Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) putti


putti
aktív tag

Nagyon ígéretesnek tűnik ez a játék, kíváncsian várom. Nem tudom miért, mert nem sok köze van hozzá, de elsőre a bioshock ugrott be, na mindegy.

(#2) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Az AC III után ezt várom a legjobban :) Csak jönne már :)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#3) wikings2 válasza putti (#1) üzenetére


wikings2
őstag

Van egy bioshock feelingje, de ez csak jó nekünk mert nem rókabőr mégis egy 10/10 es játék jut róla az ember eszébe :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4) Nazara


Nazara
őstag

Végre egy game, ami nem a grafikával akar hóditani. Sokadik videó után már egyre jobban várom ezt is! :K

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#5) putti válasza wikings2 (#3) üzenetére


putti
aktív tag

Jelenleg ezek a sok újítások, lehetőségek nekem egy kicsit soknak tűnnek, már ami a karakter " természetfeletti" képességeit illeti, mégis pozitív hatással vannak rám és egyben lenyűgöző is. Nem is gondoltam volna, hogy hogy ilyen irányban is meg lehet valamit valósítani, de most hogy láttam ebből egy részletet nagyon is tetszett. Játszottam más hasonló játékkal is, de az annyira nem fogott meg, érdekes módon eziránt valahogy kifejezetten érdeklődöm és várom is. Nyilván a többi majd kiderül ha már ki lehet próbálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.