Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Nem hiszem el h lusták HD-ban csinálni videót a Blizzard-nál :W :W

(#2) Sicilian válasza Xirtam (#1) üzenetére


Sicilian
addikt

biztos nincs rá keret, ebben a nehéz időkben :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#3) Xirtam válasza Sicilian (#2) üzenetére


Xirtam
veterán

attól félek én is :D minden más kiadot videó szinte HD de a DIO3 ról jövö gameplayek 90% a SD :W

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Azt hittem valami új lesz. :(

(#5) plus44


plus44
veterán

Istenem, vmi jobbat pls. :O

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) Vistaboy válasza Xirtam (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Dehogy lusták, csak így két hírt is lehet írni egy ilyen nyúlfarknyi videóhoz. :DDD

1. Új gameplay, jeee. :R

2. Végre HD-ben is, jeee. :C

Ui.: Bocsi, nem állt szándékomban kritizálni a kiadót, mert ez az egyik legjobban várt játékom. Pusztán megjegyeztem. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) Xirtam válasza Vistaboy (#6) üzenetére


Xirtam
veterán

én is csak megjeyeztem :(((

(#8) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ha már ennyi mindent lehet benne tolni miért nem jön ki jövőre? :W

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) ígyvanferi válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ha mindhárom folyamatban lévő játékot nagyjából egyszerre adnák ki, összeomlana a tér-idő kontinuum.

De hogy miért nem tudom még mindig itt elindítani ezeket a gametrailerses videókat... :W

(#10) Zsoccc válasza ígyvanferi (#9) üzenetére


Zsoccc
senior tag

A nem tudom elindítani, az pontosan mit takar? Nem látod őket? Vagy látod de hiába böksz rá nem indul? Kérlek, írd le a problémát hátha tudunk segíteni!

(#11) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem vagyok egy nagy Varázsló fanatik de ezt akarom akarom és akarom:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Xirtam válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Xirtam
veterán

én is én is :DDD :DDD

(#13) gyga


gyga
senior tag

jóó lesz ez.. Először socival vittem végig a 2.részt.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#14) tdd587


tdd587
őstag

Végre egy használható karakter. Az a tegnapi monk nagyon zs kategória volt.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#15) ddekany


ddekany
veterán

Az még hagyján, hogy SD-be adták ki Blizzardék(?), de itt a gamepod-on még tovább romlik a minősége... Azaz, gampod-os cikk íróknak mondom, hogy ha így szúrjátok be a videót, sajnos még a forrásnál is sokkal rosszabb minőségben jelenik meg, többek közt mert ez a **** lejátszó még skálázni sem tud rendesen. Tessék összevetni ezzel, ami nálatok látszik:

http://www.gametrailers.com/video/wizard-electrocute-diablo-iii/54848

Szóval inkább be kéne ezeket linkelni, ha nem megoldható hogy a lejátszó vászon mérete pontosan megegyezzen a forráséval.

[ Szerkesztve ]

(#16) ddekany válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


ddekany
veterán

"Ha már ennyi mindent lehet benne tolni miért nem jön ki jövőre?"

Áhhh... ebből még nagyon nem látszik, hol vannak a végétől. Általában elég hamar lehet valamit működőt meg látványosat felmutatni, de akkor még sokszor hátra van a munka java része...

(#17) juliabrilke


juliabrilke
addikt

MI értelme van az ilyen rövid, helyenként nézhetetlen videóknak? :W

(#18) Xirtam válasza juliabrilke (#17) üzenetére


Xirtam
veterán

Feleted 2 hsz-el leírták h a gametrailers.com on nézd meg ne itt! Ott nézhető lesz, de ezzel az SD-vel akkor se vok kielégülve!

(#19) ígyvanferi válasza Zsoccc (#10) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A böngészőm a ludas, mert Firefoxszal úgy látom, ahogy kell. Ott van a play gomb, (ha elérhető, választhatok HD verziót is), míg ezzel a slimbrowserrel, ami IE alapú valami, csak kinagyíthatom, de azon kívól semmi. A fejlécben lévő, aláhúzott Diablo III-ra kattanva nyílik meg a gametrailers oldala. Csöppet sem kényelmes.

[ Szerkesztve ]

(#20) Dyingsoul válasza Xirtam (#18) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Hát ha ki akarsz elégülni, szerintem ne a gamepodot olvasgasd! ;]

Az első és egyetlen kaszt az eddigiek közül, amivel játszani fogok d3-ban.... :Y

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#21) HarapósKutya


HarapósKutya
tag

alig várom már hogy kijöjjön, szeretem a wizardot.

[ Szerkesztve ]

www.halivud.hu

(#22) ChromeX válasza gyga (#13) üzenetére


ChromeX
addikt

a kedvencem volt a dudu mellett a kis soc csaj :)) szerettem a mindenféle boltot meg mindent ugy ahogy volt nem tom aszem ennek van olyan skillje vagy WD-nek már nem tom ezek a vidik meg s**rok nem nézem meg még1szer, hoy csinál egy aurát és az lelassítja a projectileket, az bejön meg ugy az egész magit

megnéztem a Gt-n a linkelt vidit, ez a villámlás bejövös oylan mint a starwarsban a sitheké :DDD

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#23) juliabrilke válasza Xirtam (#18) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ez sajnos nem az az oldal, ahol kielégítik az igényeidet különféle videókkal. :DDD

(#24) frame>24 válasza juliabrilke (#23) üzenetére


frame>24
addikt

mondjuk ez a kegyetlen magas labda szinte várta a lecsapást
mod: :D

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#25) ne_nezze


ne_nezze
aktív tag

2011-ig hogy fogom kibírni??? :O

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#26) ChromeX válasza ne_nezze (#25) üzenetére


ChromeX
addikt

ki mondta hogy 2011?, lehet az több is akár..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#27) ne_nezze válasza ChromeX (#26) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

ne szivass, már a 2010-et is nehezen vette be a gyomrom :W

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#28) ChromeX válasza ne_nezze (#27) üzenetére


ChromeX
addikt

a dio3-nak nincs officicicial release date, de mondjuk elvileg ha tarják az ütemet akkor 2012-ben a wow4. kiegje jön tehát akkor nincs dio tutira viszont 2011 meg nem tom nem korai az?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#29) ddekany válasza ChromeX (#28) üzenetére


ddekany
veterán

Ne variáljatok... Valójában soha sem fog kijönni, mint azt már megállapítottam valamikor régebben. ;] Mire kijönne, azaz kb 2012-ben, összeomlik a világgazdaság, és akkor ugye van jobb dolga is az embereknek, minthogy játékokat vegyenek, szóval Blizzard bezár, a project fejlesztése 99%-on örökre megáll, a fejlesztők szétszélednek, a tudás elvész. :DDD

(#30) ígyvanferi válasza ChromeX (#28) üzenetére


ígyvanferi
addikt

4.? Nem 3 az a 4?

(#31) mate0217 válasza Xirtam (#1) üzenetére


mate0217
aktív tag

Banyek fenn akadtam én is rajt :DDD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#32) ChromeX válasza ígyvanferi (#30) üzenetére


ChromeX
addikt

nem a 4. jön elvileg 2012 öszén, két évente jönnek ki :K a catalysm most jön 2010 öszén

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.