Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Nem rossz verda, hogy megbámulnák a melóhelyi parkolóban :)

(#2) lujó55


lujó55
őstag

ezt a páncélozott kétéltűt én is elfogadnám. pesti utakra tökéletes választás :R
azt a kisfiút ott a jármű előtt ismerem. Stephan von Blut :C

(#3) Apika


Apika
Közösségépítő

Egy ilyet én is elfogadnék. Terepre kíváló lenne... :K

(#4) nednez


nednez
tag

Nem hogy moddolták volna a harciszekeret ;)

(#5) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

annyira egyébként ez nem meglepő, svéd hadsereg is rendszeresen kijön pl Skövdébe a főiskola nyílt napjaira. hasonlóan felszerelkezve:). jó, mondjuk ott van egy katonai bázis is.

(játék)programozókat meg néha keresnek, akár diplomamunkára is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#6) ViZion


ViZion
félisten

Nem biztos, h jó lenne egy gamer hadsereg... néhányan wallhackot keresnének, mások campelnének... :)
Komolyan: nagyon jó. Nálunk a helyi rendezvényeken is szoktak lenni katonák, néha tűzoltók is hoznak pár gépet, még felnőttként is marha érdekesek ezek. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ilyen erővel ki lehetett volna álítani egy pár gyulai kolbászt is, mert hát sok éhes fiatal van kint, aki majd otthon, rendezett körülmények közt talán ezután gyulai kolbászt fog enni.
csak én nem értem, hogy ez a jármű mint keres ott?

legalább úgy próbáltak volna csinálni, hogy valami érintőleges kapcsolódási pontja legyen. pl kivittek volna egy leselejtezett darabot, amiből a helyszínen moderek egy 4x4 autós szimulátort csináltak volna belőle. pc bele, elé egy projector. kaszni, ülés, váltó, pedál adott. 5 ember kis támogatással 1 nap alatt összedobja.
csak ez már túl fantáziadús lett vona.
(viccrobot, south park...)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8) Jim Tonic válasza szab.tam (#7) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Igen, csak Te nem érted, mit keres az a jármű ott.

A hadsereg járműjéből meg csak egy bohóc vagy gyermeteg elme csinálna játékot.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#9) Alchemist válasza Jim Tonic (#8) üzenetére


Alchemist
addikt

A hadsereg járműjéből meg csak egy bohóc vagy gyermeteg elme csinálna játékot.

...vagy egy pacifista. :D

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#10) szab.tam válasza Alchemist (#9) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ááá. az beültetné virágládának. :DDD

de a véleméynemet fenntartom. nagyon nem szeretem, amikor egy tematikus kiállításon, rendezvényen, akármin megjelennek oda nem való dolgok, csak azért, mert úgy gondolják, hogy ott kellő táptalaj van a számukra.

pl: én, mint szülő, (nem vagyok az, csak fantáziálok), elengedem a gyerekemet egy modding kiállításra. ott nekem ne toborozzanak, agitáljanak. ha akarom, majd elküldöm a kölkömet a hadsereg nyílt napjára.

****

pár éve elmentem a marcibányi tér mellé, (millenáris park).
be volt harangozva a nagy modding kiállítás. én azt nem tudtam, hogy egy nagy konzolparédé farvizén csapkodó mellékrendezvényről van csak szó a galérián. én annyira pipa voltam, hogy kimondani nem tudom.
rákészültem, az egész napot arra szántam, mert ahol rátaláltam , (ph.), azt hittem, hogy a rendezvény összessége a moddingról szól. volt pár hervadt és néhény tűrhető gépecske az emeleten, lent pedig rettentő hangzavar, demó, némi értékesítés. nagyon gagyi volt az egész...
fél óra múlva iszonyat sebességgel fordultam ki az egészről a haverommal együtt... :(( :(((

*******

a 2 dolgot persze nem lehet összehasonlítani, mert alapvetően más a hőzöngésem tárgya...

hogy jobban érthető legyen: ha elmegyek pl. egy autókiállításra, akkor sem szeretem, ha pl. üdülési jogot, vagy jakuzzi-t akarnak eladni a sarokban. mert hát ugye sok ember van, hátha....

de úgy látszik, csak én vagyok ilyen....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#11) ViZion válasza szab.tam (#10) üzenetére


ViZion
félisten

Alapvetően igazat adok Neked, de... a honvédség pl. nálunk városi napokon is megjelenik, semmi közük hozzá, viszont látványosak a gépek, érdekes még felnőttként is, és nem agitálnak, nem tukmálnak, ha kérdezel, csak akkor szólnak hozzád. Tűzoltók dettó. Nekem tetszenek ezek a marha nagy gépek, hogy közelről meg lehet nézni. A jakuzzis árussal az a baj, hogy a nyakadba ugrik, hogy vegyé má'!!! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#32) doc


doc
nagyúr

sracok, NYUGALOM!
kernem hogy maradjatok a cikk temajanal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.