Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hajbel


hajbel
addikt

Ennek vannak fanjai? Ma is egy értékes információval gazdagodtam.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#2) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Nem volt rossz játék az első rész, de a fejlesztők a Dying Light-al teljesen értelmetlenné tették ennek a játéknak a folytatását.
Persze most már más a kiadó és a fejlesztő is, de nem hiszem, hogy sikeres lehet ez a játék. Főleg, hogy jön a Dying Light folytatása is.

(#3) Wesder válasza FLATRONW (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Az DL2 mellett ennek semmi èrtelme nem lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) batman91 válasza Wesder (#3) üzenetére


batman91
őstag

Attól hogy te már most leírod nem biztos, hogy rossz játék lesz majd belőle.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5) Csabahun


Csabahun
senior tag

Nekem például sokkal jobban tetszett a Dead Island, mint a Dying Light.
Vagy 5-6x végigvittem egyedül is és haverokkal.
A Dying Light-ot 1x sikerült még az elején végigjátszanom, következőre már nem ment.
Én nagyon is várom a második részt.
Csak, hogy egyet említsek miért is tetszett jobban, mert van 4 különböző karakter más tulajdonságokkal.
A régi részek is megvannak és a Definitive is.

(#6) Psychopeti válasza batman91 (#4) üzenetére


Psychopeti
senior tag

+1

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#7) G4ga


G4ga
őstag

Irtozatosan várom a második részt!

Az első játékot 3 karakterrel vittem végig és hihetetlenül tetszett.
A elsö pálya - sziget - hangulata valami fergeteges volt. Megunhatatlan volt számomra.
A kieggel még nem játszottam, jelenleg a Dying Light-ot nyüstölöm, de megvan az is.
Nekem például a Dead Island-et egyszerübbnek mondanám és emiatt és a több karakter miatt jobban is tetszik.
Dying Light ugrabugrálos részei számomra már nehezitik a játékot ezért kissé nehezebben boldogulok vele.
Ettöl függetlenül mindkét játék biztos vétel lesz.

[ Szerkesztve ]

(#8) Yutani válasza G4ga (#7) üzenetére


Yutani
nagyúr

Dying Light után visszatérve a Dead Islandhoz, a városi területen nekem már hiányzik a parkour mozgás szabadság. ;)

Egyébként jó volt anno a Dead Island, aztán még jobb volt a Dying Light. Mindkettőhöz jöhet a folytatás, én nem bánom! :K

#tarcsad

(#9) G4ga válasza Yutani (#8) üzenetére


G4ga
őstag

Meglatjuk. Lehet igazad lesz. Egyenlőre azt mondom nekem már sok.
Lassan befejezem a Dying Light-ot, utána lehet végig viszem a 4.karakterrel ujra az első DI aztán neki megyek a kiegnek, aztán jöhet mindkét játék folytatása :)
Az teny, hogy leszámítva a parkour témát kétségtelenül nagyon jól sikerült a DL. Sőt...
Véleményem szerint aki szereti a zombis témát, annak mindkét játékot érdemes lesz beszereznie.
Független attól melyik lesz a jobb, vagy epp melyik a favorit!
Ha az alapkoncepció marad, mindenféleképpen nyerünk azzal hogy két különböző fejlesztő alkotását jatszhatjuk végéig!

(#10) b. válasza Wesder (#3) üzenetére


b.
félisten

Dehogynem, szuper játék volt ez is meg az is. Mindkettőt várom.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) Yutani válasza G4ga (#9) üzenetére


Yutani
nagyúr

Egyébként most kapcsolok, hogy itt nem is volt hír a DL2-ről, ebből a topikból tudtam meg, hogy lesz, sőt hamarosan megjelenik. :U

#tarcsad

(#12) djculture válasza b. (#10) üzenetére


djculture
félisten

Mivel a készítők totál nem azok mint az elsőnek egy rakat trágya lesz az tuti...

(#13) batman91 válasza djculture (#12) üzenetére


batman91
őstag

Azért mert mások a fejlesztők az nem jelenit azt, hogy szar játék lesz majd belőle.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#14) oriic válasza Yutani (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint a Dying Light 2-ről? Hogyne lett volna hír?

Pl:

[link]

[link]

"sőt hamarosan megjelenik."

Valamikor 2019-ben, nincs még dátumunk hozzá.

Live-Die-Respawn

(#15) b. válasza djculture (#12) üzenetére


b.
félisten

Hát mivel azok a készítők akik készítették a DI első rését utána megcsinálták a DL-t furcsa is lenne ha ők tolnák. :DDD Ettől függetlenül lehet jó.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) hombre[EU] válasza batman91 (#13) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hát benne van a pakliban,hogy a kollégának igaza lesz. Az új részt a német Yager kezdte el,aztán 15-ben átvette a SumoDigital akik az utóbbi idōben ForzaHorizonok,SonicRacing és Crackdown3-on dolgoztak. Ezek közül egyik sem a fejlōdésrōl híres és itt nem a textúra felbontásról beszélek. Mindenesetre én nem várok jobbat/többet,mint az elsō rész. A Techland más ligában játszik

Life, Uh, Finds A Way

(#17) Wesder


Wesder
félisten

Leszedtem velőle a Definitive Edirion-t. Meglátjuk mit tud. :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) Yutani válasza oriic (#14) üzenetére


Yutani
nagyúr

Akkor elnézést, én voltam figyelmetlen! :R

#tarcsad

(#19) exedoc


exedoc
senior tag

Csak jöjjön, várjuk szeretettel. Kicsit én is aggódtam az új fejlesztőcsapat miatt, de nem biztos, hogy kell. Mikor Carmack elment az id-től is féltem, hogy az új Doom egy szar lesz nélküle, de nagy kedvenc lett az is.

(#20) Corleone33


Corleone33
aktív tag

Szurkolok hogy jobban be tudja váltani a hozzá fűzött reményeket a Dead Island 1 hez képest.

Habár nem mondhatom hogy tűkön ülve várom.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.