Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) zombinyul válasza Wapmester (#17) üzenetére


zombinyul
addikt

Nalam azert kozel sem ennyire tragikus a helyzet. Jatekokbol barmelyiket barmeddig gyonyoruen futtatja, sose lep ki. A bongeszoben, majd a kezdolapra ugrasban vannak problemak, de kozel se akkorak, hogy ne lehessen veluk egyutt elni. Az ujratoltogetes nem faj, csak neha bosszanto.
Regebbi rendszerrel csak fel orat hasznaltam, mert miutan megvettem, jott is ra az 5-os Droid. Igy is imadom nagyon, de a ram kezeles akkor se 100-as. Viszont egy 5.1.1 johetne ra igazan, mindenhol azt irjak hogy sokkal jobb a ram kezelese, mint az 5.0-nak. Meg egy S6-nak is jot tett, pedig az az igazan nagy szo. ;]

cidalain: ilyen teren nekem sincs problemam. Osszeomlas sose volt, hetekig elmegy ujrainditas nelkul atomstabilan, ilyen teren az LG-k Droiddal talan meg a WP-nel is stabilabbak (tolem ilyet hallani, hajaj :D). Mimt irtam, igen, egyutt lehet vele elni, bar nekem jatekokkal nincs a vilagon semmi bajom. Tokeletesen elegedett vagyok vele, szeretem hasznalni, de ertelme nincs rejtegetni ha valami nem tokeletes. Annak meg orulj ha nem tapasztalod ezeket a "problemakat". Attol meg valosak, es nem csak nalam.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.