Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Dany007 válasza Crystalheart (#33) üzenetére


Dany007
veterán

Kajasznob, ez jó! :DD
Egyébként igen. V.színű bepróbálkoznak, hátha valaki megveszi. Nekem se tűnt volna fel ha nem jön ki az átlagos vett mennyiség 2,5-3x annyiba, mint a szokásos összeg.

Egyébként igen, kb ennyiben ki is merül az egészséges kaja ellenszenvem, amit ez a kajasznob kifejezés lefed. Nem kell túlzásokra gondolni. A tudatos ésszerű étkezéssel semmi gondom. Változatos étrend, tele zöldséggel, gyümölccsel. Mindent csak mértékkel, lehetőleg halat minden héten stb... Ez nyilvánvaló.
A kajasznobság az a mi irritál. Egyik példa rá a korábban vázolt a drágább biztosan jobb minőségű esete. Valamint az olvastam a nőklapja caféban és akkor az tuti ilyen rossz meg olyan rossz. Na meg az ilyen-olyan bio élelmiszerek... amiről még mindig nem tudni kb semmit. Maximum annyit, hogy nem lett vegykezelve, de talán még azt sem. Aztán hogy milyen szinten szennyezett esővízből táplálkozott az adott növény arról nyilván semmi infó nincsen. De lehetne még sorolni. Mindez dupla / tripla áron.

Egyébként nekem is megvan a hóbortom. Ami pl a jó minőségű bor. 800 - 900 forint / üveg alatt nem igazán tudom meginni őket. De amit igazán élvezek ízvilágra az leginkább 2-3000 / üvegnél kezdődik. Persze nem az ár az elsődleges, hanem inkább a pincészet, borfajta... esetleg évjárat. Bár inkább a pincészet alapján döntök, évjáratokban nem vagyok járatos. Viszont sajnos ezek azokon az árakon mennek...
És ha jól tudom egy pohár vörösbor még mindig egészségesnek számít. :) Bár a fehérret jobban szeretem, de egy finom barikolt vöröset sose utasítanék vissza.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.