Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Na ez jól hangzik, remélem hamarosan itthon is kapható lesz.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

Ö, nem tudom, nekem a touch-hoz adott gyári, amúgy leveendő fólia is tudta ugyanezt, s még bírta volna tovább is, ha szándékosan nem veszem le másfél év használat után. Magyarul, mi az újdonság ebben?

(#3) Stiky válasza #06658560 (#2) üzenetére


Stiky
senior tag

Ez azoknak készült akik általában lekapják rögtön a vásárlás után és aztán rájönnek, hogy mekkora badarság volt. :D

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#4) icecave


icecave
nagyúr

Ja, 10 dolcsi, kíváncsi vagyok, mennyibe fog kerülni, mire ideér Magyarországra. Vajon lesz a hátlapra is?

(#5) RandomGosu válasza icecave (#4) üzenetére


RandomGosu
senior tag

kis keres ára ennyi tehát mire ide ér a cucc nem lesz sokkal drágább, és hír szerint csak kijelzőre van.

kíváncsi leszek milyen anyagból lesz a cucc és mennyire fogja bírni a strapát

(#6) blueMerle válasza Stiky (#3) üzenetére


blueMerle
veterán

A gyári fóliák NEM használatra lettek kitalálva, még ha erre alkalmasnak is tűnnek, akkor sem.
Ez most nagyon marketingesen fog hangzani: Sokkal jobb a felhasználói élmény akkor, ha márkás, minőségi fóliát használunk, Egyrészt tartósabb, másrészt a gyári fóliákkal ellentétben sokkal áttetszőbbek. A telefon kezelésével általában egyikkel sincs komolyabb gond.

Másrészt nagyon sok telefonon gyárilag sincs fólia, pl iPhone, egyes HTC modellek. Más telefonokon pedig hiába van gyári fólia ha az egyszer tele van rajzokkal, ikonokkal, mint pl.: Nokia 5800-án, vagy pontatlanul illeszkedik.

(#7) meroly


meroly
veterán

Nokia 8800-hoz teljes házas fólia nem lesz? ;)

Impossible is nothing

(#8) Xirtam


Xirtam
veterán

Na ez jó, remélem Samsung S5230 hoz is lesz, hiszen elégé tucatelefon lett!

(#9) madarasz92 válasza Xirtam (#8) üzenetére


madarasz92
őstag

Ja vagy a Samsung Omnia-hoz bár azon most a Brando csodás foliaja pihen.. :D

(#10) #06658560 válasza blueMerle (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

Touchon volt fólia, ami a gombra is rálógott, ennyi baja volt. Egyébként jó, megkopott a másfél év alatt, de nem gyűjtötte az ujjlenyomatokat, s remekül lehetett használni. Valahol van direkt e célból vett fóliám is, de mióta leszedtem azt nem tettem fel. Mert nem találom, sok lakhelyem között valahol lemaradt tőlem. De a legnagyobb hiba volt levenni a gyárit.

(#11) Enjoy


Enjoy
addikt

Csuda fólia ide-oda, ennyi pénzt elkérni egy ilyen apró "műanyag-cafatért" pofátlanság.
Ettől függetlenül én is veszek fóliát iPhone kijelzőjére, hiába "nem karcolható" meg..
Nah, mind1

► més que un club ◄

(#12) icecave válasza Enjoy (#11) üzenetére


icecave
nagyúr

Jogos az idézőjel, mert igencsak megkarcolhaó, max. nehezebben, mint más telefonoké. Inkább az érdekel, mennyire fog tapadni az ujj a fóliára.

(#13) Enjoy válasza icecave (#12) üzenetére


Enjoy
addikt

Szerintem nem fog tapadni a felülete, de az is biztos, hogy lehet rá ujjlenyomatokat vinni erre is, csak nehezebben. Kell egy jóképességű zsíros bödöng :DDD

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#14) icecave válasza Enjoy (#13) üzenetére


icecave
nagyúr

Ezért lesz jó, ha invisible shield marad a hátulján (mert az kicsit tapad, így biztosabb a fogás), aztán ha ez meg olyan jó lesz, akkor lecserélem az IS-t az elején erre.

(#15) iZed válasza Enjoy (#11) üzenetére


iZed
aktív tag

kulccsal megprobaltam, nem tudtam nyomot hagyni a 3gs uvegkijelzojen. pedig istenemre mondom, nem finomkodtam. viszont ket hajszalnal is vekonyabb rovid karc rakerult valahogy, valamikor. tehat szandekosan nemtudod karcolni, de idovel lesznek rajta csikok.

(#16) Enjoy válasza iZed (#15) üzenetére


Enjoy
addikt

Azért flex-szel nem kellett volna nekiesni :D
Az idő vasfogai.. :U

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#17) Prof01 válasza iZed (#15) üzenetére


Prof01
veterán

Én azért nem mertem volna egy 150k-s telón ilyeneket próbálgatni. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#18) blueMerle válasza Prof01 (#17) üzenetére


blueMerle
veterán

Nyuszi vagy McFly? ;] :DDD

Ha nem karcolod, akkor legalább ezt próbáld ki, ez nem olyan brutális teszt :U : [link] ;]

[ Szerkesztve ]

(#19) Prof01 válasza blueMerle (#18) üzenetére


Prof01
veterán

Jah ismerem, érdekes műsor. :U
"ájfon szmók, dont brív dis!" :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20) utomi


utomi
senior tag

Hát én nem tudom, eddig én is minden szart lefóliáztam aztán kiderült, hogy marhára nem ugyanaz pl. a 3GS-t fóliával meg anélkül használni. Mert Brando fólia ide vagy oda az is karcolódik és nem is annyira ellenálló mint a szifon kijelzője, ráadásul az újjlenyomatokat is jobban gyűjti. Nem véletlenül nem adnak már törlőkendőt a 3GS-hez sem. Egyszerűen felesleges.

(#21) aram01 válasza blueMerle (#18) üzenetére


aram01
nagyúr

jó ez a vidi ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22) JanFe válasza blueMerle (#18) üzenetére


JanFe
aktív tag

Ha, ha szegeny IPhone...

"There is nothing permanent except change"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.