Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jocek91


jocek91
aktív tag

Kizárólag PC-re, na végre valami. :))

(#2) intercooler válasza jocek91 (#1) üzenetére


intercooler
őstag

És 1 jó játék :K

(#3) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Remélem tényleg jó lesz.. És nem lesz hasonló kaliberű bejelentés mint a CC Generals 2 nél.. Az igen csak nagy pofára esés volt. Ha jó lesz, és nem lesz tele minden féle szarság védelemmel. ( amit kifejezetten utálok, ha kéri a lemezt és hiába rakod/másolod fel lemezképként a gépre nem megy )

Akkor hajlandó leszek megvenni is.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#4) wednesday


wednesday
őstag

Amit eddig lehet tudni, hogy a hónak (és a jégnek) nagy szerepe lesz a játékban. Gyalogosokat lelassíthatja, a hideg megölheti a szabadban tartózkodókat. Újfajta "látótávolság" lesz. Az lesz észlelhető, amit a földön lévő egységeink valójában látnának. Tehát nem úgy, mint az előző részben, vagy a legtöbb RTS-ben, hogy az akadály (fal, sövény) túloldalán lévő ellenséget észre lehet venni ha odamegyünk. És aztán egy gránátot áthajítunk. Ellenséges járműveket el lehet foglalni.

[ Szerkesztve ]

(#5) SSJmeszes válasza wednesday (#4) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

"Tehát nem úgy, mint az előző részben, vagy a legtöbb RTS-ben, hogy az akadály (fal, sövény) túloldalán lévő ellenséget észre lehet venni ha odamegyünk. És aztán egy gránátot áthajítunk. Ellenséges járműveket el lehet foglalni."

Ez így kicsit fura lesz Stratégia szinten szerintem.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#6) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Azonnali vétel! :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7) sing1ep1ayer válasza Cybertrone (#6) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Én azért megvárom, mire lemegy az ára - jó lesz még akkor is. :B

(#8) bivalyolo válasza SSJmeszes (#3) üzenetére


bivalyolo
őstag

attól nem kell félni mert már próbálkoztak vele (coh online) és jó nagyot bukott..

"Let's agree to disagree!"

(#9) marcias


marcias
őstag

Na de komolyan, miben fogadunk már most, hogy nem lesznek problémáik az eladási volumenekkel... :U

Azok a kiadók panaszkodnak folyton, akik szarnak a PC platformra, bugos konzolportot adnak ki, aztán dobálóznak a warez számokkal...

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#10) SSJmeszes válasza marcias (#9) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

+1 én is így gondolom. Szerintem én is megfogom venni már megjelenéskor!

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#11) GeryFlash válasza marcias (#9) üzenetére


GeryFlash
veterán

+1, nagyon igazad van :R

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.