Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Anthony28 válasza fLeSs (#21) üzenetére


Anthony28
őstag

Oké.Akkor halljuk a valós magyarázatot ha szerinted ez nem igaz, valótlan, és ezzel mindenkit félrevezetek! :U Ott vannak az eredmények.Látod te is hogy az én elméletemet igazolják.Amíg nincs elfogadható magyarázatod számomra amire azt mondom ok, addig marad így a cikk. ;) Az pedig hogy ÉN miben látom a hibát erősen szubjektív , és ezért nem fogalmaztam úgy hogy "köztudott".Mindenkinek van saját véleménye.Az enyém pedig ez.A végén ott van mindenki szűrje le a számára hasznos információkat...egyéni szoc. problem hogy te ezt nem tartod számodra leszűrhető adatnak. :U
A másik szösszenet pedig...a te írásaidból tesztjeidből is többször kitünt hogy sokszor megtévesztőnek gondoltam az információkat.És? Ez a TE véleményed a te tesztkörnyezetedben.Bárki is írt neked olyat hogy írd át mert az eredmény nem fedi a valóságot? :U A világban egyre több helyen lehet olvasni Crysis teszteket...tök más eredményekkel mint amiket it a PH-s tesztben kapott.Akkor most kik írják át? Te? Vagy a világon mindenki más rajtad kívül? :F

[ Szerkesztve ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.