Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) csimav válasza animatrix11 (#100) üzenetére


csimav
senior tag

te kocka :))

Bejegyzés frissítve. :K

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#102) puttputt


puttputt
őstag

Érdekes ez a verseny amúgy. Tegnap belegondoltam.
Nem lehet könnyű itt zsűrizni.
Szinte egymás után meghallgatni a "Mama" melodikus megzenésítését, majd végignézni egy "rúdtáncos" (meglehetősen ledér) hölgy produkcióját és azt pontozni.
Minden elismerésem. :DDD

Ez a B. Bence egyébként nyugodtan elmehetne egy hollywoodi szuperprodukcióba (ld. High School Musical), nem zavarnák el. "Olyan" a karaktere. Ez nem igazán kritika, inkább megállapítás.
Bár, szerintem nem lesz meglepő, ha feltűnik egy ilyen "magyar másolatban" (pardon: "változatban").
Biztos beszavazták a "kislányok".

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#103) animatrix11 válasza puttputt (#102) üzenetére


animatrix11
őstag

Érdekes hogy csak hímneműek jutottak tovább :D
a táncos srác meg a High School Musical-es srácnál látom amit írtál hogy hogyan juthatott tovább, pláne a táncossal, ezek a "kislányok..." :U

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#104) puttputt válasza animatrix11 (#103) üzenetére


puttputt
őstag

Ja, hát a "táncosok"... nem is tudom milyen kategória... :U :D
Itt a szomszédos téren lenyomják ugyanezt a "tezsvírek".
Elképzelhető, hogy sok, szintén egzotikus tagtársuk szavazott. :)

Bocsánat, ha túl "rosszmájúnak" tűntem. Mivel azonban nem voltam "szókimondó", ezért remélem, nem kapok a fejemre... Bár, ez már csak egy ilyen topik. Ugye, csimav? :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#105) animatrix11 válasza puttputt (#104) üzenetére


animatrix11
őstag

ami igaz, az igaz, többször gondolkoztam hogy egy produkció miért kerül be és másik miért nem... de pszt! még valaki meghallja :D

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#106) mephi666 válasza animatrix11 (#105) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez az egész le van már szerintem tudva... a "nagyokosok" biztos tudják is már, hogy ki lesz a végén a győztes... :( csomó olyan produkció volt, ami szerintem teljesen egyedi és ötletes/látványos volt, mégsem szavazták be... ez nem megasztár vagy hasonló, ahol csak énekkel lehet indulni... itt szerintem a kreativitást jobban kellene értékelni... tudom, hogy nem egyszerű énekelni sem, de főleg az énekeseket nyomatják... én pl. a repülős srácot nagyon sajnáltam... ilyen egyedi/ötletes/látványos/hangulatos produkciót nem nagyon láttam még... simán tovább mehetett volna szerintem...

ui: valamit hallottam, hogy a régi mtv1-en valami kabarés-tehetségkutatót akarnak majd indítani... arra viszont kíváncsi leszek... kicsit olyan érzésem van, mintha ki lennénk fogyva a jó humoristákból...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#107) animatrix11 válasza mephi666 (#106) üzenetére


animatrix11
őstag

Nemtom mennyire igaz, annó jött egy körmail, általában ezeket törlöm olvasás nélkül, de jött egy a megasz@rról, hogy minden héten tudják előre ki esik ki, le volt írva hogy xy fog kiesni és ő esett ki... :U nemtom mindenben igy megy e, de érdekes volt mindenesetre

a repülős srác sztem elöször jobb volt, igaz a másidikban volt egy baki és két fél produkció volt, nekem unolmas volt, sokkal többet ki lehet hozni ebből, de megnéztem volna még inkább mint a High scool misucal boyt :D

"kicsit olyan érzésem van, mintha ki lennénk fogyva a jó humoristákból..." nézd a shówder klubbot ;)

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#108) animatrix11


animatrix11
őstag

Nocsak nem pörög a topic? :F

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#109) Ice!? válasza animatrix11 (#108) üzenetére


Ice!?
őstag

Most kik jutottak tovább?

(#110) fpeter07


fpeter07
veterán

Azt tudom hogy kik nem, Szatmár Kamara és Strokes. A Strokest sajnálom, azok a gumicsövek jól szóltak :) Többi már nem annyira. Szatmára Kamara ezelőtti produkciója nagyon gyenge lett.
Tabáni Istinek és Andrének nagyon durva hangja van, mármár jobb mint az eredeti :))
Nekem még meg maradt Horvát Tabás bácsi. :K

(#111) csimav válasza fpeter07 (#110) üzenetére


csimav
senior tag

Eddig nem pörgött a topik, mert beteg voltam...
Ma kint lesznek a tegnapi produkciók.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#112) csimav


csimav
senior tag

Update ready :K

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#113) animatrix11


animatrix11
őstag

MC DC az uccsó két adásban kicsit gyengébb volt, az énekeseknek nagyon tuti hangjuk van, leverik az összes megyasztárt tutira, főleg Tabáni István és a Horváth Tamás nagy :C nekik

A stylistot/fodrászt aki megcsinálta Nóra haját kinyírnám, nem nem is egész életében olyan hajjal kéne mászkálnia az elég büntetés lenne :K

Fáy Miklós, meg beijedt hogy fújjolták amikor valami keményebb értékelést mondott és elkezdett nagyon rendesnek tűnni, sztem nincs erre szükség adja csak magát ;]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#114) csimav válasza animatrix11 (#113) üzenetére


csimav
senior tag

Nekem se tetszett a haja. Jó lett volna, ha simán hagyják.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#115) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

A Strokes-ot sajnálom, tehetségesek voltak.

sweetlou6.wordpress.com

(#116) animatrix11 válasza Sweet Lou 6 (#115) üzenetére


animatrix11
őstag

A strokes csak akkor lett volna esélyes ha zaj helyett valami zenét is produkálnak

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#117) Sweet Lou 6 válasza animatrix11 (#116) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Hát az igaz, hogy csak dobosokból állt. De legalább viccesek voltak :)

sweetlou6.wordpress.com

(#118) csimav válasza Sweet Lou 6 (#117) üzenetére


csimav
senior tag

Én jobban örültem volna, ha a Kutyakölykök esnek ki.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#119) Eastman


Eastman
őstag

Ez a Tamás fiú gitározik vajon, vagy csak legyezi a szárazfát? :U

Zsűri értékelések nem vannak? :F

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#120) Ice!? válasza Eastman (#119) üzenetére


Ice!?
őstag

Volt olyan videó, ahol tapsikolt, és közben ment a gitárhang, szóval szerintem nem élőbe nyomja.

(#121) Eastman


Eastman
őstag

A'szem a Tabáni István videót Brian May-nek is látnia kellene...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#122) csimav válasza Eastman (#121) üzenetére


csimav
senior tag

:K

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#123) Ice!?


Ice!?
őstag

mcdc tovább jutott?

(#124) csimav válasza Ice!? (#123) üzenetére


csimav
senior tag

Ja.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#125) fpeter07


fpeter07
veterán

Vége lett a mainak is, azt sajnálom hogy Tamás nem jutott tovább, mondjuk már 2x állt az utsó 3-ban :) Akkor mostantól a kutyiknak szurkolok :D

(#126) animatrix11


animatrix11
őstag

Hát nekem ez az adás elég gyenge volt, dc most elulmulta magát - a videóban 1:46-nál láttátok a csaj haját? ha ez divat lesz és az utácán meglátok egy csajt ilyen taréjjal odamegyek és lehányom

Tamás most nem alkotott nagyot pedig ennél volt sokkal-sokkal jobb is, Bencét is sajnáltam, a utolsó adásokban egész jó volt már

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#127) sagesz93 válasza animatrix11 (#126) üzenetére


sagesz93
addikt

Múlt héten Ördög Nóri haja volt ilyen....
DC nekem nagyon tetszett :D
Főleg mikor a mikulás figurát adta a nyakkendős hapsinak :) "jól esne vele egy piszkos kis félóra? " :DDD

(#128) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Végre kiesett ez a Brasch Bence meg a Horváth Tamás is. :DD

(#129) animatrix11


animatrix11
őstag

Nos

Szerintem Tabáni Isti fogja megnyerni, ő a legjobb :C

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#130) Eastman


Eastman
őstag

Négy egyéniség maradt! Mindannyiójuk GYŐZTES !

animatrix11: ...remélem!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#131) Egorov


Egorov
aktív tag

Nekem MC DC tetszett a legjobban jó volt egy kicsit "énekelni" hallani. A második pedig a Bad Boyz. Ötletes volt a vámpíros vonal. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#132) animatrix11 válasza Eastman (#130) üzenetére


animatrix11
őstag

Amúgy már mind1 ki nyeri meg megismerék a nevüket, csak el ne tünjenek a süllyesztőben, mint régebbi műsorbeli társaik...

pl DC már most is sokkal jobb mint a pl magyar gangszta rap képviselői, csajka meg lópman és társai :P

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#133) csimav


csimav
senior tag

Sajnálom, hogy kiesett a Bad Boyz, jók voltak...

Majd a videók kint lesznek:)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#134) sagesz93


sagesz93
addikt

MCDC-nek ezt a számát(cseppje a tengernek) már hallottam, nagyon jó szám! Grat. mindegyiknek, megérdemlik hogy döntősök.

(#135) csimav


csimav
senior tag

Ki nyeri a mai döntőt szerintetek?

Én Tabáni István-ra tippelek.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#136) csimav válasza csimav (#135) üzenetére


csimav
senior tag

és ő nyert, eltaláltam.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#137) animatrix11


animatrix11
őstag

nem is mert én találtam el :D

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.