Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  [Re:] Portocom LCD PC (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) danteshell


danteshell
aktív tag

Ha ilyen ütemben megy lefele az ára, lehet hogy még rászánom magamat, hogy megvegyem!
Utoljára 780+áfa-ért láttam.

7447 óta folyamatosan...

(#2) danteshell


danteshell
aktív tag

jó, az mégg tavasszal volt

asszem

de ez mit sem számít

:)))

7447 óta folyamatosan...

(#3) Parci válasza danteshell (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Durván 370.000 Ft-tal lett olcsóbb. Ha fél év alatt még1x ennyit esik az ára, én is benevezek pár darabra :)).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) guest


guest
veterán

csak arra lennék kíváncsi, hogy cepelni mennyire bonya (van-e tatyó hozzá, van-e foggantyúja?, kényelmesen hónom alá-e csapom-e?, vagy macerásan a térdemhez ütközik, ha a saránál fogva cipelem a 8 kilós cuccot), mert hogy az lenne a pláne, ha a tényleg olcsóbb ár mellett nem sokkal nehezebben lehetne hordozni, mint 1 noteszgépet.

prohardver vendég

(#5) Barton válasza Parci (#3) üzenetére


Barton
senior tag

A C3 az tényleg ari ...

(#6) guest


guest
veterán

Milyen C3-as gép?

Yangce (aki Ximian/Netscape alol nem tud bejelentkezni)

prohardver vendég

(#7) Hactor válasza guest (#4) üzenetére


Hactor
csendes tag

Ez a kis gép nem cipelésre lett kitalálva, szóval nem túl mobil a buli.

(#8) guest


guest
veterán

Ez a billenytűzet nem fordítva van a fényképen? :-))

prohardver vendég

(#9) greg214 válasza guest (#8) üzenetére


greg214
tag

ááááá dehogy!
Ez egy balkezes billentyuzet!
:DDD:DD:D

Greg O'Rich

(#10) Adi


Adi
senior tag

Vagy te ülsz fejjel lefelé a monitorod előtt. :D

ldm start-reconf primary

(#11) Yeke válasza Hactor (#7) üzenetére


Yeke
csendes tag

Bár nem túl mobil a dolog, de azért van egy fogantyú a gépen, ami ráadásul kapott egy gumi betétet. Nem csúszik, nem vág. Szóval nem vészes a mozgatása.

(#12) BobMaster


BobMaster
senior tag

:)) :)

Meg az egér is balkezes, ha nem tévedek.

Szerintem meg gagyi, hogy egy analóg csúszkával szabályozzam a fényerőt, és nem OSD-ből :)

Emellett kifejezetten jól mutatnának az ATP3-as Altec szateliteket...

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#13) BobMaster válasza BobMaster (#12) üzenetére


BobMaster
senior tag

Már írni sem tudok, úgy le vagyok zsibbadva ettől a héttől. Hiába, nem egyszerű ASUS A7V266-E-ket összevadászni :)

szateliteket=szatelitek

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#14) utax


utax
aktív tag

úgy látszik az alsó képet valamiért függőlegesen tükrözték a fiúk

Use the force, Dude !

(#15) guest


guest
veterán

Azért hogy a floppy meghajtót is láthassuk! (Bár ez hülyeség, de elsőre logikusnak tünik :))

prohardver vendég

(#16) guest


guest
veterán

Erdekes, Gericom FrontMan neven pont ilyet arul az ACOMP mar egy fel eve, az ara pedig 349900 + afa. Igy nem erzem ugy, hogy az ''ő boszorkánykonyhájukból került ki ez a termék''. Bar a termek pillanatnyilag nem talalhato a Gericom oldalan. Korabbi notebook vasarlasom elott is eszrevettem kiserteties hasonlosagot a Gericom es a Portocom termekek kozott.

prohardver vendég

(#17) guest


guest
veterán

greg

prohardver vendég

(#18) Vales


Vales
csendes tag

A szomszédom vett ilyet a kislányának karácsonyra, én telepítettem(a Win'98 gyárilag rajta volt). PIII 800,440MB RAM,4GB HDD,DVD volt a konfig. Kapott hozzá a kiscsaj egy Pinnacle PCTV USB TV/Radio tuner-t + beköttették az ADSL-t, hogy ''szegény gyereknek ne menjen el a kedve a lassú,modemes Internettől'':DDD Szóval három napig használhattam és beleszerettem. Csodálatos a nagy fényerejű és látószögű LCD, csendes,villámgyors és a kommunikációval sincs gond(beépített 56k-s modem és 10/100-as ethernet). Alig akartam visszaadni a tulajának:DDD Összefoglalva a Portocom LCD-PC egyszerűen Csodálatos, tátva maradt a szám tőle :O!!!

''A tiltakozás az újdonság négyzetével arányos...'' (Egely György)

(#19) Vales


Vales
csendes tag

Bocs, a wincsit elírtam: 40GB HDD:DDD

''A tiltakozás az újdonság négyzetével arányos...'' (Egely György)

(#20) guest


guest
veterán

rosszfiu

A legszebb az egészben, hogy ez kb fél éve jelent meg, és akkor 290e volt az ára.. Hja... az a fránya infláció...

prohardver vendég

(#21) JulWCZar válasza Vales (#18) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Ismerős a helyzet.

A szomszédom vett egy 386-ost a kislányának karácsonyra, én telepítettem (Win 3.11 volt rajta). :-)

Bekötöttek azért egy nagylemez-meghajtót, szegény gyereknek ne menjen el a kedve a lyukkártya cserélgetés miatt... :-)

(#22) guest


guest
veterán

Na, emberkák, erről csak annyit, hogy ez annyira új ötlet, hogy már 2000-ben lehetett kapni ilyet. (NEC PowerMate 2000)
2000 év végétől pedig már gyártottak PB L@Diva néven ilyen koncepciójú gépeket...

<a href=http://www.pbnec.as/PACKARD.MPG>Itt egy rövid film róla.</a>

prohardver vendég

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  [Re:] Portocom LCD PC (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.