Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Az iPhone-nál jelenleg nincsen gyorsabb mobiltelefon szerü izé. PDA-ból 5-6 tipust próbáltam, egyiket sem tovább 5 percnél, ott nem tudok nyilatkozni. De Telefonnak nevezett dologban mindenképpen az iPhone-t találtam a leggyorsabbnak. Nekem nagyon fontos, hogy ne fél napig olvasson egy számot a memóriából, mint anno az SE nagy walkmanje tette.

Ez itt tény, erről nem kell vitázni. HA gondolod bemész a Media-ba és végignyomogatsz mindent. Ha mosolyogsz, a vitrinből is kivesznek mindent amit kérsz :D Ha PDA-kkal vetjük össze, ami valljuk be legalább annyira jogos mint telefonnal összevetni (mivel az iPhone egy összvér, mindkettőből egy kis darab) ott már nagyobb lehet a szórás, mivel a 624-en ketyegő PDA-k nagy Rommal még a Windows lassító próbálkozásai ellenére is gyorsak lehetnek. Részemről a stabilitásban már nem hiszek (és most ne gyertek azzal a nyomorékkal aki akksit cserélt az iPhoneban a parkettára kijelzővel lefelé téve és aztán nem tért magához a gép a videó végéig)

Azt az apróságot ne felejtsük el, hogy az iPhone valóban képes 600Mhz felett ketyegni, de használat közben általában 400-430Mhz között dolgozik. Ez egy rátelepített programmal leolvasott érték. Én nagyon meglepődtem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#52) moonman válasza ZoZa™ (#51) üzenetére


moonman
titán

Windows-os PDA-kban is speedstep-es processzorok vannak, standby-ban szép is lenne a 400 MHz :)

(#53) ZoZa™ válasza moonman (#52) üzenetére


ZoZa™
senior tag

a progi szerint itt 400 körüli az "alap" órajel, de ha papíron többet tud akkor gondolom feljebb megy, bár ötletem sincs mikor :DD (elvileg egyszerre fut minden)
Én ehhez nem értek, csak kiolvastam a progiból.
Nem tudom mikor mennyit használnak a gépek, és mi az ami nagyon megterhelő neki.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#54) MaUser válasza Bocha (#48) üzenetére


MaUser
addikt

Áááá, biztos meggyőztek egy ajándék példánnyal.;]:D (Komolyan ne vegyed.)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#55) Bocha válasza MaUser (#54) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Mindkettőből van eredetim, ezeket mi ingyen kapjuk. :P :D (bocs)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#56) majom2 válasza moonman (#43) üzenetére


majom2
senior tag

kár tagadni h a WM rendszerek felett alaposan eljárt az idő. csak a 3rd party programok által biztosított toldozás-foldozással lehet elfogadható szintre hozni. maga a rendszer egy kalap kaki sajnos. 5 éve van PDA-m de egyre elkeserítőbb h a WM egyszerűen nem fejlődik. mintha valami rég csődbement cég utolsó terméke lenne.

(#57) moonman válasza majom2 (#56) üzenetére


moonman
titán

javaslom vegyél egy wm6-os készüléket, meg fogsz lepődni. nálam alig van egy-két 3rd party.

(#58) extraktor válasza Viktor0610 (#38) üzenetére


extraktor
tag

Sziasztok!

A WM6 ébresztőjét miért állítja le 10 mp után?

(#59) DomZ


DomZ
csendes tag

sziasztok! feltelepitettem a pocket plust , nagyon tetszik a program egy gondom van vele , hogy nem mutatja az akkutöltötséget. vagyis mutatja csak folyton 100% ot mutat. esetleg valaki nem tudja mi lehet a gond ,,, köszi .... :F

(#60) bzb


bzb
csendes tag

Nekem tetszik ez az iphone tuning. A problémám, hogy van egy Palm OS alapú Tungstein T3-masom amit már nem túl sok mindenre tudok használni. Tudtok olyan progikat amivel kicsit fel lehet javítani? Legalább kinézetre és/vagy használhatóságra...mert ha jól értem a cikk csak win-pda-kra vonatkozik. (kezdő vagyok bocs ha hülyeségeket írok)

[ Szerkesztve ]

(#61) Viktor0610 válasza bzb (#60) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudom, nem illik más fórumot/oldalt linkelni ( :U ), de nézz körbe a PDAMania.hu oldalán és az ott található Letöltőközpontban! ;)

Samsung Galaxy A54

(#62) bzb válasza Viktor0610 (#61) üzenetére


bzb
csendes tag

köszi megyek is...

(#63) at100


at100
csendes tag

Tudja valaki a PcketCM-et hogyan lehet uninstallálni?

Nem bírok vele...

(#64) kaller1 válasza at100 (#63) üzenetére


kaller1
veterán

Én az SK Tools uninstaller részével szedtem le.

.::> <::.

(#65) Viktor0610 válasza kaller1 (#64) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én meg simán a Programok telepítése/törlse listát használtam/használnám. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#66) at100 válasza kaller1 (#64) üzenetére


at100
csendes tag

Sajnos nincs a telepített programok listájában, így nem tudom törölni. Valahogyan át kellene állítani, hogy alapból ne az induljon, ha a névjegyeket megnyitom!

(#67) Viktor0610 válasza at100 (#66) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Keresd meg az oldalukon a legfrissebb verziót, telepítsd fel, majd próbáld meg azt leszedni.

Amennyiben nem menne, próbáld meg az itt leírtakat! (Keresd ezt: "How to uninstall?")

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#68) baliii


baliii
senior tag

sziasztok egy kis segitség kéne: bemásolom az ikonokat felül is irom de nem azok hanem a régiek jelennek meg, az SPB pocket pluszban valmaiért nem emgy a görgetörutin és a témákat hova kellm másolni? :)
elörre is kössz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.