Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VD


VD
őstag

"Elemzők szerint a kizárólagos szolgáltatói szerződések felszámolásával az Apple készülékei is a szolgáltatói árverseny áldozatává válhatnak, mely hosszabb távon a cég nyereségére is negatív hatással lesz."

Ezt Én mint vásárló (gyakori faj a földünkön) konkrétan magasról lesz@rom!

(#2) DiVaD válasza VD (#1) üzenetére


DiVaD
senior tag

Én is. :D
Tényleg eléggé elvannak szállva az árakkal. :U Mondjuk nem azt várom ettől, hogy holnaptól 10ezret érjen egy Iphone, de azért kéne egy határ, ami szvsz nem 250ezer....

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

végre, már vártuk :D bye-bye apple lobbi ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) Magimano válasza DiVaD (#2) üzenetére


Magimano
aktív tag

hol 250 ezer az iPhone?

199 dollár előfizuval.... ne azt vegyük már alapul hogy itthon mennyit húznak le az emberről a kedves forgalmazók...

amúgy meg szerintem senkit nem vernek bottal hogy igen is iPhone-t kell vennie. akinek nem tetszik az árazása ne vegyen... de ne is keseregjen hogy jaj de drága..
Én se örültem hogy ennyibe kerül de úgy voltam vele hogy szépen havonta ki bírok fizetni érte 6200 ft-t

[ Szerkesztve ]

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#5) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Ezekre csak most jöttek rá? :D

Everybody lies.

(#6) joey04 válasza Magimano (#4) üzenetére


joey04
titán

ne azt vegyük már alapul hogy itthon mennyit húznak le az emberről a kedves forgalmazók.
majd jönnek azok is (pl.: moonman) aztán hallgathatod, hogy majd' 400k az iphone... :DD pl

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Magimano válasza joey04 (#6) üzenetére


Magimano
aktív tag

külföldi behozott kifizetteti a repjegyet is :D köszi inkább kimegyek érte én :D

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#8) Lirion válasza Magimano (#4) üzenetére


Lirion
addikt

Az inkább probléma, hogy aki iphone-t akar, annak kötelezően a szerződött szolgáltatót kell választania.

(#9) DiVaD válasza Magimano (#4) üzenetére


DiVaD
senior tag

hát a westendben láttam én már 300-350 körül is... itt láttam ph-n meg ebay-en postával együtt a függetlent ennyiért vesztegetik (kb.250k).
Én a független árakról beszéltem, az, hogy havi 10-15ezres csomagban mennyi, az momentán engem nem érdekel mivel nem beszélek annyit, hogy pl. egy ikon 600 vagy 400-as csomag megérje nekem (az ikon 200as készülékárakat hagyjuk inkább, akkor inkább függetlenül venném meg).
A következő milyen hasonlat lesz? Suzuki vs Mercedes ár különbség? :U

Lirion: Így van.

[ Szerkesztve ]

(#10) David75 válasza DiVaD (#9) üzenetére


David75
őstag

És hogy veszed egy olyan telefon független árát ami hivatalosan még nem jelent meg az országban se függetlenül se szolgáltató által?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#11) DiVaD válasza David75 (#10) üzenetére


DiVaD
senior tag

ki beszél itt hivatalos független árról?
A szolgáltatói árakat meg a 3G-3GS páros árazása után szerintem könnyen kimatekozható...

(#12) David75 válasza DiVaD (#11) üzenetére


David75
őstag

Jó akkor én meg kimatekozom neked hogy engem nem érdekel a független ár mert kb 60-ezerért elviszem majd szeptemberben az iphone 4-et úgy hogy még tarifa csomagot se fogok váltani.(igaz most is ikon 400-am van) :)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#13) deja vu válasza David75 (#12) üzenetére


deja vu
addikt

Aki vodafonos, vagy telenoros azzal mi van? Nekem konkrtéan 180-ba fájna a 3gs a t-től, annyit meg közel sem ér, de ennél tuti nem lesz olcsóbb a 4.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#14) DiVaD válasza David75 (#12) üzenetére


DiVaD
senior tag

Látod itt a kulcs! :K
Téged nem érdekel, mert Te kihasználod az Ikon400-at. Más meg nem (vagy Telenoros/Vodás), ezért érdekli őket a független ár.

(#15) David75 válasza DiVaD (#14) üzenetére


David75
őstag

nem akarom semminek se titulálni azt aki nem tudja kivárni a magyarországi megjelenést.Amúgy pedig volt már itt hírben hogy elvileg már forgalmazhatná a voda és a telenor is az iphone-t. Utobbi leginkább alig forgalmaz valamit nem hogy iphone-t...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#16) DiVaD válasza David75 (#15) üzenetére


DiVaD
senior tag

Mondjuk erről viszont tény, hogy nem az apple tehet. Ezt már nem lehet Sztívre fogni. :D (hogy alig forgalmaznak normális telefont)

(#17) David75 válasza DiVaD (#16) üzenetére


David75
őstag

A kedvencem hogy a djuice fiataloknak szól és még egy igazi zene telefon sincs a kínálatban.Nem is értem...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#18) peterk válasza David75 (#12) üzenetére


peterk
senior tag

A cikkben arról volt szó, hogy ha neked van egy ikon400-as, ami tetszik is meg jó is, akkor kitörölheted vele a hátsódat, mert csak mondjuk a telenornál lehet kapni az iPhone-t.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#19) Magimano válasza DiVaD (#9) üzenetére


Magimano
aktív tag

az hogy Sarki GSM boltok mennyiért hoznak az nem mérvadó!

az meg hogy itthon spec csak a T forgalmazza ez egy dolog. Olaszországban és Görögországban meg a Voda.

demagóg leszek tudom...
nézd meg mennyi iPhone fogyott, nem hiszem hogy mind annál a szolgáltatnál volt ahol az iPhone-t lehet venni...

[ Szerkesztve ]

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#20) Bling95 válasza Magimano (#19) üzenetére


Bling95
őstag

nem teljesen vág témába, de még ha független lenni is szerintem csak Tnél tudnád használni a 4-es phone a micro sim -miatt.
vagy más szolgáltatóknál is van micro sim??

(#21) Magimano válasza Bling95 (#20) üzenetére


Magimano
aktív tag

azt nem tudom hogy másnál van e.

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#22) mukibuci válasza Bling95 (#20) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Vodánál már egy ideje elérhető a microSim :K és amúgy sem volt nagy kunszt körbevágni ;)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23) Bling95 válasza Magimano (#21) üzenetére


Bling95
őstag

csak mert ha nincs, akkor nekünk tök8 hogy független e, mert csak a t-nél van sim kártya hozzá

mukibuci: akkor nemszóltam :R

mondjuk nem értem miért pereskednek emiatt, nagyon sok telefon van ami csak egy szolgáltatónál érhető. azmás hogy az iphone mamár óriási üzlet, gondolom mindenki szeretne egy szeletet a tortából.

ettől függetlenül persze örülnék a független iphone-nak :)

[ Szerkesztve ]

(#24) Lirion válasza Bling95 (#23) üzenetére


Lirion
addikt

Pedig teljesen nyilvánvaló az ok. Az iphone túl jelentős piaci szereplő lett és a többi mobillal szemben 1-2 kivételtől eltekintve nem kapható függetlenül. Mert az a nagyon sok telefon, amit írsz, az mind kapható gyárilag kártyafüggetlenül is..

(#25) Bling95 válasza Lirion (#24) üzenetére


Bling95
őstag

persze , de van pár telefon ami tényleg csak egy bizonyos szolgáltatónál kapható, gyárilag függetlenül nem. az más kérdés, hogy az iphone-ből marha sokat adnak el, emiatt jobban böki a többi szolgáltató szemét mint a többi ilyen mobil.

(#26) drkbl


drkbl
őstag

Egy érdekes cikk az Apple-AT&T házasságról a Wireden: Bad Connection: Inside the iPhone Network Meltdown

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.