Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

mATX méretben jó lenne. Nekem ezek már bitang nagyok.
Én nem tartom soknak az árát amúgy.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) gyiku


gyiku
nagyúr

erdekes arucsatolas. ha lenne rajta par kuplung es bovitheto lenne a kor a vga-val is, na az lenne az igazi.

hüllő

(#3) tollhegy


tollhegy
tag

Resident evil T vírus ellenszérum:)

(#4) imibogyo válasza tollhegy (#3) üzenetére


imibogyo
veterán

Anno én is ilyet használtam. :B
Este nagyon jól nézett ki...

[ Szerkesztve ]

(#5) velizare válasza gyiku (#2) üzenetére


velizare
nagyúr

elég pár kuplung, és kétszer ennyi lenne az ára.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6) Geller72


Geller72
veterán

A ház az utolsó a konfigban, amire komolyabb összeget költök, ha gépet rakok össze. Van egy minőségi határ, amit üssön meg, esztétikailag rendben legyen, feleljen meg a fukciója az elvárásoknak és álljon meg 10k környékén. Nekem kb ennyi az igényem. És meglehetősen sok olyan ház van, ami ezeknek a kritériumoknak megfelel. Igaz, én is max mATX méretben gondolkozom általában, mert a felhasználási terület nem indokolja a nagyobb rendszer építését. Kritikai szempontból nekem (mivel az ízlés egyéni, ezért az erre vonatkozó észrevételek nem mérvadóak) ez már egy kicsit sok, "csicsás". De mint írtam is, ez egyéni. ;)

(#7) gyiku válasza velizare (#5) üzenetére


gyiku
nagyúr

EK is talalt muanyag megoldast es nem szallt el a predator ara tole.

hüllő

(#8) hash99


hash99
senior tag

Nekem nagyon bóvlinak tűnik. Sok a műanyag. Ha már ki lehet tenni a vga-t premierbe akkor miért nem lehet bővíteni a vizes rendszert. Egy pumpa tartó elfért volna még szintén.

Computexen jobban tetszett így már nem venném meg.

Ha a teteje és az eleje fém lenne és lehetne opcionálisan csak az előlapi tartállyal rendelni na meg persze ha fel lenne készítve costum vízre egész jó lehetne.

Így inkább egy új EVGA ház :P

[ Szerkesztve ]

(#9) davidsone


davidsone
addikt

jó féle, mondjuk én már ilyet nem vennék, legyen minnél kisebb, letisztúltabb és férjen el benne egy rendes combos vga.
Régen meg a HAF-X volt a kedvenc öregszem :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#10) proci985 válasza gyiku (#2) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

viszont ugy mar legalabb egy 45os radi kellett volna felulre, nem a jelenlegi 30as. ez CPUra jo, viszont egy masszivabb kartyaval boven fogyasztana annyit, hogy kiessen.

Geller_1972: vizhutesnel azert a haz rigiditasa szempont, az anyagot meg jellemzoen meg kell fizetni. elfogadhato vizes hazak olyan 20-25nel kezdodnek, jobb megoldasok olyan 60-80 korul (normal, nem akcios aron). marmint viz nelkul.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#11) drsanya válasza proci985 (#10) üzenetére


drsanya
aktív tag

Emberek! A kábel menedzsment egy hányinger. Szubjektív tudom, de a saját házamba ami még mindig nincs meg, mert nem találtam megfelelőt, nem nagyon szeretnék látni. Az árát meg inkább hagyjuk. Ennyiért inkább a Phanteks Enthoo Primo.

Nem válasznak, hanem sima hsznek szántam. Csak mellényúltam, bocsi 😅

[ Szerkesztve ]

I am iRacer

(#12) 04ahgy válasza drsanya (#11) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Mármint a lehetőségek rá, vagy a konkrét eset? Elöl nem tetszik (habár ott szinte semmi nincs) vagy a hátoldali (az meg nem látszik)?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#13) pomorski válasza tollhegy (#3) üzenetére


pomorski
őstag

Tényleg!

(#14) drsanya válasza 04ahgy (#12) üzenetére


drsanya
aktív tag

Elől látni mindent. Nézegettem már máshol is, és ugyanezt láttam. Pedig a fotókon sem az látszik, hogy hanyag lenne az összerakás, hanem egyszerűen csak zavaros. És már elnézést, de a hosszú VGA csak úgy fér be, hogyha kitörjük a lemezt, ezen pedig sírtam.

Szàmomra az ideális belső makulátlan, és csak ott látunk kábelt, ahol nagyon muszáj

Például

[ Szerkesztve ]

I am iRacer

(#15) hemaka


hemaka
nagyúr

Jól néz ki, nekem tetszik a kinézete. Az ára húzós, de végül is, elég kompakt házikó így egyben.

(#16) MaxTorque válasza drsanya (#14) üzenetére


MaxTorque
tag

Nálam a kábelmenedzsment egy nagy kérdőjel, mert a mostani házamban semmi mód nincs rá, minden lóg mindenfelé. De nem éreztem azt, hogy ha többet költök amiatt, hogy szebb legyen az megtérülne bárhol is.

[ Szerkesztve ]

(#17) drsanya válasza MaxTorque (#16) üzenetére


drsanya
aktív tag

Mondtam szubjektív vélemény. A jelenlegi kuckómban nekem is kupleráj van. De most készülök venni új pc-t és abban makulátlan rendet akarok. Egyébként 25-35 között kiváló házak vannak, amiben gyönyörű rendet lehet tartani, nem kell vagyonokat elszórni. Nem a megtérülésről van szó hanem nálam a nappali dísze a PC. És ott egy olyan amit belinkeltem sokkal jobban mutat, mint egy összehányt kábelrengeteg. A díszes jelző pedig nem karácsonyfa effektust jelent nálam, hanem letisztultságot. Arról nem beszélve, hogy a híresnek is jót tesz, ha nem lóg bele semmi a házban levő szélviharba.

Márpedig nekem ez a kuckó ilyen szempontból nem tetszik. De még egyszer mondom, ez szubjektív saját vélemény.

[ Szerkesztve ]

I am iRacer

(#18) 04ahgy válasza drsanya (#17) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Már értelek. Tehát úgy látod, maga a ház nem ad elegendő lehetőséget a korrekt kábelmenedzsmentre?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#19) Cifu válasza MaxTorque (#16) üzenetére


Cifu
nagyúr

A kábelmenedzsment nem csak esztétikum miatt jó dolog, hanem azért is, mivel a mindenfele tekergő kábelek nem rondítanak bele a házon belüli légáramba, így jobban szellőzhetnek az alkatrészek és ezáltal alacsonyabb hőmérsékletet érhetsz el. Nyilván nem kell drasztikus eredményekre számítani, de 1-2°C-al alacsonyabb hőmérséklet csak abból, hogy a kábelek nem belül, hanem a hátlap mögött vannak elvezetve, nos, elég hasznos tud lenni...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#20) Chibass


Chibass
tag

Picit zsúfoltnak tűnik a ház belül, pedig kívülről elég nagy.
Nekem nem tetszik, az első gondolatom az volt, hogy honnan szív elég levegőt a plexi mellett a videokártya, a tárhelyeknek kialakított részek pedig végképp elvették a kedvem tőle (nem mintha házat keresnék mostanság).
Nekem az ára is sokkoló volt ezek és a tesztben elmondottak fényében, de csak elsőre, hiszen valóban 40 felett vannak a kompakt vízhűtők...de akkor már inkább megveszem külön-külön. Minden esetre ezt is meg fogja valaki venni.

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#21) Xaels


Xaels
félisten

Érdekes koncepció, de úgy érzem nem gondolták át eléggé.
- Az a rácsos elem a gépházban elől mire jó? Szerintem ronda is.
- Törjük ki hátul a VGA helyét :W
- Ha már a riserrel játszunk akkor lehetett volna ésszerűbben is. Egy ilyen értékű házba valószínűleg nem valami passzív VGA-t fog az ember tenni.
- Szubjektív de nekem a műanyagok sem tetszenek.

Ha felfelé váltok is, biztos nem erre cserélem le a S340-et.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) kenwood


kenwood
veterán

a tesseract szerintem baromi jo ar/ertek aranyu.
itt ez nem jott ossze.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#23) ZS3NI válasza Cifu (#19) üzenetére


ZS3NI
őstag

Fals infó.

https://www.youtube.com/watch?v=YDCMMf-_ASE

Érdemes megnézni a videót, mi cuccot belerak a házba és úgy is alig tudja megemelni a hőmérsékletet. A kábelmenedzsmentnek egy ekkora házban igazából nincs erre hatása. Nyilván szebb, esztétikusabb és jobban átlátható lesz tőle a gép.

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24) drsanya válasza 04ahgy (#18) üzenetére


drsanya
aktív tag

Igen.

I am iRacer

(#25) ribizly


ribizly
veterán

Szép szép, de ha majd egyszer új ház kell, akkor Phanteks, addig meg marad a HAF X... :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#26) Pulsar


Pulsar
veterán

Nekem tetszik... el is gondolkodtam rajta :)

(#27) pc360


pc360
addikt

4. oldal: Lévén házunk normál ATX méretű, így ...

Vagy házunk névelővel, vagy így. A kettő együtt nem működik, magyartalan.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#28) icp1970


icp1970
senior tag

Ez nekem nagyon tetszik.Nagyon rendben van ez a ház. :K

(#29) hitvanyalak válasza pc360 (#27) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Miért?
A mi kutyánk nagyobb testű,így a háza is méretesebb.

!nem kötözködök,nem értem!

A linkelt MSI phanteks ház durván szép!

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#30) pc360 válasza hitvanyalak (#29) üzenetére


pc360
addikt

Igen, ez így jó, de úgy már nem, hogy:

Lévén a mi kutyánk nagyobb testű, így a háza is méretesebb.

Vagy lévén, vagy így. A kettő együtt nem jó, mert ugyanazt az összefüggést fejezi ki. Tehát helyesen vagy az a jó, amit írtál, vagy még ez:

Lévén a mi kutyánk nagyobb testű, a háza is méretesebb.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#31) hitvanyalak válasza pc360 (#30) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

:R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#32) D.Va


D.Va
senior tag

Már egy ideje szemezgetek ezzel a Deepcool-al... vagy ez vagy a CM Mastercase 5 lesz a befutó... :U

(#33) TomMusic válasza tollhegy (#3) üzenetére


TomMusic
őstag

Nekem is rögtön a Kaptár jutott eszembe. :DDD

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.