Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) nyisziati válasza lowzor (#60) üzenetére


nyisziati
veterán

A Note 2 topikjában egy fórumtárs mondta, hogy beintegrálták a 9-be.

Én még külön tettem föl a 8-hoz TWRP-ből.

Nagyon durván szól, főleg, hogy még ezen kívül lehet a Deezer saját ekvalizerét állítani és külön a "beállítások"-ban a "MI sound enhancement"-et.

(#62) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Aki még nem fizetett elő annak ez a 3 hónapos 99 ft-os akció nagyon megéri szerintem!

Már dobom is rá a google music helyett, azt valahogy nem szerette a TV-m....

Deezer még asztali kliens nélkül is jó a fenti árért kipróbálásra!

[ Szerkesztve ]

(#63) lowzor


lowzor
veterán

Most látom, hogy a Desktop App-ben 12.31-ig ingyenesen HiFi minőségben lehet hallgatni a zenét. Nem rossz. :)

(#64) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Nem azért, de mi a tökömről beszéltek? Chrome, nem kell flash:

Most lett elegem a Spotifyból, így talán két hónap után, mert böngészőből nem játssza a zenét, nem lehet továbblépni, csak a néma csend van és számol 4000 perce. Nem tudok mit csinálni, nem is akarok. A programja meg valami dll-t hiányol, nem indul, leszedni se lehetett simán, pedig korábban működött.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#65) lowzor válasza szaszlaci (#64) üzenetére


lowzor
veterán

Firefoxon kellett neki a flash...Akkor ez böngésző függő.
De a Desktop alkalmazás most úgyis jobb, mert hifi minőségben lehet hallgatni szilveszterig.
Szerintem jobb és igényesebb egy normális asztali kliensből zenét lejátszani, mint böngészőből, ebből a szempontból jobb volt a Spotify. Meg hogy tudta a hangerő normalizálást.

(#66) Littoral


Littoral
aktív tag

Asztali gépen, böngészőből (Ubuntu, Chromium) használom a Deezert, pluszt mobilon. Egyikkel sincs bajom, előfizető vagyok, nekem inkább a Spotify idegen, a Google Music szóba sem jöhet.
Azt figyeltem most meg (december eleje kb.) a böngészős kliensnél, majd később a mobilosnál is, hogy a dalszövegeknél adott esetben tök' más van feltöltve, mint az éppen szóló dalé. Az előadó rendben van, a dalszöveg tartozik más számhoz. Lehet egyébként, hogy csak be volt csiccsentve a feltöltő, oszt asszonta: Dzsekszon-Dzsekszon, majd beosztják maguknak. Nem Jacko volt, már nem emlékszek pontosan.

(#67) nyisziati válasza Littoral (#66) üzenetére


nyisziati
veterán

Néha el szokott csúszni a Deezer szinkronizálása, én olyankor törlöm és újraindítom az appot - böngészőt.

(#68) borges7


borges7
aktív tag

Sziasztok!

Eddig a Spotira fizettem elő, de most gondoltam kipróbálom a 3 hónapos "ingyenes" ajánlattal a Deezer-t.
Playlisteket hogy lehet lehet legkönnyebben átvinni egyikről a másikra? Én ezzel csináltam, végül is elég jól működik, de hátha van egyszerűbb is: http://www.playlist-converter.net/#/

Illetve olyan kérdésem lenne, hogy új zenék felfedezésére miket használtok, ha adtok pár tippet, azt megköszönöm!

(#69) doc válasza borges7 (#68) üzenetére


doc
nagyúr

en anno valamelyik masik online converterrel csinaltam a koltozest, meg nem mondom a nevet, van sok :)

'felfedezesre' ott a Flow ami nagyon jo (bar hajlamos ismetelni onmagat), illetve eloadoknal a 'Mix' (spotifynal talan radionak hivtak) ami hasonlokat jatszik

(#70) zeorsdfd válasza borges7 (#68) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

"előadói lap" és "hasonló előadók"

(#71) borges7


borges7
aktív tag

Köszi, mellesleg ez a béta asztali kliens elég vacak, sokszor kell pl. keresésnél frissíteni, mert egyből nem jön be az eredmény-maradok a böngészősnél.

(#72) borges7


borges7
aktív tag

Hát 1-2 hét tapasztalatai után elég nagy vicc ez a Deezer...Most hallgatok egy bluesválogatást, ahol Muddy Waters-t Maddy Waters-nek írják...no comment, de alapjában véve se tetszik annyira, mint a Spoti, az sokkal átláthatóbb nekem. Talán a hangminősége ami valamivel jobb(nak tűnik), bár nem vagyok egy vájtfülű.

(#73) zseko


zseko
veterán

Na én eddig Deezert használtam, szeretem is, most lemondtam és egy időre átállok Spotifyra, családi csomagot használva. Persze régebben már használtam ezt is, kihasználtam a 3 hónapra 0.99€ csomagot. A véleményem is ugyan az maradt róla, sokkal nagyobb káosz az oldal, a Deezer szerintem sokkal jobban átláthatóbb és használhatóbb, egyszerűbb, igaz azt ismerem jobban, már legalább öt éve.

HR24.hu

(#74) DanD88


DanD88
tag

Amennyiben Linux, Windows 7 (ne adja isten XP) előtt ülünk, kénytelenek leszünk böngészőn keresztül igénybe venni a szolgáltatást (Flash telepítése kötelező). Ezt Firefox, Chrome, IE (Edge) vagy Safari alól tehetjük meg. Tapasztalataim szerint a legjobban Edge-et használva járunk, nálam vele volt a leggyorsabb. Firefox alatt inkább csak szenvedett a gép, többször futott maximális teljesítményen a processzor lejátszás közben.

Nekem a Linux megoldotta ezt a problémát, windows alatt viszont tényleg döglassú volt (viszont nem csak ez, sokminden más is, főleg a proci miatt).

Van egy pár kisebb-nagyobb hiányossága, de azért használható (Szerbiában nem elérhető a Spotify).

(#75) lowzor válasza DanD88 (#74) üzenetére


lowzor
veterán

Én így hogy már megszoktam, jobban szeretem mint a Spotify-t.
A Flow nagy előnye, rengeteget hallgatom azzal a zenét.
Böngészőből szerintem már felesleges használni, mert a Windows kliens egész jó. Még a hangerő kiegyenlítést is belerakták nem rég, amit annyira hiányoltam.

[ Szerkesztve ]

(#76) DanD88 válasza lowzor (#75) üzenetére


DanD88
tag

Teljesen szubjektív a dolog, szerintem meg windowst felesleges már használni, de még fent van pár gépen, mert kényelem...

Amúgy a flow meg társait(régebben nézegettel pl. hogy egy zenei stílusban mik az új megjelenések stb.) mostanában kevésbe, a kedvenc előadóim oldalán viszont a mások által összeállított playlist-eket szívesen böngészem, gyöngyszemekre vadászva.

(#77) borges7


borges7
aktív tag

Nem értem, miért az angol nyelvű(https://www.deezer.com/en/) változatba jelentkeztet be néha? Hol lehet ezt átállítani, nem találom.

(#78) Rayyy


Rayyy
senior tag

Most komolyan kivették az "Ezt hallgasd" menüpontot vagy csak nekem nem jelenik meg valami hiba miatt? Az a legjobb funkció.

Minden a legnagyobb render!

(#79) nyisziati válasza Rayyy (#78) üzenetére


nyisziati
veterán

:Y
Nem is tudtam, hogy van ilyen funkció.
Csak a Flow-t ismertem.

(#80) Rayyy válasza nyisziati (#79) üzenetére


Rayyy
senior tag

Én nem szeretem a Flow-t, mert nagyon sok műfajt hallgatok és elég zavaró, mikor egy ambient jellegű jazz után bedob egy death metal-t.

Minden a legnagyobb render!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.