Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) föccer válasza Silent77 (#50) üzenetére


föccer
nagyúr

Te még emlékszel rá? Jah, hogy csak 4 éves vagy... ;]

üdv, föccer

mod: egyébként meg időrendbe kell rendezni :)

üdv, föccer

mod2:

RE: (#52) Silent77: Írod füzetbe? :DDD

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#52) Silent77 válasza föccer (#51) üzenetére


Silent77
veterán

Nem emlékszem, megkerestem másképp. :D Ami fentebb is linkelve van úgy
Itt még fiatalka vagyok nagyon. ;)
Abba rendeztem, de nem azt dobja. :F

Mindent írok, különben elfejtem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#53) DeFranco válasza Zolaash (#49) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Legalább lenne stílusod, és kerek hsz-be (50 vagy 100) írtad volna be, te topicgyilkos. ;]

Amúgy igen, ezzel lehet frankón keresni. :K

(#54) Crystalheart válasza DeFranco (#53) üzenetére


Crystalheart
senior tag

És hogyan a legelsőre? Merthogy ez nekem elég össze-vissza adta ki a találatokat.

(#55) DeFranco válasza Crystalheart (#54) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Időrendbe lehet állítani a listát és a végére ugrasz.

(#56) Tim82 válasza DeFranco (#55) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igazán f@sz@ gyerek emlékezetből nyomja. Mint én. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#57) Crystalheart válasza DeFranco (#55) üzenetére


Crystalheart
senior tag

És tényleg. Vak vagyok, én valami opciót kerestem neki, nem egy linket. :D

(#58) eziskamu válasza Tim82 (#56) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem f@sza vagy, csak tacskó. 2007 röhely :DDD
Az első topicjaim egyike: [link]

Amúgy az még érdekes, hogy az említett KLTE-s hidegfúziós emberkék egyike később tanított is engem :) . Szerintem tök rendben volt, csak valamit nagyon elmért akkor. :)

[ Szerkesztve ]

(#59) e=mc²


e=mc²
őstag

:)

Ambulimax Provider

(#60) sith7


sith7
nagyúr

nem is tudtam, hogy van ilyen ... :U

(#61) Tim82 válasza eziskamu (#58) üzenetére


Tim82
nagyúr

Helyesírás, ó. És komolyan, így akarsz kiosztani? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#62) Tálydi


Tálydi
senior tag

(#63) eziskamu válasza Tim82 (#61) üzenetére


eziskamu
addikt

Így persze! Olyan rég kezdtem, hogy akkor MÉG nem tudtam helyesírni, most meg MÁR nem tudok :P

(#64) DeFranco válasza Tálydi (#62) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen, igen. Kicsit féltem is hogy véletlenül megcsuszik Race kezében a banhammer. :D

(#65) madstunt


madstunt
addikt

neduddki első hozzászólása tuti érdekes lehet, főleg hogy akkor is ugyanilyen stílusban írt-e vajon :D

update: nahát akkor még máshogy írt :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#66) Tim82 válasza eziskamu (#63) üzenetére


Tim82
nagyúr

Valahogy nem feltételezem, hogy volt egy köztes időszak, amikor ment volna neked a helyesírás. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#67) eziskamu válasza Tim82 (#66) üzenetére


eziskamu
addikt

Hát ja, vannak fontosabb dolgok is, minden másra ott a Word helyesírás elemzője.
A másik meg, hogy a nyelvtannak nem egy öncélú masszív dolognak kell lennie (nem azért van, hogy legyen min élvezkednie egyes bölcsészeknek), hanem ki kell hogy szolgálja a közösség kommunikációs igényeit, és alkalmazkodnia kell azok változásához is, bár megfontoltan és ésszerűen.
Pl. most már el kéne vetni ezt a marhaságot az ly és j-vel (legyen csak j), de mondjuk a bántsátok helyett már nem lenne célszerű a "báncsátok" egyszerüsítés.

(#68) Apollyon válasza eziskamu (#67) üzenetére


Apollyon
Korrektor

mér legyen csak j? Több esetben írásban a szövegkörnyezet mellett azért meghatározza a szó jelentését.. pl szablya-szabja.

Én már annyira megszoktam, hogy amúgy már bántaná a szemem.. Pedig nem vagyok vmi öreg:D

Amúgy meg akinek probléma a helyesírás, az vagy leszarta amikor tanították iskolában, vagy keveset olvas => vagyis műveletlen.

Ez rád nem vonatkozik, meg tisztelet a kivételnek, de azér gáz, amikor valaki nem tudja rendesen az anyanyelvét, nem?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#69) eziskamu válasza Apollyon (#68) üzenetére


eziskamu
addikt

Azért az anyanyelv és a helyesírás valamilyen szinten szétválnak. A középkorban is az írástudás nem volt általános dolog, anyanyelv mégis volt.
Amúgy meg az 'ly' idejét múlta, hangalakbeli különbséget már rég nem jelent a 'j'-hez képest.

[ Szerkesztve ]

(#70) feka007


feka007
nagyúr

Én azzal szoktam néha szórakozni, hogy visszanézem a saját régi hozzászólásaimat egy-egy helyen, topicban. Túl sok a szabadidőnk :D

(#71) feka007


feka007
nagyúr

Nem biztos, de sztem ez az első hsz-em, mivel nem találtam korábbit: [link] (a válasz is jó :D ) Fél nappal előtte regisztráltam, de szerintem előtte nem írtam semmit. Valószínűleg nem azért reggeltem mert kellett, csak mert előtte már egy ideje olvastam a cikkeket, így sztem ezért nem írtam egyből. De azért érdemes megfigyelni, hogy már akkor tudtam a hsz-t szerkesztni, pedig még 13 voltam. :DDD

(#72) eziskamu


eziskamu
addikt

Leges legelső topicom a PH! keresője szerint (létrehozva a regisztrációm napján):
[link]

Az óra alapján ezt már otthonról küldtem, betárcsázós netről. Ekkoriban lett otthoni internetünk, bár még nem előfizetéses telefonos.

[ Szerkesztve ]

(#73) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Nekem mi volt az 1. hsz-em? :DDD
UUUPPP

mp

[ Szerkesztve ]

(#74) DeFranco válasza molnarpeter (#73) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#75) molnarpeter válasza DeFranco (#74) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

LOL :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
szori.

mp

(#76) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Vajon nekem mi lehetett? Már a gúgli sem találja :D

(#77) lsebestyen


lsebestyen
addikt

pont egy éve írtam az első hszem:D :C

(#78) PierNight


PierNight
aktív tag

áhh köszi a tippet, jókat röhögök magamon :D nem voltam annyira nyomi (vagy csak stagnálok :D) mivel nem ez az első fórum az életemben, de azt észrevettem, hogy azóta sokkal szűkszavúbb lettem,és akkor olyan dolgokhoz is hozzászóltam aminek nem sok értelme volt :D

(#79) nike_ válasza DeFranco (#20) üzenetére


nike_
addikt

köszi, elég durva. :D

(#80) DeFranco válasza KaiotEch (#76) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Légy a vendégem: [link] :DDD

(#81) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Lehet, hogy már volt szó róla az előzőekben, de....hogy lehet megtalálni, hogy melyik volt a legelső hozzászólásunk? :B

[ Szerkesztve ]

(#82) DeFranco válasza művésznő4 (#81) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez lenne? [link] :D

(#83) Zsom!


Zsom!
tag

Enyém. :)) Tiszta jó asztalom volt.

(#84) művésznő4 válasza DeFranco (#82) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Tényleg ez az!!!! :DDD De jó, köszönöm szépen! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.