tag

Na ezt most nem vágom. 3.8 meg 4.0, holott a múltkori, szintén egy XDA-s dev által más deviceokra is kinyitott, és nálam G6-on remekül futó verzió már 4.4-es volt (amiről a legutóbbi ílyen Google Camera-s cikkben volt szó).

[ Szerkesztve ]

(#11) dlaj válasza rzf (#10) üzenetére


dlaj
őstag

Én is kipróbálnám, de még nem találtam olyan verziót, ami snapi 801-en működne.

(#12) tomboy0013 válasza rzf (#10) üzenetére


tomboy0013
veterán

A 4.4 a Google Camera verziószáma ami portolva lett. A 3.8 meg a portnak a száma. Én még az 1.5-ös verziót használom például. Mondjuk neem értem miért a mostani verziónál lett kiemelve a RAW támogatás mikor az 1.5 is tudja már.

(#13) szabi__memo válasza dlaj (#11) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

808on sem megy

(#14) HeadHunter98


HeadHunter98
tag

Törölve

[ Szerkesztve ]

A változás bent kezdődik

(#15) jUUh


jUUh
addikt

Sajnos nálam mindig crashel... Bár lehet az AgNi kernel a baja.

Samsung Galaxy S23+

(#16) twollah1976


twollah1976
őstag

A Google Camera appot csak a kulonbozo panorama fotok miatt hasznalom, alapbol meg a 1+3T gyari kamera programjat.

Jo ez ide falura kabat ala, Pesten meg ugyse nezik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) enginev3.0 válasza Aryon87 (#4) üzenetére


enginev3.0
félisten

Pedig már majdnem letöltöttem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

gyári Note 4-re nem települ: "a csomag ütközésben van egy ugyanolyan nevű már meglevő csomaggal."
Root kell hozzá??

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#19) helixP válasza Turbobacsi (#18) üzenetére


helixP
nagyúr

Nincs véletlenül fent a sima Google kamera? Azt előtte törölni kellene. Engedélyezett Camera 2 Api is szükséges hozzá.

(#20) tomboy0013 válasza Turbobacsi (#18) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ahogy helixP is írja töröld le a régit, nálam is ilyet írt egyszer mikor véletlenül úgy akartam telepíteni hogy az előző verzió még fent volt.

(#21) Tomi_Ohl válasza tomboy0013 (#8) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Hasonló a helyzet nálam is :D
Talán később majd rászedem magam, hogy frissítsek, ha jobb képeket csinál. A raw annyira nem érdekel, de tudom, hogy sokaknak fontos.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#22) Turbobacsi válasza helixP (#19) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

köszi, az volt a gond tényleg: így feltelepül, de nem indul, crash-el. Valószínű hogy camera2 api szükséges, az meg nincs, mert nincs nyitva a boot, nincs root :(

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#23) K82 válasza Turbobacsi (#22) üzenetére


K82
őstag

Nem kell root, nem kell nyitott bootloader.

Ami kell:
SnapDragon 820/821/835. Csak és kizárólag ezeken fog menni, ennek ellenére vannak olyan telefonok, ami ugyan SD820-szal szereltek, de mégsem megy rajtuk (egyelőre?).

Felhívnám a figyelmet erre:
- It may work on other Snapdragon 820 and 821 devices (feel free to try, but keep in mind this is for the Oneplus 3/3T);
- Not compatible with: Xiaomi devices, ZUK Z2, etc (check the second post for alternatives);

[link]

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#24) Bone123 válasza helixP (#2) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Köszi, belefrissítettem a hírbe! :C

(#25) r0by válasza Bone123 (#24) üzenetére


r0by
addikt

Mate 9-el is megy :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.