Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Dany007 válasza Syl (#25) üzenetére


Dany007
veterán

Tudom ezt próbáltam felderíteni.
Igazából az egésznek az alapja kismillió hormon. Amiknek egy része ilyen egy része olyan változást hoz létre. Na ebből nekem csak az a része kell ami elmulasztja a fejfájást. :)

Pedig a Cataflam erős. Valójában a flector is pont ugyanaz. Csak a flector por formája miatt gyorsabban felszívódik. De a hatóanyag u.a.
A legdurvább fogfájásomnál volt olyan, hogy a dupla Cataflam se használt... :U Ami nálam az teljesen jó. De már egy ideje csak algoflexet szedek. Abból is csak felet ha épp fáj a fejem.
Asszonynál semmi se használt.

Volt egy b.nőm régen. Na ő is migrénes volt. De neki volt valami spéci migrénes gyógyszere amit ha bevett akkor az kiütötte pár órára. De szó szerint le kellett feküdnie és elaludt tőle. Mikor felkelt akkorra már elmúlt a fejfájása. De mondjuk neki talán még ennél is durvább volt a migrén. Meg párom otthon gyerekezik, főz, mos, takarít ;] nem teheti meg, hogy kiüti magát pár órára. Még éjjel se...

@máyköl:

Na ez a problémám nekem is. Hogy a doki rámondja, hogy migrén aztán viszlát.
A frontérzékenységet mi is figyeltük egy időben. De a hosszútávú végeredmény az lett, hogy teljesen mindegy milyen front van vagy van-e egyáltalán front.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.