Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Atos23 válasza Tüzi (#6) üzenetére


Atos23
senior tag

A napokban akartam venni egy hibas Lumia 800-at. Amikor elmentem erte, nem volt meg a korabban telefonban emlitett tolto, garpapir, szamla. Atvetelkor mondtak, hogy elhozzak nekem este a tartozekokat. Nem vettem at a keszuleket, azota sem hivnak hogy menjek, mert meglett minden.

Az a helyzet, hogy brutal sok lett a csalo, hasznalt telefont es laptopot venni full riziko. Megmaradt, hibas alkatreszekbol, az ertekesitesi bemutato idejeig mukodo, holegfuvozott szemetet arul rengeteg gerinctelen ember.

En mar rendesen nyomozok facebookon, korabbi hirdetesek alapjan, telefonkonyvben, hogy leinformalhato-e a tag? Csak haznal veszek at eszkozt, utcasarki atvetelek nem jatszanak. Akit atvetelkor flegmanak tartok, mint olyan embert, akihez nem lehet visszavinni valamit, attol nem veszem at az eszkozt. Aki felrebeszel az eloeleterol az eszkoznek, szinten nem veszem at.

Es az egyik legfontosabb: csaj nicknammel regelt vateras vagy ph-s arctol, akirol lejon, hogy ficko szinten semmit. Aki engem at akart dobni a palankon mostanaban, az szinte mind csajnickes faszi volt, mert az eszkoz rejtett hibait probaljak csajos szende muszaki tudatlansaggal alcazni :D

Nagyon nehez manapsag penzt keresni, vigyazzunk a nehezen megkeresett forintokra. Egy jo ajanlatnak tuno lila kod miatt konnyen kerulhet ordenare emberek kezebe a kenyerrevalonk.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.