Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Hyena válasza devil-k (#4) üzenetére


Hyena
senior tag

Tetszett a cikk, és várom a folytatást. Nem utolsó sorban a te tanacsodra rendeltem egy popcorn a410et (az a210 tegnap elkelt). Engem is régóta izgat ez a htpc dolog többek között épp az xbmc miatt amit régóta használok a filmeim katalogizalasara. Eddig gyakorlatilag pcn az xbmcbvel kivalasztottam, majd a popcornal lejatszottam őket. Valóban van némi macera a programmal, de ezért bőven kárpótol a sok plug-in, képesség, modul ami benne van, hozzá adható. Jellemző, hogy popcornon nem használom a jukebox lehetőséget mert nem egy kategória az xbmcbvel. Nagyon várom a beuzemelos részt mert a pillanatnyi tervem az, hogy a megrendelt popcorn mellé veszek valami pofás barebone gépet amin kiserletezhetek a htpc projectel. Engem a taviranyitas remit egy kicsit, illetve nem szeretnék egy jókora dobozt a tv alá ezért jelenleg az openelec rendszerben gondolkodom ami kis eroforrasu és csak az xbmc van benne ami jól irányítható teszem azt tabletrol. (Kivancsisagbol kérdésem, te miért Windowst választottál?)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.