Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

Teljesen kimaradt nekem, hogy ez a gamme jön PC-re. Not bad, nem megvevős, de figyelemmel kísérős :DDD akcijóra lecsapós

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) Ger_man


Ger_man
senior tag

Sony gondolt azokra is akik 60FPS-sel akarják futtatni PS5 hiányában :DDD Várom!

(#3) Domaximus


Domaximus
tag

Sztem nagyon barátságos, ha ez tényleg igaz és nem lesz olyan mint a Horizon átirat!

(#4) batman91 válasza VágniValó (#1) üzenetére


batman91
őstag

Hoppá! :Y Én is elsiklottam felette és most jól meg is lepődtem rajta. De nem baj, sok szeretettel várom. :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5) VágniValó válasza Domaximus (#3) üzenetére


VágniValó
addikt

Nem volt szerencsés a HZD optimalizás, de ha csak open world gém a téma tavalyról, akkor azért más játékot írnék negatív példának. De nem írom, mert jönnek a habzószájú kultisták.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#6) Domaximus válasza VágniValó (#5) üzenetére


Domaximus
tag

Tudom melyikre gondolsz. Az a játék nem csak optimalizálásból vérzik, hanem sok másból is :(

(#7) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

ssd recommended...hát kell is,mert szerintem a legtöbb bug/hiba/perf.issue a hdd-nek volt köszönthetō

Life, Uh, Finds A Way

(#8) eldiablo válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

CP2077-nél hiába volt a recommended az SSD minden beállításnál, rengetegen merevlemezzel szivatták saját magukat.

(#9) hombre[EU] válasza eldiablo (#8) üzenetére


hombre[EU]
veterán

azok meg is érdemlik :D ez a játék hajlamos volt másodpercekre megállni ps4-en száguldozás közben annyira nem bírta streamelni, neadjisten belefutottál nagy sebességnél egy 100+ tagú zombi hordába (akik elég jól ki vannak dolgozva és viszonylag változatosak is) akkor szintén úgy kellett összelapátolni a frameket :D a popin is annak tudható be szóval kicsit túltolták a hardwarehez képest

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#10) eldiablo válasza hombre[EU] (#9) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Érdekes, PS4 Slim-en játszottam ki, nekem csak a texturák butultak el nagyon, ha akció volt. :)

(#11) hombre[EU] válasza eldiablo (#10) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én release körüli buildekkel játszottam, utánamég peccselték nagyon sokáig lehet jobb lett...meg a játékstílusom az inkább stresszteszt :D pl. hajlamos vagyok beugratni a fūrészmalomba [link] :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#12) Wesder válasza VágniValó (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Tegnap lett bejelentve, nem maradtàl le semmiről.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) k-adi


k-adi
nagyúr

ez jó game, nyomjátok :)

(#14) Hopkins95 válasza Wesder (#12) üzenetére


Hopkins95
addikt

Csodálkoztam is tegnap, hogy már minden hírportál lehozta csak a gamepod nem. Mert ez elég nagy jelentőséggel bíró hír! :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#15) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Örülök, hogy jön pc-re is. Slimen már végigtoltam anno, de lehet végigtolom megint, szaggatások nélkül. A gépigény amúgy meglepően alacsony.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#16) prolad


prolad
őstag

Nocsak,nem is tudtam, hogy jön PC-re. PS-en kellemes meglepetés volt, nem az év játéka, de az a 30-40 óra kellemesen eltelt, amit beletettem.

(#17) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

God of War-t is meg kapjuk?

(#18) Wesder válasza pelgrim_v1 (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Idővel

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) oriic válasza pelgrim_v1 (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem esélyes. Több PlayStation cím is jönni fog, gondolom ilyenek mint God of War, Pókember, esetleg talán The Last of Us, de nyilván jelenleg ezek csak tippek még részünkről.

Live-Die-Respawn

(#20) Peetey91


Peetey91
senior tag

Nagyon ajánlom, nálam a PS4 generáció egyik kedvenc alkotása lett!

(#21) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ps-en hamar félbahagytam, de PC-n is teszek majd vele egy próbát azért :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Meglepően alacsony a gépigény.

Sic Parvis Magna

(#23) LLKobe


LLKobe
veterán

Várjuk az Uncharted-et :B

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#24) drotsztyuart válasza 30z.Samu (#22) üzenetére


drotsztyuart
tag

Igy is ketszer eroseb az a proci ami a minimumnal van mint az a jaguar. A 1060 is kb 2* nagyaobb benchmark ertekkel bir es vagy 2,5* annyi teraflops mint a ps4 gpu-ja.
Mondjuk ps4-en elegge otvarul futott sokszor ez a cucc.
A slim egyszer magatol kikapcsolt es vagy 5 percig nem tudtam visszakapcsolni mert tuzforro volt a teteje.
Meg az egyik kotelezo kuldi utan ugy elbaszodott a grafika hogy a legalso lod meg mipmap szintet rakta ki a jatek es vagy 20 percet kellet jatszanom ugy a kovetkezo mentesig, ahol vegre ujra lehetett inditani a jatekot.

#20: amugy igen :K

#3: A horizon a guerilla sajat taknyolt engine-jen fut ami direkt ps4-hez lett igazitva.
Ez meg unreal engine igy sanszos, hogy mig az elobbi ps4 mukodott jol ez inkabb pc-n fog.
De majd meglatjuk

[ Szerkesztve ]

(#25) 30z.Samu válasza drotsztyuart (#24) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oké, hogy papíron kétszer erősebb, de akkor is kár összehasonlítani a kettőt. Konzolon ugye fix hardverre fejlesztenek, PC-n meg van kis millió, szóval hiába erősebb az a proci, egyáltalán nem biztos, hogy úgy fog futni, mint PS-en.

Sic Parvis Magna

(#26) VágniValó válasza LLKobe (#23) üzenetére


VágniValó
addikt

Uhh. A próféta szóljon belőled!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#27) hunluki válasza drotsztyuart (#24) üzenetére


hunluki
senior tag

Ilyen slim kikapcsolásba még nem futottam bele, pedig az én slimemet unokaöcsémék örökölték akik kis túlzással 24/7-be járatják felváltva azóta.

"Új" rdr2 kiadásos halk pro nálam sose kapcsolt még ki, pedig pörgettem rendesen a days gone-t, talán AC: Odessey-nél volt a legdurvább, meg GoW is rendesen pörgette de 8-10 órákat lazán bele lehetett tenni gond nélkül.

Elhelyezésével nem volt gond? Tudott szellőzni rendesen? Nem volt poros környezetben/radiátor mellett?

(#28) Peat;) válasza Domaximus (#3) üzenetére


Peat;)
veterán

Annyira masszív és nevetséges túlzások vannak...a Horizon nálam teljesen simán ment a 1060-assal. Fogalmam sincs kinek mi problémája volt és miért, nyilván az árnyék és pár dolgot én már 3-4 éve reflexből mediumra veszek, mert számomra szinte semmi különbség látványban az erőforrást meg zabálja...de hát egy 1060-asom van, nem 3060-asom.
Így is nevetséges hány éve elég a 1060-as játékra, még a mai új játékok nagyjához is elég. Össze tehetnétek a kezeteket inkább, én emlékszem amikor nyári melóval megvettem az akkori vga-t és az mire volt elég két év múlva. Megéltünk egy felbontás váltást így akinek elég a fhd az hátradőlhetett és nem kellett gépre költenie, kegyes volt a sors :)

Jó hír hogy jönnek a ps4 átiratok, emlékszem mikor megjelent a konzol mekkora hülyítés ment itt a ph!-n is hogy a ps4 felépítése és vga chipje kvázi utolérhetetlen a pc világban, vagy megtanultak programozni vagy etette a népet a cikkíró...aki szereti az amd gpu-kat vajon ki lehet az... :DDD Nagyon jó hogy ilyen barátságos gépigényekkel jönnek a címek, sok jó játék van ps4-en!

[ Szerkesztve ]

(#29) hunluki válasza Peat;) (#28) üzenetére


hunluki
senior tag

Azért technikailag nem pite amit a ps4-ből kisajtoltak. PS4 slim gpu-ja 1,8 tflops körül karistol, gtx 1060 meg 4,3.

Nyilván elérhető PC-n, de azért nem egy liga :D Amúgy én is 1060 tulaj vagyok és szerencsésnek érzem magam hogy ezt a kártyát sikerült kifogni. Esetleg a dlss miatt jöhetne egy jobb kártya, de nem létszükséglet.

(#30) Hopkins95 válasza Peat;) (#28) üzenetére


Hopkins95
addikt

Így van, az ilyen ínséges időkben kifejezetten örülhetünk, hogy ilyen viszonylag alacsony gépigényeket kapunk.

A Horizon átirat viszont nagyon szarul lett optimalizálva PC-n, ezt kár mentegetni. Mondjuk egy DLSS opció Nvidia kártyáknál ezt kompenzálta volna, de így önmagában elég siralmas az optimalizálása, az egyik legszarabbul optimalizált játék PC-n az utóbbi időben. Mikor Vega 56-al csak 41 FPS-t tudok kicsikarni belőle 3440x1440 originál konzolos beállításokkal, az nagyon vérszegény - azért a két hardvert között van pár teraflop különbség. De egyébként a hirtelen mély frametime dropok a legnagyobb baj, azt megérzed a játékban jobban, mintha konzisztensen 30-ra lockolva lenne.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Én első ps4en játszottam és játszhatatlan volt a játék motorozás közben konkrétan filmvetités volt a padlót bármelyik játéban jobban nézet ki mint ebben nekem nagy csalódás volt ps en de a pc-n újra megnézem mindenképp mert a története az jó volt.

(#32) wattafaka


wattafaka
senior tag

Isteni, bár az igazi kezdő ütős cím a Lasf of Us lett volna :D

(#33) prolad válasza wattafaka (#32) üzenetére


prolad
őstag

Tekintsd úgy mint az open world Last of Us :D

(#34) k-adi válasza wattafaka (#32) üzenetére


k-adi
nagyúr

ez is jó, ne aggódj (sőt hosszabb és több benne az "újrajátszhatósági faktor" is)

(#35) LLKobe válasza VágniValó (#26) üzenetére


LLKobe
veterán

:D LINK

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#36) VágniValó válasza LLKobe (#35) üzenetére


VágniValó
addikt

Már viszket is a Paypalom :R

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#37) Hopkins95 válasza LLKobe (#35) üzenetére


Hopkins95
addikt

Bárcsak így lenne, de valahogy nehéz elhinnem. Mondom ezt úgy, hogy a Bloodborneon kívül mindegyik megvan nekem Playstationre. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.