Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#197) #56573440 válasza Sethdobaloah (#195) üzenetére


#56573440
törölt tag

Csak rohadt ritka. Jogsi szerzés után 10 évig kb kutya nem állított meg. Majd vettem egy mostanra 12 éves e46-os bimmert. Semmi extra, csak fekete. Gyári magasság, gyári fényszorók, gyári 16-os kerekek, valóban semmi tuning vagy hivalkodó, még sportdob se. Ezzel gondoltam untatni az utazóközönséget az utakon. Meló-home base között kb 3 km egy irányban, és jellemzően csak és kizárólag erre az útra használom. Fél év alatt 12 esetben igazoltattak, volt, hogy a kispesti és az erzsébeti banda is, kb 500 méter volt köztük. Látta a paraszt a rendszerben, hogy max 3 perce engedtek el a kollégák, ettől függetlenül végigtolta a 10 perces szenvedését megint. Megint megszondáztatott, megint lekérte minden adatomat, nem is értettem...

Egyszer pont az ecseri piac mellett a murvás placcon játszottak "teálljmeget", tömött sorból megint persze engem szedtek ki. Volt ott minden szintén, nekiálltak nézelődni hogy a felni az gyári méret e, és minden E száma meg mittom én rajtaevan, a hátsó ablakok sötétítése műbizonylatos e, meg ami kell. Aztán úgy 30 perc után amikor még mindig azt hitték hogy majd szopórollerre állítanak megkérdeztem, hogy ha ennyire pénzt akarnak gyűjteni, akkor az előttem haladó 3-as golfot miért nem szedték ki? A robbantott, porba döntött gumijaival, tökös koppraültetett felfüggesztésével, a tuti gyári xenonnal, ablakfóliával, sötétített hátsó lámpáival, meg hasonló nyalánkságokkal tutibb bulinak tűnt. Néztek bután aztán elhajtottak, hogy majd ők végzik a munkájukat. Azért félhangosan megjegyeztem hogy elég szarul ezek szerint. Mondjuk az is igaz, hogy mostanában meg leszoktak rólam már vagy kétszer sikerült éjszaka úgy haladjon mögöttem rendőr, hogy nem érzett azonnali késztetést hogy beszélgessen velem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.