Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Nem igazán érthető attól még hogy a x kamu honlapon lenyúlják az ügyfelek adatait, hogy tulajdonítják el a szolgáltatást biztosító berendezéseket? (médiabox, modem). Jönnek és betörnek? csak nem...

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) jerry311 válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nem.
Az előfizető aki túlvállalta magát vagy éppen költözne és nem akar a hűség miatt pluszban fizetni, szépen belemegy az üzletbe.
Kiadja az adatait, talán aláírnak valamit közösen (mindegy mert a "nagylelkű" átvállaló adatai úgyis hamisak), odaadja a modemet és azt hiszi ennyi volt.
Közben az átírás nem történik meg, jönnek a számlák, és már a modem sincs meg amit vissza kellene adni...

(#3) bambano


bambano
titán

mire megy a csaló az ellopott modemmel?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) bolvar válasza bambano (#3) üzenetére


bolvar
senior tag

Én is ezen morfondíroztam kinek kelhet a modem/box. Lényegében ha csak nem te akarsz szórakozni vele semmi értelme nálam.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#5) bambano válasza bolvar (#4) üzenetére


bambano
titán

de mit szórakozol egy modemmel fejállomás nélkül?
eladni meg nem hiszem, hogy el lehet, mert senki nem vesz pár tíz modemet, pláne azután, ha kirobban a botrány, és mindenkinek nyilvánvaló lesz, hogy ezek lopott modemek.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) tomazin válasza bambano (#5) üzenetére


tomazin
veterán

én nem értem az egészet, hogy mivel jár itt jól a csaló...

pl. pr telekomnál magadnak is lehet koaxos modemet szerezni, vagy veszel tőlük. de az összegszerűen sehogy sem éri meg a macerát. stb-ben meg már rég nincs vinyó, szóval azzal sem tud mit kezdeni.

(#7) jerry311


jerry311
nagyúr

Lenyúlja a modemet, beltérit, CI kártyát, akármi, és ingyen használja a szolgáltatást míg a UPC le nem kapcsolja az eszközt.
Ennek persze akkor van értelme, ha UPC-s területen él a csaló.

(#8) BiP


BiP
nagyúr

Alapból sántíít ez a kamuduma. Nem értem, ki hiszi rl, és ki megy vele?
#2: talán, de ér ennyit egy messziről bűzlő sztori?

A csalókat még megértem, ha sikerül kiszedni valamk érzékenyebb adatot, akár másra is fel lehet használni. (upc-n kívüli dologra gondolok)
Csak az előfizut lenyúlni nem nagy biznisz.

[ Szerkesztve ]

(#9) NandoXXL válasza bambano (#5) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Adatokat lopnak, kidobják a modemet kb. csak arra kell nekik az eszköz hogy hitelesek legyenek. Vagy valami marhának eladják, olcsó netként :DDD Mint a hamis kamerát Tesco parkolóban cigányok :C

8.

Szerinted a kedves cégem, és a politikusaink kikből élnek? A hiszékeny emberekből, van belőlük pár.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.