Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dluinet


Dluinet
nagyúr

hogy visszataláljak

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2) Rimuru


Rimuru
veterán

Minitube

Amúgy bizonyos böngészőnél meg lehet csinálni hogy ha van egy beágyazott videó akkor indítsa el a programot (igazából egy script fut le ami youtube-dl és egy videólejátszó segítségével tölti és nyitja meg).

Vigyázat, csalok!

(#3) csabyka666 válasza Rimuru (#2) üzenetére


csabyka666
addikt

Ez is egy jó alternatíva lehet. Kipróbálom, amint időm engedi!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#4) Fecogame


Fecogame
veterán

Jó cikk lett, köszönöm a cikkem linkelését :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5) csabyka666 válasza Fecogame (#4) üzenetére


csabyka666
addikt

Ez csak természetes. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#6) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Nagyon jó írás lett!

Otthon ki is próbálom.
Esetleg abban tudtok segíteni, hogy 1080p60fps fullscreenen ne akadjon?
vagy ezzel a módszerrel megoldható?

Most hogy felraktam a legújabb 64bites chromeot már 720p60fps megy, de az 1080p-s nem:\

Vagy esetleg a HTML5 Video for YouTube plugin segíthet?
Ennél jobban érthető számomra a konfigurálás.

Előre is köszönöm a választ! :R

Üdv:
LKk

(#7) csabyka666 válasza lkksioskdl3 (#6) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Milyen konfigod van? Proci és memória érdekelne elsősorban, esetleg alaplaptípust is írhatsz.
Az 1080p necces, ahhoz már az SMPlayer-nek is kell egy erősebb vas, de próbáld meg, nem veszíthetsz vele!

A cikk már régebben íródott, akkor még meglehetősen fapados volt ez a lejátszó, de az újnak már van jópofa felülete, a beállításokban be tudsz lőni mindent - nem kell az ini-ben turkálni.

Változott az SMPlayer szerkezete is. Telepítsd fel a lejátszót, majd fel kell telepíteni a YouTube kiegészítőt is.

Telepítés után az SMPlayer-ben Help menüpont -> Update YouTube code, ezután zárd be a programot, indítsd el újra, és hajrá! :)

Ha valamiben elakadnál, írj bátran!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8) Garfield1969


Garfield1969
újonc

Szia csabyka666!
Csak azert regisztraltam es leptem be ide mert szeretnem neked megkoszonni a jotanacsot amit a youtube filmek akadozasmentes lejatszasahoz adtal! Mar mindent kiprobaltam es allitgattam de hat en csak egy amator vagyok.A forumon azt irod hogy " :most 2013 at irunk."Nem,mar 2015 van amikor felfedeztem a hozzaszolasodat,de meg szerencsere aktualis! Az en gepem egy HP Compaq Procession 5200. 2006bol!
Es most mukodik a yuotube! Apro oromom az eletben!

Koszike! Udv:Gabi, Nemetorszagbol

(#9) csabyka666 válasza Garfield1969 (#8) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Örülök, hogy segíthettem! Kellemes videózást, és ha bármi kérdésed van, írj bátran! :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#10) pok.tom


pok.tom
aktív tag

Üdv.
unable to retrieve the youtube page hibaüzenetet kapom xp-s gépen
Ezeket letöltöttem telepítettem "Változott az SMPlayer szerkezete is. Telepítsd fel a lejátszót, majd fel kell telepíteni a YouTube kiegészítőt is"
Mit gondolsz mi lehet a baj?
Köszönöm

(#11) csabyka666 válasza pok.tom (#10) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Sajnos vannak olyan videók, amikre ezt adja be, még nem jöttem rá, miért. A YouTube kódot frissítetted?
Help -> Update the YouTube code

Illetve akkor láttam ilyen üzenetet, amikor a linket én illesztem be, és valami nem tetszik neki. A saját keresőjéből nyitottad meg?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#12) pok.tom válasza csabyka666 (#11) üzenetére


pok.tom
aktív tag

Az az érdekes, hogy kipróbáltam a saját gépemen is mondjuk ez 64bit win10 és azon működik szépen.
Viszont az xps gépen ezt a hibaüzenet írja ki minden videónál amikor a belső keresővel keresek rá akkor is.
"updade yotube codec" és a "frissítés keresése" megcsináltam.
többször is újratelepítettem. :(

(#13) csabyka666 válasza pok.tom (#12) üzenetére


csabyka666
addikt

SP3 fenn van? És minden driver? Antivírust kikapcsolva sem jó? Más tippem nincs, gondolom emiatt nem akarod újratelepíteni. :/

Ja még egy eszembe jutott! Töltsd le a legfrissebb Explorert, talán a 8-as a legújabb az XP-re, hátha azt használja az SMTube.

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#14) pok.tom válasza csabyka666 (#13) üzenetére


pok.tom
aktív tag

IE8 van fönt sp3 most telepítettem elvileg ez a legfrissebb viszont explorer nem játszik le youtube videót alapból

[ Szerkesztve ]

(#15) csabyka666 válasza pok.tom (#14) üzenetére


csabyka666
addikt

Ezt telepítetted fel? Csak tipp, lehet nem is az IE-t használja...

Flash player, JAVA, ezeket szoktam még telepíteni, illetve a drivereket kivétel nélkül, valamint .Net Framework 4 is legyen fenn.

Így se?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#16) matatakakiká


matatakakiká
friss újonc

Hallod isten vagy. Nekem nagyon jol működik. Erre nagy szükségem volt . Te vagy a best :Y :C :R

(#17) csabyka666 válasza matatakakiká (#16) üzenetére


csabyka666
addikt

Örülök, hogy még midig működik ez a megoldás. :)
Használd egészséggel. :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#18) repvez


repvez
addikt

mi volt amit kellene telepiteni? vagy hogyan lehet megoldani azt , hogy ne akadjanak a YT videok.
Olyan mintha a kép és a hang csuszna és van , hogy pár másodpercenként megakad.
Nem a net sebességgel van gond, mert simán bebufferel , de bármilyen felbontáson akad vagy kimaradnak framekl.

A gépnek is elégnek kéne lennie hozzá I7es CPU meg 1050ti 4gb VGA és 16GB ram. a net meg 25/5 megabit.
Eléggé bosszanto. régebben nem volt semmi gond, még a 4k-s videok mellett is elment mégegy video simán akadás nélkül. de most látványosan csuszik a képtöl a hang.

(#19) csabyka666 válasza repvez (#18) üzenetére


csabyka666
addikt

Ilyen konfigon nem kell bohóckodni 3rd party megoldásokkal, böngészőben mennie kell a videóknak.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#20) repvez


repvez
addikt

Tudom, ezért nem értem miért csinálja.
Amugy Vivaldi böngészöt használok a legujabb 3.0as 64 bit.
Minden driver egybol frissitve ahogy kijön.

(#21) csabyka666 válasza repvez (#20) üzenetére


csabyka666
addikt

Fogalmam nincs, mi az a Vivaldi. Használj valami ismertebbet - Chrome, Firefox, Opera...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#22) repvez válasza csabyka666 (#21) üzenetére


repvez
addikt

Chrome alapu böngésző,

(#23) csabyka666 válasza repvez (#22) üzenetére


csabyka666
addikt

Az oké, de nézd meg a Mozillával is, hogy azzal hogy viselkedik.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#24) Ndruu válasza repvez (#20) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

vivaldi://flags/#disable-accelerated-video-decode

Próbáld meg kikapcsolni a hardveres videó gyorsítást (vagy be, ha ki van kapcsolva). Kipróbáltam, nálam egyébként mindkét értéken jól működik.

Harrrr!!!!

(#25) repvez


repvez
addikt

Kiprobáltam, edbe böngészövel is és kikapcsoltam a hardveres gyorsitást vivaldi alatt.
Igy a 4k video nézhetetlenul akadt.
Edge alatt, is megvoltak az akadások, de nem olyan vészesen mint a vivaldi alatt.
És a Ventilátor sokkal magasabb üzemen megy mostanában , mint szokott .

(#26) Tense


Tense
őstag

Én is ezzel küzdöttem két napig, de most hogy hozzáadtam (chrome) bővítményekhez az flash player-t, most nem akad. [link]

(#27) csabyka666 válasza Tense (#26) üzenetére


csabyka666
addikt

Még mindig flash alapúak a YouTube videók?! Úgy volt, hogy a flasht teljesen kivezetik....

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#28) Tense válasza csabyka666 (#27) üzenetére


Tense
őstag

Azt olvastam hogy az miatt van, de közben újra elkezdett szaggatni, amikor újra telepítem a chrome-t, egy ideig jó.. Minden más böngészővel jó, de csak a chrome-t szeretem. nem tudom mi a megoldás..

(#29) csabyka666 válasza Tense (#28) üzenetére


csabyka666
addikt

Hardveres gyorsítást nézd meg. Ha ki van kapcsolva, kapcsold be, vagy fordítva, ha be van kapcsolva, kapcsold ki.
Videokártya drivere egyébként friss?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#30) Tense válasza csabyka666 (#29) üzenetére


Tense
őstag

Köszönöm szépen, kipróbálom. VGA driver friss.

(#31) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Én a régi notijaimon a Turn Off The Lights kiegészítőt használom. Mindenféle böngészőre elérhető (Operára és Foxra tuti).
Egyrészt ki lehet kapcsolni vele a 60 fps-t, másrészt be lehet állítani, hogy milyen felbontás legyen az alapértelmezett.

Mellé természetes, hogyha a GPU elavult, a hardveres gyorsítást kikapcsolom, a legtöbb Core2 pl még a mai napig simán erőből megoldja a FHD Youtube-ot, ha az nem 60fps.
Az energiahatékonyság persze csapnivaló ilyenkor, főleg modern vasakhoz képest, de működik és használható.

[ Szerkesztve ]

(#32) Tense válasza FoxiestFox (#31) üzenetére


Tense
őstag

Nemrég vettem a notebookot, ez van benne.
Processzor AMD Ryzen 7 3750H
Memória 16GB DDR4
Háttértár - 512GB SSD
Videokártya - GeForce GTX 1660Ti 6GB GDDR6
Kijelző 15.6" 120Hz

Egy youtube videónak nem kéne akadozni, vagyis remélem, a netem is 500/22 :U

(#33) FoxiestFox válasza Tense (#32) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Annak nem tudom mi baja, én általánosságban írtam pár tippet régi vasakhoz.

(#34) Tense válasza FoxiestFox (#33) üzenetére


Tense
őstag

Értem, sorry, köszi! :R

(#35) csabyka666 válasza FoxiestFox (#31) üzenetére


csabyka666
addikt

Na erről nem hallottam! Ki fogom próbálni egy gyengébb gépen, köszi! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36) csabyka666 válasza Tense (#32) üzenetére


csabyka666
addikt

Ezen nem szabadna akadnia, kisujjból megoldja a FHD lejátszást.

AMD-ket annyira nem ismerem, de itt nem úgy van, hogy van a processzorban is egy video vezérlő, illetve neked van még pluszban az nVidia, ami akkor segít be, ha kell az erő?
YouTube-nál csak az AMD-s dolgozik, a kérdés tehát az, a laptop gyártói oldaláról feltelepítetted-e az AMD driverét? Így olyan, mintha nem lenne telepítve, és valójában nem is akad, hanem szétesik, mintha nem lenne V-Sync...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#37) Tense válasza csabyka666 (#36) üzenetére


Tense
őstag

Igen fönt van minden driver. Az a fura hogy csak a Chrome alatt akad. Kikapcsoltam a Hardveres gyorsítás alkalmazása lehetőség szerint. Most jó, nem tudom meddig. Kezdek gyanakodni a Bethesda.net Launcher mikor fut a háttérben, akkor csinálja, viszont csak a Chrome-nál zavar be?! Na majd kiderítem este..

(#38) csabyka666 válasza Tense (#37) üzenetére


csabyka666
addikt

GPU-Z-vel nézz rá, YouTube videók alatt dolgozik-e az AMD GPU-ja.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#39) Tense válasza csabyka666 (#38) üzenetére


Tense
őstag

Igen, dolgozik.

(#40) csabyka666 válasza Tense (#39) üzenetére


csabyka666
addikt

Ez esetben nem értem, miért akad.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.