Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v.tom


v.tom
őstag

Szerintem inkább a szülőknek ki kéne dobniuk a kölyköt egy igazi gördeszkával az aszfaltra. Guitar Hero effekt az egész. Nem sokkal jobb és élvezetesebb az egész a valóságban?

(#2) rudi válasza v.tom (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

De-de, sokkal jobb a halom kékfolt meg a törések, esetleg a gázolás. Meg sokkal nagyobb móka évekig gyakorolni az akordokat, mire valami értelmeset el tudsz játszani - ha addig meg nem unod. Ezek a játékok azoknak a tömegeknek készülnek, akiknek nincs idejük/tehetségük/akaratuk/stb. a valódi cselekvés elsajátításához. És ezek a tömegek marha sokan vannak, ezt jelzik a játék-eladások is.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) baliii válasza v.tom (#1) üzenetére


baliii
senior tag

hát akinek nincs annyi elszántsága és akaratereje hogy megtanuljon deszkázni az megérdemli hogy ezzel játsszon, ennyi :D
amugy nem hiszem, hogy több gördeszkást gázolnak el mint gyalogost, a kék foltok pedig a sikerhez vezető út ára, de nem olyan gyakori mint amilyennek hinné az ember... sztem aki annyira deszkázni akar az kezdje el igazival... gondolom 20ezer körül van egy ilyen játék, annyibol már jó kis deszkát is vehet az ember ha ügyes

(#4) Gomez86 válasza v.tom (#1) üzenetére


Gomez86
őstag

Én gitározom rendes gitárral is, de attól még szeretem a GH-t. Egyész más a haverokkal eljátszani egy olyan számot amit hosszú hónapokig gyakorolnánk mire valami hasonló kijönne. Szerintem amúgy teljesen más a célja a GH-nak és egy rendes gitárnak... Ez a játék ugyan ez. Ez így egy közösségi szórakozás lehet az unalmas téli estékre, és nem arra van hogy elindulj egy bajnokságon és megmutasd a világnak hogy mire vagy képes.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#5) v.tom


v.tom
őstag

Tudom hogy ez a játék a tömegeknek készül, és ebben természetesen igazatok is van. Akinek nincs lehetősége igazival, az majd ezt tolja. De az így sántít. Amig egy autószulátorról, repülő, hajó, bármi egyéb, addig, ok, mert nyilván nem minden gyerek és felnőtt lehet pilóta. De kérem szépen. A gördeszka, tenisz, stb, ezek mind mind olyan sportok, aminek az üzésével az ember olcsóbban kijön kb egy évre, mintha vesz egy wii-t, és a kiegészítőkről nem is beszéltem most. A tenisz ráadásul nem olyan nagyon veszélyes sport pl. Én nem látom értelmét ennek. Rászoktatják a gyereket, hogy még csak ne is soprtoljon normálisan. Minek kimenni a szabad levegőre, ha ott a wii fit (ami nem sokat ér valljuk be), minek teniszütőt ragadni, ha ott a wii, stb. Ez nekem nagyon nem tetszik. Igen tény az is, hogy a sikerért minden sportban meg kell küzedni, amíg egy ilyen játékban mindenki érhet el könnyen sikert. De szerintem amikor megküzdesz a sikerért, az sokkal édesebb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.