Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pilóta


pilóta
nagyúr

Hátööö... Végül is C64-nél jobb a grafika, de szerintem az Amigám tudott szebbet... :(((

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2) Cifu


Cifu
nagyúr

[Honlap]

A fejlesztőcsapat eddig mobiljátékokat fejlesztett. Ez mondjuk látszik is. A minőséget ebből nehéz megítélni, de ha a teaser trailert ennyire lazán kezelték (végig játékmotoros), akkor azért csodát nem várnék tőle.

Ami pozitívum, hogy Űrorkokkal lehet játszani. Lássuk be, nem sok Wh40k játék van, ahol egyáltalán játszani lehet más fajjal is, mint az Imperium. Itt meg konkrétan az egészet erre fűzték fel.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) BlackoutHUN


BlackoutHUN
csendes tag

Lopják le a War Thunder irányítását, csináljanak kreatív küldetéseket, és adják olcsón, akkor nem feltétlen lesz ez rossz.

Amúgy a honlapjukon azt írják, hogy konzolokra is jön:
"Great news! Warhammer 40,000: Dakka Squadron for PC and console has been announced!"

(#4) Giovan! válasza BlackoutHUN (#3) üzenetére


Giovan!
addikt

Egy mobilos portot is összedobhatnának, a mai vasak már megbírkóznának ezzel a grafikával szerintem.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#5) rottenbull


rottenbull
senior tag

Szerintem nyugodtan faraghattak volna kis szekeket egy ovodanak mintsem erre pazaroljak az idejuket.

(#6) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

"Meg nem nevezett konzolokra" - A látványt elnézve szerintem Xbox 360 és PS3.

A játéknak soha nincs vége.

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ez mi volt ??! Nagggyon gyenge.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) oriic válasza dreampage (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HIvatalos oldalon is csak annyi áll hogy:

"Warhammer 40,000: Dakka Squadron will be coming for PC and Console in Q4 2020."

Esélyes, hogy nextgen cím lesz. ;]

Live-Die-Respawn

(#9) saelin válasza oriic (#8) üzenetére


saelin
veterán

:DDD

Szegény Warhammer 40k IP sosem kap rendes játékot. Ezt a trailert még nézni is fájdalmas volt. Ha nem írod oda, hogy warhammer 40k játék szerintem senkit nem érdekelne, még gúnyolódás szinten sem. Nekem fájnak az ilyenek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) Giovan! válasza saelin (#9) üzenetére


Giovan!
addikt

Szerintem a Space Marine egy teljesen vállalható, sőt, élvezhető játék volt. Jó volt a sztori, a játékmechanika, a harcrendszer, a grafika is a maga módján, és Mark Strong szólaltatta meg a főhőst, szóval mindent összevetve (és Leandrost leszámítva, aki még mindig egy p*cs szerintem), az egy egész kellemes meglepetés volt számomra.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.