Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) csimav


csimav
senior tag

Bejegyzés frissítve:)
Az az André gyerek kemény volt tegnap :DDD ********

Ez 7 nap bant ért.

[ Módosította: Racecam ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#52) Dany007


Dany007
veterán

Na, hát tegnap megnéztem, főként b.nőm nyaggatására :) De annyira nem volt vész. Röhögtünk rajta rendesen.
Engem valójában sokkol a sok beképzelt ember jelenléte. Hihetetlen számomra, hogy pár ember mégis mit gondol, amikor arra adja a fejét, hogy ilyen helyre jelentkezzen. Komolyan nem tudom elképzelni. Ennyi önbecsülésük, önkritikájuk nincsen?
Okés, lehet rá mondani, hogy jó poén, jó buli egy ilyen, persze. De amikor a Tv-ben leadják, és kitudja hány millió ember szeme láttára csinál saját magából komplett és nyilvánvalóan hülyét az illető, akkor tényleg nem értem.

Voltak tényleg nagyon jók. Ami tetszett, az a bűvészmutatványos. Az komoly volt. A Vásáry André is, attól függetlenül, hogy elég furán vette ki magát az egész. Nemsemmi volt amit alkotott.
Plusz a kislánycsapat bemutatója is elég látványos, jól összerakott és bemutatott előadás volt. Aztán ennyi. A többi kis híján rakás szar kategória. Ja, még az a Golden Piramis szerű izé se volt rossz.
De itt megint előjön az a kérdés, hogy ez mennyire életszerű, életképes mint show, vagy mint 'sztár' vagy itt csillag...

(#53) Gergő_ válasza Dany007 (#52) üzenetére


Gergő_
őstag

azt kell hinnem, hogy ezek a kamuművészek pénzt kapnak a bohóckodásért és a hallgatásért is

(#54) Dany007 válasza Gergő_ (#53) üzenetére


Dany007
veterán

Naja, mondjuk elég nehéz elhinni, hogy van olyan épeszű ember, aki bemegy meginni 2 korsó sört, mint nagy mutatványt.
Arról nem is beszélve, hogy túl sok hirdetést nem láttam róla, hogy szuper csillagokat keresnek, lehet jelentkezni itt és itt. V.színű volt, de annyira nem volt eleresztve, hogy én, mint átlagember felfigyeljek rá.
Ergo a 94. világvégi alkoholista parasztbácsi se biztos, hogy kiszúrta az eseményt.

(#55) Ice!? válasza csimav (#51) üzenetére


Ice!?
őstag

Ezt be****tad.:DDD;]

(#56) lorenzen


lorenzen
aktív tag

A Big Family felvételéhez gratulálok.
A felvétel második felében a produkció helyett, csak a zsűrit mutatták.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#57) DJGABI


DJGABI
addikt

Nem volt gyengébb picit ez a mostani felhozatal? Egyedül talán a varázsló és a Rippel-utánzó páros voltak azok, aki érdekes érdekesnek tűntek.

Amúgy nálunk ment a tippelés, hogy ki jut tovább és ki nem. 90%-ban bejöttek a tippjeim. :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#58) Redcaster


Redcaster
őstag

Nem tudja valaki megmondani a Bad Boyz zeneszámainak a nevét? Leginkább a 3. rész kéne. Nagyon kösz :R Am jó a műsor, sokat szakadok rajta :DD :DD

(#59) niti


niti
aktív tag

Ez a Brasch Bence borzalmas :Y
ABig family meg a "HE?" kategória... Nem értem a művészetüket... A jazzénekes kislány fura. Nagyon szép a hangja, de egy gyerekhengtól a jazz nem hiteles, hogy úgy mondjam. Eddig a jódliénekes lány, aki végül nem jódlit énekelt tetszik a legjobban. :K

[ Szerkesztve ]

(#60) máyköl


máyköl
veterán

Üdv! Én is belekukkantottam az előző adásba. Ez a Vásáry André nagyon durva... Ekkora hangot, te jó ég... A közönség felállva tapsolt. :DDD

Mi a véleményetek?

(#61) DJGABI


DJGABI
addikt

Már megy a 3. felvonás, eddig a legjobb a bűvész kirohanása volt. :D

Szerk: Ja meg persze a táncos csajok. ;]

Szerk2: És Mr. Bean. :))

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#62) Psychonaut válasza máyköl (#60) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az, hogy hihetetlen hangja van, és mindenképpen tovább kell jutnia. A lemezszerződés szerintem biztos.

(#63) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nem tartjátok furcsának, hogy egyetlen prózai vagy lírai produkcióval sem mutattak senkit, holott a jelentkezéskor megadták kategóriának a prózát? :) Helyette nagyon sok olyat juttattak a "legjobbak" közé, akiket csak a röhögtetés miatt toltak be, ezért pazaroltak rájuk időt.

A régi Ki mit tudok felhozatalában nem szerepeltek minősíthetetlen produkciók...

(#64) Ice!?


Ice!?
őstag

Annak a tólószékes csávónak tök szép hangja volt. Szerintem megható volt.. Inkább őt juttattam volna tovább, mint azt a gyereket, amelyik "fekete táncot" adott elő. Abban mi szépség van? Csak ugrál jobbra-ballra, és üti a lábát. Na mindegy. Ezt csak offban. Még a zsűrinek is tetszett egy darabig, aztán hirtelen megváltozott a véleményük, majd az egyik ilyet szólt, hogy "Sajnos nem juttathatunk tovább".
Nekem elsőre az jött le ebből, hogy odaszóltak nekik, hogy nem kéne, mert az lesz, hogy megsajnálták, és ezért engedték tovább.

Na meg az a másik csaj is. Valami fiatal suna. Hangja nincs, csak lejáratta magát. Ezért ő pénzt kaphatott?
Vannak érdekes dolgok.:U

(#65) lovag05 válasza Ice!? (#64) üzenetére


lovag05
aktív tag

Mozgássérült. ˇˇ :) Pont ezért sem engedték tovább, mert akkor valszeg' többen szavaznak rá, mivel többen megsajnálhatják, hiába lehet/van jó hangja. Itt inkább "tehetség" kutató verseny folyik, az igazság oda át van, itt még nincs... Te is tehetséges codos vagy, -csak a példa kedvéért, még rengeteg másban is- még is, ha nem tudják értékelni...

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#66) dew28 válasza lovag05 (#65) üzenetére


dew28
aktív tag

itt reg nem a tehetsegrol van szo, az hogy esetleg tobben szavaznanak ra, tobb penzt is jelent a csatornanak, mert talan van egy reteg aki csak miatta szavazna.
viszont -es ez most bunkosagnak hangzik- Ra nem lehet show-t epiteni..

hogy mas is legyen en pl a testverparbol egyedulikent indulo asszem Tamast dobtam volna ki az elso hangjanal.. a rudtancost se nagyon tudom mit fog kezdeni ha meg 3 adasba visszahivjak, mert nemsok mindent lehet valtoztatni a dolgon, oket inkabb azert rakjak bele hogy konnyebb legyen kidobni :D

a masik amitol mar herotom van az hogy minden csaj enekesnek mer kell igy emelgetnie a kezet, mint - tudjatok, na..

Vasary Andre-nak tenyleg jo hangja van, kerdes hogy szoveggel mit tud..

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#67) tildy


tildy
nagyúr

A sid az nem a Foodexpresszes Zsidek László fia, egy eléggé befutott zenekarral már?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#68) Crystalheart válasza dew28 (#66) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Vasary Andre-nak tenyleg jo hangja van, kerdes hogy szoveggel mit tud.."

Nos, itt utánanézhetsz. Van alatta kis szöveg is. Amúgy húgom találkozott vele személyesen a Társulat válogatóján, meg beszélgetett is vele - rendes ipse, de totál feminim megnyilvánulásai vannak, ez talán nem meglepő.

(#69) csimav


csimav
senior tag

Újra itt:)

A tegnapi fellépőket még délelőtt kiteszem.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#70) Egorov


Egorov
aktív tag

Hát a tegnapi durva volt. Én ott sírtam, amikor a erős ember bejött balettozni. :DDD Éppen kocsmában voltam, ott néztem, mindenki röhögött. Nekem tetszett. :)
A beatbox-os gyerek is tetszett nekem, meg a táncos csajok is, meg a rúdtáncos. Ez rendesen tud szorítani.;]
Ami nagyon gány volt, az lópatkoló kovács a segédjével. Na az ilyen mit érez, hogy jelentkezik ilyen műsorba? :U
Szerk.:
A bűvész meg hogy felkapta a vizet. Jól megmondta nekik. :)

All in all, nem volt rossz a tegnapi.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#71) csimav


csimav
senior tag

Úgy látszik, hogy csak este lesz frissítés:)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#72) Ice!? válasza lovag05 (#65) üzenetére


Ice!?
őstag

Ja igen. Tényleg.:R

Azt sem értem, hogy az a kvín densz nevű "társaság" hogyan jutott tovább, mikor még a zsűri is kihangsúlyozta, hogy sokszor cseszik el a lépéseket.

Na mindegy, lehetne ezt a végtelenségig sorolni.:)

(#73) máyköl


máyköl
veterán

Hú, emberek ez a tegnapi adás nagyon nagy volt. A beatbox-os gyerek tudott valamit, de szvsz ahogy a zsűrik mondanák: nem ebbe a műsorba való. A bűvész az elképesztő volt, mekkora balhét csapott. :DDD Jót röhögtem... A tolószépkes úrnak pedig elismerésem. :R Pedig szép hangja volt. :) Na, amit abszolút nem juttattam volna tovább azok a műanyagpalackosak voltak. Borzasztó volt, áhhh, szörnyű. :W Ja, és a gitáros a testvérével. :(( Az igazság, hogy a tesójának tényleg nem volt túl jó hangja, az öccsének viszont jó hangja is volt, meg gitározott is. Bár talán így volt igazságos, mert ne vesszenek el a tehetségek, de azért sajnáltam a báttyust. :((

(#74) Egorov


Egorov
aktív tag

Nos MC DC-ben nem csalódtam, nagyon tetszett, humoros volt. :C Én neki szurkolok.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#75) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Hajrá MCDC! :DD

(#76) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Nem hittem volna, hogy továbbjut a Strokes, bár tényleg nagyon jók. MC DC, Csikó Szabolcs és Horváth Tamás marhajók. :))

(#77) sagesz93


sagesz93
addikt

MCDC továbbment, akkor már nincs gond :)
Igen jól tolta megint, mondjuk vissza kell hallgatnom majd, de megint jókat oltott :R

[ Szerkesztve ]

(#78) Thunderzolee válasza Taknyoshal (#75) üzenetére

Nem szoktam nézni az efféle műsorokat, de lakótársnőim ezt nézték, nem bírtam nem odafigyelni. Ez a csávó nagyon f×sza volt!
El bírnám hallgatni egy darabig az ökörködését. :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#79) Taknyoshal válasza Thunderzolee (#78) üzenetére


Taknyoshal
tag

Nagyon jó ez a műsor, nem igazán nézek TV-t de ezt sosem hagyom ki.
A Soldiers Crew-ot és Balogh Brigittát nagyon sajnálom hogy nem jutottak tovább.

(#80) sagesz93 válasza Taknyoshal (#79) üzenetére


sagesz93
addikt

Őket én is, ez a 4 hely szerintem nagyon kevés volt.
:O

(#81) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Brigi továbbjuthatott volna.. :(

Üdv: Csabee.

(#82) csimav válasza Csabee. (#81) üzenetére


csimav
senior tag

Én nem. Inkább a Timesz Girls-t:D

Amint lesz időm kirakom a továbbjutókat.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#83) Csabee. válasza csimav (#82) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az a keretes csajok? Mert azok sztem nagyképűek voltak :)

Üdv: Csabee.

(#84) csimav válasza Csabee. (#83) üzenetére


csimav
senior tag

Azok:)
Nemszámit az. Jó csajok voltak :DDD

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#85) Csabee. válasza csimav (#84) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Távolról igen, de nézted őket közelről? Egyáltalán nem voltak jók..

Üdv: Csabee.

(#86) Dany007


Dany007
veterán

MCDC egész jó volt... De ha nem rak bele frappáns poénokat, meg ilyesmiket, akkor el fog veszni... Látszódott a tegnapi műsoron is, hogy miután elkezdett poénkodni akkor indultak be csak igazán a nézők :)

Én a Gyula gyereket sajnáltam a legjobban =/ Talán azért mert én is modellezek, talán nem. De az végülis egy igazi kis show volt. Volt látvány, mindez zenére, nagyjából ritmusosan... Ráadásul eléggé egyéni ötlet. Nem csak az a sima éneklés meg hasonló mint a megaszarban...

(#87) zH.


zH.
senior tag

MCDC megint nagyot aratott :C

Nagyon tehetséges gyerek ; tényleg nagyon jókat tud mondani.

Nagy Respect neki. :R

A modelles csávót én is sajnálom ; igen lepontozták a végére. :(

just be

(#88) csimav


csimav
senior tag

Bejegyzés frissítve. :K ;)

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#89) mephi666


mephi666
nagyúr

én nem néztem végig, de nekem a horváth tamás műsora volt csalódás... kicsit olyan playback-szaga volt szerintem... elénekelgetett meg gitározott, de a zene/ének nélkül, ami alatta szólt, sehol nem lett volna... főleg, hogy kicsit megjátszottnak tűnt, ahogy énekeltetni akarta a közönséget, de teljesen más ének szólt alatta... a múlt heti alkotása az sokkal jobb volt...

mc dc viszont szépen bealakított... tud valamit tényleg... stílusos volt, mellé vicces is, nem lehetett unatkozni alatta...
a repülős gyereket viszont sajnálom... alig akart neki összejönni és ahogy látom, ki is esett... :( volt ötlet a produkciójában, tehetsége is van hozzá és látványos volt az egész...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#90) csimav válasza mephi666 (#89) üzenetére


csimav
senior tag

ja,volt benne olyan, hogy nem is gitározott a csávó, de a zenében szólt a gitár:D

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#91) nrgia


nrgia
őstag

Nem szeretem az ilyen jellegű műsorokat, de ezt szívesen nézem, bár a mostani produktumok elég gyengécskék voltak....

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#92) animatrix11


animatrix11
őstag

MC DC nálam is nagyon bejön :C
viszont a 4 továbbjutónál nem értek egyet Csikó Szabolcsal, ilyen táncot bárki le tud nyomni... bárki mást továbbjutathattak volna

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#93) puttputt válasza animatrix11 (#92) üzenetére


puttputt
őstag

Csak őket (egyelőre) nem támogatja a "Youtube" (rajongótábora) :DDD .
Meg lehet, a neve miatt... :))

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#94) csimav válasza puttputt (#93) üzenetére


csimav
senior tag

:DDD
Kíváncsi vagyok, hogy szombaton majd kin lehet röhögni :DD

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#95) puttputt válasza csimav (#94) üzenetére


puttputt
őstag

Szerintem MC-DC garantált. :D
Bár, neki én is drukkolok.
Azt nem értem, miért nem változtatja meg MC-CD-re a nevét.
Elvégre rendszergazda állítólag. :K
Róla is készülhetne egy kasszasiker; mint a "8" vagy mi, Eminem főszereplésével. :DDD

A Strokes nem rossz még, de ugye voltak már a "szeméttel, kukákkal" zenélők is..., talán 2-3 éve, szóval ők nem nevezhetők akkora világújdonságnak.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#96) animatrix11 válasza puttputt (#95) üzenetére


animatrix11
őstag

Az a baj hogy ilyenek szoktak kiesni (kopp-kopp)

pl volt volt az 1. Csillag születikben egy nagyon durva sajnos nem jut eszembe a nevük (valaki belinkelhetne majd :) ) uv fénynél zenére nyomták, leesett az állam nagyon durva volt :C ott is több olyan volt hogy nagyon jó volt és a közönség (vagy nem) kiejtették :W

javítás: nem ugy akartam írni hogy népi táncot bárki le tud nyomni de vannak sokan, tehát semmi extra nincs benne

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#97) mephi666 válasza puttputt (#95) üzenetére


mephi666
nagyúr

régi exem ismeri személyesen :) mezőtúrra járt középsuliba és a srác is túri... mondta, hogy nagyon közvetlen és jófej... szeret a központban lenni, de ez egy freestyle rappertől szerintem nem negatívum :) tényleg nagyon okos a srác és rohadt jól tud rögtönözni... ezt is bizonyította már pár soron... nagyon jók a szövegei... vicces, kicsit piszkálódós, de egyáltalán nem bántó...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#98) puttputt válasza mephi666 (#97) üzenetére


puttputt
őstag

Mint sok másnál, nálam is a Szirtesről "lehúzott bőrrel" aratott. :DDD
Azt nagyon ügyesen lekövette, megkomponálta. Nagyon ült.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#99) animatrix11 válasza animatrix11 (#96) üzenetére


animatrix11
őstag

Attraction nah őrájuk gondoltam

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#100) animatrix11


animatrix11
őstag

Wowzás közben csak fél szemmel néztem a tegnapi elődöntőt, de valahogy az előző jobban tetsztett

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.