Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoja™


Zoja™
őstag

Nem tűnik rossznak, de az, hogy 5,5 col, nálam már nem játszik. Lassan nézni kéne valamit a Nexus 5-öm helyett, de 4,7-5 col környékén nem nagyon találok értelmes áron alternatívát.

(#2) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Hihetetlen, hogy egyre pitibb osszegekert milyen komoly kis vasak kaphatoak.
Altalanos sebessge hogy alakul belakott rendszerrel?
Akkuido mit mutat?
Milyen a multitasking? Szokott ujratolteni a rendszer, ha sok app fut a hatterben?
Fozott ROM-okkal hogy all?
A hatlap fem?

(#3) petipetya


petipetya
nagyúr

Ár/érték arányban nem tűnik rossznak. Kérdés, miként muzsikál a mindennapokban.

"nincs rá lezsóidő"

(#4) coolicool_hu válasza zolikaDB (#2) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

- Még egyre jobban lakom csak be... idáig nem éreztem lassulást.
- Folyamatosan nyomogattam, másfél nap vígan megvan, de a következő feltöltés után nézek egy pontos időt az akkunak.
- hát párhuzamosan több minden elindítva sem akasztottam túlságosan meg idáig... de hozzátenném, még csak 1 hete van nálam.
- főzött ROM-t nem találtam hozzá egyenlőre :( (needrom.com)
- hát inkább fém hatásúnak mondanám, bár van az oldla nem kerekített hanem vágott és ott fémesnek tűnik

(#5) coolicool_hu válasza Zoja™ (#1) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

5" köröl vagy alatta én sem látok most semmi értelmeset sajnos :(

(#6) Secretknight válasza coolicool_hu (#4) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Fém a hátlap ,én leszedtem mert kíváncsi voltam...

(#7) coolicool_hu válasza Secretknight (#6) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

:R köszi én nem akartam belepiszkálni... nyakam nem tettem volna rá de akkor ha te megnézted akkor már ezt is tudjuk

(#8) harmincas válasza zolikaDB (#2) üzenetére


harmincas
tag

Nekem az eredeti Umi Iron van nyár óta, ami gyakorlatilag csak az ujjlenyomat-szeknnerben különbözik. Teljesen jól működik, amire nekem egy mobil kell (email, internet, facebook, hívás, sms). Két gondom van vele: az egyik a túl hűvös színárnyalatú képernyő, a másik pedig az, hogy az OTA frissítés gyakorlatilag nem működik (először, egyszer ment, azótan nem). Van, aki panaszkodik a fejhallgatós hang recsegésére (az eredeti és a pro modellnél is), ezt nem tudom, mert nem használom. Az öt és fél collos méret kétélű kard: egyrészt jóval jobb használni (nézni), mint akár az ötcollost, másrész viszont persze egy ekkora gép egy farmerzsebben már nehezebben fér el.

(#9) harmincas válasza harmincas (#8) üzenetére


harmincas
tag

Ja, és a 3 GB RAM királyság. Minden simán megy rajta. Kivéve a 3D játékokat, de az a gyenge GPU hibája. Akinek ez fontos, maradjon a Mali 760-as GPU-s telefonoknál, ez a 720-as nem a modern 3D játékokra való.

(#10) ricskofi1


ricskofi1
csendes tag

Le akarom cserélni a telefonom (huawei g7). Először a huawei g8-t néztem ki. Az UMI Iron Pro van e olyan jó mint a huawei?

(#11) coolicool_hu válasza ricskofi1 (#10) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

Hát nézd meg egymás mellet a kettőt itt.
Amúgy a huawei árban más kategória.

(#12) ricskofi1


ricskofi1
csendes tag

Igen tudom hogy a huawei más ár, de pont emiatt keresek valami alternatívát ami hasonlit a huaweihez.

(#13) ricskofi1 válasza coolicool_hu (#11) üzenetére


ricskofi1
csendes tag

Lista alapján nekem mint laikus nem sok a különbség. De hosszú távon mennyire lesz vajon stabil működésű. Mert ha most cserélek telefont akkor egy jó darabig nem lesz másik.

(#14) coolicool_hu válasza ricskofi1 (#13) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

Talán egy hazai beszerzéső telefonnak és persze nagyobb gyártónak talán jobb a supportja, ha többet is rá tudsz szánni akkor szerintem inkább huawei. :K

(#15) ricskofi1 válasza coolicool_hu (#14) üzenetére


ricskofi1
csendes tag

Köszönöm a választ. Mivel nem nagy a keret így lehet hogy marad az umi.

(#16) harmincas válasza ricskofi1 (#15) üzenetére


harmincas
tag

Ahogy írtam, nekem az Iron rendesen működik. Nem fagy le, nem indul újra.

(#17) Secretknight válasza ricskofi1 (#10) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Szerintem van,személyes tapasztalat.Az eddigi legjobb telefonom.És árban is jobb vétel.

(#18) ricskofi1


ricskofi1
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

(#19) Frenky400


Frenky400
újonc

Üdv.! Nagyon meg vagyok elégedve az UMI Iron Pro-val. Ami részemről egy kicsit furcsa és nem is tűnt fel elsőre az az, hogy nem cserélhető az akkumulátora. Játékok alatt egy kicsit melegszik de szerintem egy ilyen okos telefonnál nem meglepő (Sonic Boom-mal teszteltem). Az alkalmazások telepitésénél nálam a top 5 egy jó virúsirtó (Eset), egy jó fájl kezelő (Asus) vagy Total Commander, minimum 2-3 launcher (Next, Go, Smart), egy gyors böngésző (Firefox), és egy jó névjegyzék (DW) és nem utolsó sorban az időjárás jelző (Weather & Clock Widget) de van még HD Widgets is amit mindenkinek ajánlok, hogy akár meg is veheti a Play áruházból mert nagyon gyönyörű. Összességében észrevehető, hogy minnél több alkalmazás fut a telefonon annál jobban használja a 3GB RAM-ot, csökkentése érdekében én a felesleges fájlok kitakaritására a Z Speed+ appot használom ami észrevehetően használ. A gyári kamera hozza a szokásos formáját bár én inkább a UCamera-t használom ha fényképezés ill. videó rögzitést készitek. A töltője nem mini USB hanem a kicsit vékonyabb (a telefon vékonysága miatt) USB-C. Mindenkinek ajánlom aki szereti az 5,5 colos kijelzőket (jól jön a chat alkalmazásoknál) és szeretne megfizethető áron egy komoly okostelefont. Most már csak egy jó szilikontok amit be kel szerezni ami egyben jobban védi a kamerát is. Bár ahogy észreveszem a hazai web oldalakon, még nem nagyon lehet hozzá kiegészitőket vásárolni... de aki tud az küldjön egy-két linket. :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy is minden Kinai, tehát vegyünk amúgy is Kinai márkát! :)

(#20) Secretknight válasza Frenky400 (#19) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Sehol sem találtam hozzá szilikon tokot,külföldön sem (ebay).Rendeltem plastic hard tokot,hát 2 hónapot bírt,aztán elkezdett repedezni a sarkainál,Végül kidobtam.

(#21) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ghost touch nem jött elő senkinél?
("Ghost touch" - amikor nyomod és valahol máshol is érzékel, lehetetlenné téve például a gépelést, scrollozást, nagyítást, stb.)

Harrrr!!!!

(#22) nat


nat
senior tag

Sziasztok.
Nekem lefagy zenénél,fülesen keresztül.
Valaki tapasztalt ilyet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.