Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Anthony28 válasza Játékos (#10) üzenetére


Anthony28
őstag

Persze ez relatív, hogy kinek mi, illetve mit ér meg.Én azt mondom 10k-t nem ér a Crysis, főleg úgy nem hogy a Demo alapján az első pályán vonulgatva jobbnak tünt, és mindenki fellélegezhetett hogy annyira nem drasztikus a gépigény.Kiadták a Crysis-t sokan rohantak megvenni majd a játékot játsszva rájöttek, mégsem olyan folyamatos, és bizony az első pálya a legkevésbé gépigényesebb.Tehát aki megvette kicsit átverve érezheti magát, de hozzáteszem...van akinek így is bejön, és nem bánja hogy megvette, annak tiszteletben tartom a véleményét, bár nekem a változatossággal,a játék hosszával is voltak gondjaim. :R Úgy gondolom nonszensz hogy megadunk egy minimum és recommended gépigényt és egyikkel sem úgy megy a játék ahogy kellene.Azt se felejtsük el hogy kevés ember költ ennyit a gépére mint én, és ha azt vesszük hogy az egyik legjobb jelenlegi hardver környezettel,4gb rammal, értem el ezt az eredményt, amire viszont nem vagyok büszke, akkor csöppet se beszélhetünk optimalizált jó játékról. :F Mert akkor jó egy játék ha optimalizált, és igen is jól megy egy középkategóriás kártyán 1024be,1280-ba max. grafikán.Ez lenne a korrekt. :K :R

Köszönöm a pozitív véleményeket, és mivel nincs poziítv vélemény kritika nélkül, ezért a kritikát is építő jellegűnek értelmezem! :C :C :R :R

mod: Syl: Ez viszont annyira nem tetszett amennyiben a cikkemre utaltál. :( Megemlítettem az elején hogy lehetnek benne hibák...érdekesnek tartom hogy ennyi a hozzászólásod, véleményed a cikkel kapcsolatban, ez azért egy kicsit minősít is téged.Ebben az esetben kár volt elolvasnod a cikket. :B :F
Béke! :R

[ Szerkesztve ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.