Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

kiváncsi lennék egy két ember véleményére, hogy ez másnál is így megy, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen!?

vagy egyáltalán valami tanács, hogy mit tudnék ilyenkor tenni, hisz ez nem éppen egy könnyű helyzet akár hányadszorra élek is át hasonló csalódásokat...

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#2) DArchAngel


DArchAngel
tag

Van olyan, hogy két ember nagyon összeillik, akár gyengédebb szálak is szövődnek köztük de sosem lesz belőle szerelem. A nők sokkal jobban kimutatják az érzelmeiket, egy férfiember ezt könnyen hiheti felé irányuló szerelemnek...
Jártam már én is hasonlóan, nem vagy egyedül.
Nincs megoldás, tűrni kell, és keresni olyat, akivel a szerelemig is eljut a dolog.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#3) Sh4rKy válasza DArchAngel (#2) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

jó, de akárhányszor voltam én szerelmes, úgy hogy dúlt a láv a másik félben is, valami mindig elromlott... de ez most más volt... itt nemtudom eldönteni, hogy mit érzett a másik fél... ezért nem tudok egyszerűen túllépni... ha együtt lettünk volna és megcsal, akkor van indok, hogy miért ne szeressem, de így nincs semmi ami miatt eltudnék szakadni tőle...

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#4) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Maradj meg a barátságnál, nagyon értékes lehet az is.
A szerelmet nem lehet erőltetni. Mondjuk, ahogy írtad, Te is mások hatására
gondoltál bele, hogy ez szerelem már inkább mint barátság. Bár az is lehet, hogy
a nyílt vallomás riasztotta el. Szerelmet azért nem msn-en kéne vallani, akármilyen
modern korban élünk is. :(
Kezét fogva, szemébe nézve mást is mondhatott volna szerintem. Pláne egy csokor
vörös rózsa után. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5) Sh4rKy válasza philoxenia (#4) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

ez oké, de épp kivoltam bukva, ő nem jöhetett ki/vagy csak nem akart és nem maradt más lehetőségem...
igazából én nem erőltetni akartam az egészet, sokkal inkább csak túlságosan jó volt vele...
éveken át általában 4 dologgal kötöttem le magamat... jégkori, kocsi, motor, haverok... előtte deszkázásba folytottam minden bánatomat, de a térdem annak megálljt parancsolt, azóta is szar... erre jön ő, felfordít mindent az életemben, és elszáll a remény, hogy végre újra egy normális kapcsolatban legyek.. de ezek után úgyérzem lőttek a tóparti beszélgetéseknek... hiányozni fog a beszélgetés, hogy az ölemben fexik, és az is, hogy valamilyen módon sz*rhatok a világ fejére és arra ami körülöttem zajlik...

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#6) DArchAngel


DArchAngel
tag

Örülj neki, hogy nem egy hónap után - amikor te azt hiszed, minden a legjobb - állt eléd, hogy "bocs, nem megy, nem vagyok beléd szerelmes". Miért kell az, hogy megromoljon a kapcsolatotok ahhoz, hogy lásd: nem szerelemmel szeretett?

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#7) philoxenia válasza Sh4rKy (#5) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A barátság még maradhat attól, a beszélgetés is, Neki is biztosan hiányozna.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8) Sh4rKy válasza DArchAngel (#6) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

hidd el, ez körülbelül felért azzal mintha egy hónap után áll oda elém... amúgy nekem nem az kell, hogy megromoljon a kapcsolatunk, hanem az, hogy egy normális magyarázat legyen arra, hogy ezek után miért nem adtunk egy esélyt az egésznek?! nem egy párt tudok akik az elején csak úgy összejöttek, próba szerencse alapon és már évek óta együtt vannak...

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#9) Sh4rKy válasza philoxenia (#7) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

ezek után nem tudnék úgy beszélni vele, hogy ne fájjon :W

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#10) philoxenia válasza Sh4rKy (#9) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ő nem tehet róla, hogy nem szerelmes Beléd. Ha elfecsérelt időnek gondolod,
amit ezek után Vele töltenél, akkor hanyagold a dolgot. Hamarabb kiszeretsz belőle.
Ha viszont van még remény szerinted, próbáld meg barátként kezelni egyelőre.
A kérdés az, hogy Rá van-e szükséged mindenáron, vagy pedig egy társra, akivel mindent megbeszélhetsz. Az egyik ember minden kapcsolatban jobban függ a másiktól, ha ez nem Te akarsz lenni, olyat keress, aki Téged választ, ne Te próbálj választani.
Az a kérdés, hogy az egód sérült-e, vagy tényleg szerelmes vagy ?
Ha igen, akkor nem egy-két nap lesz felejteni. :(

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11) Sh4rKy válasza philoxenia (#10) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

nem tartanám elfecsérelt időnek, csak nekem nem lenne egyszerű... az egóm nem sérült, sokkal inkább arra tippelek hogy beszerettem, de ezt se mondhatom biztosra, hisz alig 2 hete vagyok úgy, hogy nemtudom mit érzek... azt tudom, hogy jó vele...
az kétlem, hogy csak egy olyan emberre lenne szükségem, akivel mindent megbeszélhetek, szerencsére elég sok barát vesz körül akiknek elmondhatnék mindent...
általában az a gond azokkal akik engem "választanak", hogy habár egyidősek velem, de ők totál máshogy gondolkoznak mint én... és sokszor csak az kell az ilyen "kiccsajoknak" amim van, nem az, aki vagyok...

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#12) philoxenia válasza Sh4rKy (#11) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Próbálj hibákat keresni Benne, ha nem találsz, vagy találsz sokat, de azt
mondod, "nem érdekel" akkor nagy az esély rá, hogy tényleg szerelmes vagy.
Az a baj, ha nem találkoztok, ez az érzés valószínűleg csak erősödik, tehát
szerintem még mindig jobb lenne pár nap múlva megpróbálni milyen együtt, annál,
hogy csak rágod magad távol Tőle.
Nekem annak idején hasonló szituban legalább a fogyókúra megvolt, mert pár
hóapig alig tudtam enni. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13) Muréna válasza Sh4rKy (#1) üzenetére


Muréna
őstag

hát tesókám, sokszor van ilyen sajnos :(
lehet h pár hét/hónap mulva sokkal jobb csajt találsz magadnak :)
mindig jön új, tudod hogy van ez :K

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#14) Sh4rKy válasza philoxenia (#12) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

hát ahogy elnézem az most nekem is meglesz, mármint a fogyókúra...
igen hibakeresés megvolt, de a legnagyobb hiba hogy 10km-re lakik és a kicsi kék vadállatom (alias fiat punto 2 1.2 8V) meg nyakalja a benzint =P
de ez megint nem az ő hibája
de amúgy mit próbáljak vele együtt megint? mármint, beszéljek vele vagy újra kérdezzem meg, hogy mit érez?
mert beszélni beszélek vele így is, most is MSN-en beszélgetek vele, és ő se aludt be túl korán ahogy előbb kiderült...

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#15) Sh4rKy válasza Muréna (#13) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

ejj mi arcok olvassák a szar helyzetemet.... :P de amúgy kétlem, hogy jobb csajt találok, mert most úgy érzem hogy ő kell... az elmúlt napokba az összes időmet vele töltöttem, és most egy picit úgy túl sok szabadidőm lett amit úgy érzem csak kocsizással zenével és cigivel fogom tudni elütni, mert itthon ülve csak a képeket bámulnám

mod: (arról nem is beszélve, hogy láttad mi hátsó fertájjal rendelkezik :DDD)

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#16) philoxenia válasza Sh4rKy (#14) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az msn azért más, mint a személyes beszélgetés. Ha szerelmes vagy, még gyalog is elmennél, 10 km az semmi ilyenkor. :)
Nem érdemes rákérdezni direktben, inkább az apró lépések politikája jöhet be.
Személyesen sok olyan dolgot észreveszel, amit msn-en esélyed sincs. Ha
szereted, úgyis minden perc amit Vele töltesz, jólesik.
Süt a nap, ebéd után egy kis séta...kettesben. :) Semleges témákról beszélgetve
sok mindent kideríthetsz a véleményéről. Az első kosár után, valamikor nem volt
szokás feladni. Hosszútávú kapcsolatban amúgy is az a fontos, hogy sok dologról
hasonló legyen a véleményetek.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17) Sh4rKy válasza philoxenia (#16) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

teljesen jogos, hogy MSN más... az tök lényegtelen, hogy mennyit eszik az autó, szerencsére valahonnan mindig van pénzem benzinre... most az csak egy nagyon hülye indok volt, hogy legyen valami hiba benne...
amúgy én se szoktam első kosár után feladni, anno volt hogy fél éven át küzdöttem valakiért... és végén összejöttünk, de aztán az egyik legjobb barátommal csalt meg...
azok után kicsit értelmetlennek látom a küzdést bár itt megint kezd értelmet nyerni...

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#18) philoxenia válasza Sh4rKy (#17) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A lényeg az összhangon van, 21 éve vagyok házas, sokat számít,
hogy mindent megbeszélhetünk. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19) Sh4rKy válasza philoxenia (#18) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

na látod ehez tényleg gratulálok... én is tudnék örülni annak ha valakim lenne akivel évekig együttlehetnék... de az évek még messze vannak a hónapoktól

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#20) philoxenia válasza Sh4rKy (#19) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egyszer el kell kezdeni. :) A nők számára állítólag fontos a biztonság,
próbálj nyugodt erőt sugározni. :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21) Tüzi válasza Sh4rKy (#15) üzenetére

A cigi káros az egészségre.
A nő is. Idegeskedést okoz, ezálltal gyomorfekélyt, és ideg-gyengeséget.
Olyan nőt keress, (ha van még egyéltalán) aki nem csak játszik veled, hanem tényleg szeret.
Akkor leszoksz a cigiről, és gyomorfekélyed sem lesz.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#22) Sh4rKy válasza Tüzi (#21) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

könnyű mondani... és hidd el, ha lenne olyan akiért érdemes letennem a cigit, le is tenném...
de én nem a cigi káros hatásától félek, hanem attól, hogy gyorshajtásért elveszik a jogsimat ha állandóan idegeskedek... annak a legnagyobb a valószínűsége

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#23) philoxenia válasza Sh4rKy (#22) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ő dohányzik ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#24) Sh4rKy válasza philoxenia (#23) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

igen, bár nem túl sokat, de azért napi 5-6 szál nála is meg van

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#25) philoxenia válasza Sh4rKy (#24) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Akkor nem ez az oka, amiért nemet mondott.
Azért személyes beszélgetés során kideríthető óvatosan, mi
a gond Veled.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26) 7


7
addikt

Lehet, hogy hülye vagyok, de én azt hiszem, hogy mondott volna neked igent is, ha nincs valami ami cseszi a csőrét benned. Viszont valószínűleg elmondani nemigen fogja (feltéve, ha igazam van)

(#27) Sh4rKy válasza philoxenia (#25) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

semmi más káros szenvedélyem nincs...
nem iszok, nem drogozok, sőt, ha mellettem ül akkor csak akkor megyek gyorsan, ha épp ő kérte, hogy siessek...
inni annyit iszok, hogy néha legurítok egy sört haverokkal, vagy valami... bár ő általában azért jóval gyakrabban iszogat mint én... jó nem berúg mint a ló, de egy pohár bor, vagy egy koktél simán elmegy nála, ami miatt poénból szoktam is b*szogatni... de tényleg csak poénból...

hogy velem mi a probléma, ezt kideríteni nemtudom hogy hogyan sikerülhetne... barátnőjétől ha megkérdezem tuti hogy egyből menne valami pletyi... elcsórni a naplózott beszélgetéseit túlságosan is szemét dolog, ezért ezt semmi pénzért nem tenném meg, mégha simán meg is tudnám...
ergó elég nagy szívás

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#28) philoxenia válasza 7 (#26) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Direktbe nem, csak esetleg elszólja magát.
Végül is lehet, hogy fizikálisan nincs elég vonzalom, lehet, hogy
csak elkötelezni nem akarja magát, az is lehet, hogy másba szerelmes. :(

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29) Sh4rKy válasza 7 (#26) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

az oké, hogy valami hiba bennem is van, hisz kibe nincs, de éppenséggel nemtudom most mit vétkeztem?
-nem vagyok nyomulós
-nem akarok egyből az ágyba kikötni, marhára nem az volt a célom, sőt örültem hogy végre nem egy nimfomán nőbe kezdek beleszeretni...
-nem erőltettem semmit
-nem az volt, hogy sülvefőve együtt akarok vele lenni és ezt így kimondta neki, hogy ne mennyél barátnőidhez csak velem legyél... inkább örültem ha barátnői is jöttek...

legnagyobb hibám hogy nem vagyok egy adonisz és van rajtam pár kg felesleg, de nem vagyok 150 kilós nagymedve... de ha az is lennék, nem a külső a fontos szerintem, bár úgy valamennyire megérteném ha nemet mond...

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#30) Sh4rKy válasza philoxenia (#28) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

én is ettől félek, hogy nem akarja elkötelezni magát, hisz látszott rajtam hogy én tényleg szeretem és hát igen... lehet ettől kicsit megijedt... sok olyan kapcsolata volt neki akikkel csak heteket járt, ergo olyanokkal akikkel semmi érzelem nem volt szerintem...
fizikális vonzalom meg nem rajtam múlik/múlott :DDD
az hogy másba szerelmes azt kétlem, arról tudtam volna, mert elején még csak mint barátok beszélgettünk és volt szó ilyenekről is...

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#31) Elmör válasza DArchAngel (#6) üzenetére


Elmör
senior tag

Ez igaz, csak szerintem az a gond, hogy most akkor hogy viszonyuljon hozzá, nem??
Azt visszakapni már nem lehet, hiszen a csaj most már szerintem sokkal másabban fog állni a dolgokhoz (jártam én is így) és az egészet nem is érdemes folytatni, mert nem lesz belőle semmi. Sajnos ez van. :(

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#32) Cloud_s


Cloud_s
aktív tag

Szerintem ott ronthattad el, hogy nem volt csók. Ha már az öledbe feküdt, akkor az azt jelenti, hogy nincs ellenére a veled való fizikai kontaktus. Mivel sokat tököltél és nem éltél a felkínált lehetőségekkel, bekerültél a haver/barát fiókba. Innen kikerülni nehéz, de nem lehetetlen! Nem "megbeszélni" kell most, hanem indukálni megint egy ilyen ölbefekvős szitut, és simogatni, esetleg megpróbálni megcsókolni...
Oké, hogy nem nyomulsz, de ennél azért lehet jobban nyomulni. ;)

(#33) Tüzi válasza Sh4rKy (#22) üzenetére

tudom :( ismerős :W

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#34) 3psilon


3psilon
aktív tag

Kemény sztori furamód felkavart pedig elég érzéketlen vagyok....

Bár tanácsot biztos nem én fogok neked adni. Mást úgysem tehetsz, mint hogy folytatod, ami volt, és reménykedsz. Szerintem igen rosszul esne mindkettőtöknek ha most otthagynád.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#35) speeder04


speeder04
csendes tag

Azt meg kérdezhetném melyik tó partján volt ez? :B

Cool. Cool Cool Cool

(#36) Native


Native
csendes tag

én is voltam hasonló helyzetben.. csak én ugy hogy barátok voltunk, nagyon jók, sokat találkoztunk élőben, és msnen is sokat beszéltünk. Valamelyikünk többet akart mindig, de akkor a másik nem. Aztán egyszer, láss csodát összejöttünk, a fiú dobott, ezután már sosem tudtam úgy ránézni mint egy barátra (pedig próbálkoztunk a barátsággal, de ezt én nem bírtam), ez decemmberben történt, és én még mindig titkon úgy érzem hogy ö lehetett volna az életem szerelme, a nagy Ő, tudom h ezt korai kijelenti, tekintve h zsenge 18 éves vagyok:)
akkoriban elvesztettem életem egyik fontos pillérét, amit ma is megsínylek..csak kitartás tudok kívánni

[ Szerkesztve ]

(#37) #17137664


#17137664
törölt tag

Hello.Megnyugtatlak nem csak te értetted félre a nőket,ugyanez volt velem is.Csak dumcsizásnak indult az elején majd azt vettük észre hogy nagyon hiányzik a másik, utána kezdett megváltozni minden kezdett máshogy viszonyulni hozzám negatív értelemben,én meg azt vettem észre magamon hogy beleszerettem.Ezt mind tudomására is hoztam,de ő nemígy érezte,nah innentől kezdve bennem is összedölt minden,úgy ahogy nálad,nemtudtam aludni csak a gondolkodás hogy most mivan?mér? és egyszerűen mindig ő jutott eszembe,eléggé össze is vesztünk azóta pihentetjük a kapcsolatot,még mindig szeretem de tudom hogy jobb ha nembeszélünk egy ideig,mert ezt csak az idő tudja megoldani(sajnos) :O

(#38) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

nos akkor kezdeném a válaszadást szépen és sorban...

Cloud_s
volt cirógatás, pusziszkodás, minden... de azért se akartam megcsókolni, mert nem voltam biztos a saját érzéseimben... amikor meg már biztos voltam, hirtelen késő volt...

3psilon
hát a maiak után kétlem, de erről nemsokára lehet olvasni egy keveset, mert bővíteni fogom a cikket egy jó nagy kommentel

speeder04
én vidéki suttyó vagyok, és ez a gébárti tónál volt...

Native
a kor lényegtelen... én is 18 vagyok...

Dinny3
lehet a maiak után pihentetni fogom én is az egészet (de erről majd később olvashatsz te is)

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#39) golyani


golyani
addikt

Hasonló szitu volt velem is. Igaz h itt én kezdeményeztem, illetve környezet mondogatta h egyenesben van a dolog, így kicsit bele is éltem magam a dologba, hát aztán mégis kanyar volt benne, de barátságnak megmaradt.(Mondjuk én tudtam aludni :DDD )
Én viszont úgy voltam vele h az zavart ha nem beszéltünk. Végülis oké tisztáztuk a dolgokat, de én mondtam h nekem most az rossz lenne ha emiatt nem beszélnénk, de hát egyéne válogatja kinek mi a jó. Én végülis túlléptem a dolgon, habár talán maradt még vhol egy picike remény vagy vmi :F ahogy az ilyenkor lenni szokott.

(#40) #17137664 válasza Sh4rKy (#38) üzenetére


#17137664
törölt tag

Csak tudd ha időt tartasz marha nehéz lesz,főleg akit szeretsz,én kb 3 hete "bírom" és tök szar,de tudom hogy kell ez a kis pihi mindkettőnknek. :O :O :O

(#41) hanee válasza Sh4rKy (#1) üzenetére


hanee
senior tag

Szia!

Ezen talán mindenki átmegy, még a nők is néha. Velem is volt már hasonló. Barátság volt és csak én voltam szerelmes. Félreértettem a közeledést. Ő "csak" jó barátnak tartott engem. Végül megmaradtunk barátoknak, de soha többé nem volt olyan a barátság, mint előtte, soha többé nem beszéltünk a legmélyebb dolgokról ezuán, mert valami elveszett.. Aztán az a lángolás elmúlt később, lett más pasi, más szerelem.. ez olyan 6-7 éve volt, manapság már nem nagyon beszélgetünk, mert teljesen különböző lett az életünk.
Erre értelmes tanácsot adni nagyon nehéz. Biztosan rettentően fáj, de ezen csak az idő fog segíteni. Szerintem próbáld meg pihentetni vele a dolgokat kicsit és nem beszélni vele msn-en sem, sőt ha lehet csak személyesen beszélgetni. Meg lehet próbálni vele a barátságot a továbbiakban is, ő biztos nem lesz ellene, de számodra már soha nem lesz ugyanaz, és fájdalmat fog okozni, ha ő nem akar semmit. Nem mondom azt, hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert ez butaság lenne. Próbálj meg várni. Abból bajod úgysem lesz most.
Sajnos férfi és nő között nagyon ritkán jön be a baráti kapcsolat, úgy vettem észre.

hanee

(#42) Native válasza Sh4rKy (#38) üzenetére


Native
csendes tag

csak arra értettem, h fiatal vagyok ahhoz, h elkönyveljem azt magamban h soha többet senkit nem fogok úgy szeretni mint Őt.

(#43) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én is írok pár sort, Sh4rKy.

Szerintem létezik igazi barátság lány, és fiú közt.
Cirka annyi voltam, mint most Te, és bizony nekem is volt nőnemű barátom. De amolyan igazi, akivel mindent meg tudtam dumcsizni. Ez persze kölcsönös volt. Engem nem érdekelt, hogy ő lány, őt meg nem érdekelte, hogy fiú vagyok. Semleges nem voltunk egymás számára. Olyannyira, hogy nem egyszer előttem öltözött át, méghozzá pucérra vetkőzve, hiszen alsóneműt is cserélt. Hogy tisztázzam, férfi vagyok, tehát izgató volt a látvány, de van ugye a jóbarát, és van a pucér nőci. Különbséget tenni pedig tudni kell.
Aztán eljött a pillanat, amit Te is átélsz. A haveri ölelkezések túl jól estek, az évődések vágyat gerjesztettek, kitárulkozását már nem csak barátként értékeltem. Igen, én is úgy éreztem, hogy ő is vágyik rám, gyengéd érzéseket táplál irányomban. Lobbant a láng a szívemben, Úristen, szerelmes vagyok.
Elmondtam neki, és ezzel el is rontottam mindent. Bezárkózott.
Fura rugóra jár a lányok agya. Ha elfogad barátnak, totálisan kitárulkozik, minden banális titkába beavat. Mintha csak csaj lennél. Képes arra, hogy akár lehúzza az alsógatyád, mert az elszakadt, és megvarrja. Közben egyáltalán nem vagy férfi számára. Több vagy annál: igazi barát.
Ezt akarnád felrúgni? Biztos, hogy szerelmes vagy? Nem lehet, hogy csak egodnak hízeleg minden, amit tett, vagy tesz?

Ébredj. Vagy elfogadod igaz barátodnak, vagy végképp elvesztheted.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44) Chesterfield válasza philoxenia (#4) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Fférfi és nő között nincs barátság. Valamelyik fél ennél mindíg többet akar. Jelen estben a fiú

(#45) 7 válasza Chesterfield (#44) üzenetére


7
addikt

Általánosítás, nem is igaz, csupán gyakori jelenség. Többszörösen is alá tudom támasztani ezt (főleg, ha még nem is ugyanolyan korú a két ember: én például igenis jóban vagyok felettem 20 évvel járó nőkkel is, és nem akarunk egymástól semmit - ahogy a kortársaim között is túlnyomó többségben így viszonyulunk a nőkkel/lányokkal).

Mielőtt még valaki akarva/akaratlanul félreértene: Heteroszexuális vagyok. ;)

[ Szerkesztve ]

(#46) philoxenia válasza 7 (#45) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem még 40 évvel idősebb hölgyek is voltak barátaim. Nem anyapótlók, mert édesanyám él és jó viszonyban vagyunk.
Nem minden férfi olyan, hogy a nőben csak az ellenkező nem képviselőit képes meglátni.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47) yash


yash
senior tag

Nekem a lány barátaim érdekesen alakultak, a végén mindig szerelem meg járás lett belőle :D Barátságból lehet szerelem, forditva szerintem ez már más tészta. Még szerencse, hogy jóképűnek tartanak a csajok (bár több nem, mint igen), de a vonzerőm valószínűleg a személyiségemben van. Egyébként, a világ legnagyobb baromsága egy nőnek szerelmet vallani! Úgyis észreveszi, hogy mi van, amikor már az ágyban vagytok, nem ér rá utána? :D Ha akkor azt mondja, csak egy jó dugás volt, hát akkor hülye és csá, de legalább megvolt :)

(#48) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

nos a férfi-nő barátságban én is hiszek... van egy csajszi akit csak Huginak hívok (nem vérszerinti és nem is féltesó mielőtt valaki félreérti :P) és vele már évek óta teljesen jóba vagyunk... soha semmit se akartunk egymástól... oké, nem öltözött át előttem, ez igaz, de attólfüggetlenül, bármit csinálhatott volna... sokan azthitték hogy valameikünk akar a másiktól valamit, aztán csak jókat nevettünk rajta... azóta is iszonyatosan jóba vagyunk, bármikor számíthatunk egymásra... csak sajnos ő tanulás miatt elköltözött és nagyon keveset van itthon...

no de vissza térve Őrá és az eredeti témára:
megbeszéltük a dolgokat egy igen fájdalmas nap után, és én arra a következtetésre jutottam, hogy csak fél attól, hogy egy olyan embert akit nagyon jó barátjának tart megszeressen úgy, ahogy azt én szeretném... igazából erre abból következtetek, hogy mondta, ezzel már Ő kétszer befűrdött és újra nem akar... a másik, meg hogy Ő nem szereti ha számonkérik, hogy mit csinált, hol csinált, mér csinált... na ez az amibe nekem egy picit változtatnom kéne, bár én ezeket sose kikérdező szándékkal tettem, csak amolyan "milyen volt a napod" kérdéseknek szántam... no de lényeg a lényeg, maradtunk ugyan olyan jóban mint ahogy voltunk, tisztába vagyunk egymás érzéseivel és gondolataival, így legalább még bármi lehet, hátha valahogyan sikerül elérnem, hogy belém szeressen

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#49) yash válasza Sh4rKy (#48) üzenetére


yash
senior tag

Jó magasról le kell szarni, akkor beparázik, és ő mászik Rád, ilyen egyszerű. CSak még nem született olyan pasi, aki erre képes, mert felőrli az idegrendszert minden épkézláb normális hormonokkal ellátott faszinak :D Engem is beleértve... távolságtartás! A nők agya forditva müxik, ha futsz utána leszar, ha megforditod a kockát, te leszel feljebb! Csak ezt férfi ember még nem tudta megcsinálni, mióta feltalálták a kereket :D Bár azelőtt sem biztos... Egyébként meg, ráérsz akkor gondolkozni, hogy "mi lenne, ha", ha már beakasztottál :D

(#50) Muréna válasza Sh4rKy (#15) üzenetére


Muréna
őstag

menj el bulizni, szedj össze vmi kis pipit, addig se ezen fog kattogni az agyad :)
láttam-láttam, azé tudok egész jót/jobbat mutatni, csak gyere le ide :DDD

kitartás tezsvírem :)

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.