Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Pici elírás: Bloutooth 4.0

A LiveBox nem semmi, gondolom passzívan megy a hűtés. Piros pötty a beépített tápegységért!

<< Heimdal >>

(#2) 69Raizen69


69Raizen69
tag

A LiveBox remek kis szerkezet én is beújitanák majd ha megfizethető áron lesz,de szerintem elkelne még rá néhány eSATA port,mert hát az a 64GB nem túl sokk :F
Tudom USB-n is csatlakoztatható külső HDD,de az eSATA még is gyorsabb. :C

Termel az elbutított rabszolganép!..... Eladod a tested a pénzedért, kifizetik érte az órabért

(#3) Gusztáv válasza 69Raizen69 (#2) üzenetére


Gusztáv
addikt

Vagy esetleg USB 3-ra lehetne cserélni a portokat.

A játékos gépet én is elfogadnám (a monitorokkal), fantasztikus élmény lehet rajta egy repülő/helikopter szimulátor. Viszont a csókának a szándéka az volt, hogy mindenkit meghánytasson, ahogy rángatta a kormányt :DD :DD .

Laci

(#4) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát szegény bajszos emberke nem igazán tudta egyenesben tartani a verdát.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) Dagidög válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


Dagidög
senior tag

A bajusz módosíthatta az autó súlytényezőit. :K

(#6) stratova válasza Dagidög (#5) üzenetére


stratova
veterán

Nem is, mert a légellenállási együtthatót rontotta turbulenciát keltve :) Pofás ez a mini PC.

(#7) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Mini Pc.... :R :R :R :C :C :C

Wasabi...

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az a Live box tetszik. Ha jól láttam, értettem 5,5 -öt kapott a win teljesítményindex grafikus részén. Mondjuk lehetne kicsit nagyobb és inkább laposabb, valamint hagyományos lengő kábelle, nem közvetlenül a konnektorba dugva, hogy a usernek elérhetőek legyenek a portjai.

Már régen várom, hogy legyen a PC világban is egy mac mini szerű elegáns mini PC. Lehetne hasonló méretű, alakú mint a mac mini, de hogy ne tünjön koppintásnak nem zárt alu doboz lenne, hanem épp ellenkezőleg, lehetne lyukacsos az egész, vagyis sűrű fémhálóból lenne a burkolata.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) lujó55


lujó55
őstag

LiveBox: :R
Jó az irány! :K

(#10) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Az a szép amin a bajszos fószer nyomta, eléggé bejövős.

Kicsi fura volt szerintem így 5 monitoron látni a játékot, engem kicsit zavartak is a monitorok keretei, persze nem azt mondom h nem fogadnám el őket :))

(#11) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Multi monitor, come in!

Pöttömke: az usb-k 3.0-val, és egy 2.0 elosztóval!!! (3.0-> X*2.0)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12) kromatika


kromatika
veterán

elképesztő a LiveBox :K

(#13) macilaci78 válasza Gusztáv (#3) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy autószimulátornál jó az 5db egymás melletti monitor, elég egy "csíkban" látnod.
Egy helikopternél fontos, hogy minimum a lábablakban is kiláss a mellett, hogy jobbra-balra is 180°-ban. Ott külön hancúr a monitorok elhelyezése.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) Srodney válasza macilaci78 (#13) üzenetére


Srodney
senior tag

nekem laikusnak elég brutális az az 5 monitor....de ha már van piaca ezeknek a többmonitoros dolgoknak igazán lehetne a gyártók részéről vmi keretszűkítés vagy vmi kivehető-legozható keret mert szerintem elég rosszul néz ki és zavaró is... :F

(#15) .:LoMAX:.


.:LoMAX:.
aktív tag

Ez a LiveBox nagyon cuki :DDD

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.