Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tim82


Tim82
nagyúr

Ilyen módon megírtnak kell lennie egy cikknek. :R

Kicsit sajnálom, hogy rövid, de gondolom, béta tesztelés alatt lévő kiegészítőről egyelőre nem lehet/nem publikus többet mondani.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2) Djuree


Djuree
félisten

király! elő van rendelve! eddig nagyon bejött a gém :K persze nekem mint 40k rajongónak kötelező is tetszenie :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3) velizare


velizare
nagyúr

egyre jobban kezd tetszeni, amit kihoznak a w40k franchiseból. a battletechet nem akarják megvenni? =]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4) Boxi88


Boxi88
őstag

A grafika valami lélegzetelállító! Egy próbát mindenképp megér! :K

(#5) David75


David75
őstag

Most már kiadhatnának egyet a régi építkezősből is.Új fajokkal plusz a régiekkel.Ez az új stílus nem jön be.Meg a Necron-ok is hiányoznak:D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6) Steel_Hammer


Steel_Hammer
tag

Tény, hangulatos lett a Dawn of War, de az építgetés elvitte az egészet egy rts felé, míg a táblás warhammer nem erről szól. Ezért is tetszik jobban a második rész, mert az próbálja szimulálni a táblás játékot, ami szerintem jobb mintha építkeznénk.

"You woke up in the morning, get yourself a gun"

(#7) csaabz


csaabz
őstag

Megvásárlós játék... :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8) vhunor


vhunor
őstag

Az összes eddigi részt imádtam, ez is első napos vétel lesz.

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

30€-t nekem nem ér...
Sztem még a hangokat is lecserélték az űrgárdistáknál(SM)....

(#10) Apone33


Apone33
őstag

Grat a jó cikkhez. Ezt a játékot meg kell venni. :K

Play Hard!!!

(#11) teeem


teeem
aktív tag

Nekem az alapjátékkal vegyes érzelmeim voltak. Először jónak tűnt, mert újdonság volt hogy nem egy "építgetős,legyártós,küldjmészárolni" középpontú játék volt, aztán szépen lassan lelankadt a lelkesedés. Én még mindig azt mondom, hogy jobban örülnék egy Dawn of War III -nak, ami visszatérne az első rész alapjaihoz. Az a játék egy mestermű volt, persze van mit foltozni rajta bőven, de ha azokat a foltokat betapasztanák akkor simán jó lenne. Én egyébként már a 2. kiegészítőjével sem játszottam, ez elég hangulatosnak tűnik, ha lesz belőle Demo majd kipróbálom. Hátha... :U

(#12) 64b0r


64b0r
aktív tag

Csak nekem tűnik úgy, hogy hogy az Inquisitort egy az egyben Marilyn Mansonról mintázták? :DDD

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#13) Djuree válasza teeem (#11) üzenetére


Djuree
félisten

jó volt az 1, csak baromi uncsi volt :U multiban viszont király volt. nekem így jobban bejön amúgy, annyit kéne még hogy lehessen választani a unitok közül. legyen x pont és ezért lehessen bevásárolni minden küldire bármilyen egységet, amit kifut az x pont:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14) wolfwood


wolfwood
csendes tag

Nem kell félni, egy kis idő után barátibb lesz az ára. :)

Egy pingvin mindenek felett...

(#15) oxox


oxox
addikt

pofas....bar csak valami dark omen folytatas is jonne....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#16) Tirexi


Tirexi
addikt

Már elkezdtem a kampányt, nem rossz game. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.