Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) nivan


nivan
csendes tag

Vitaindítóként, mint motorolás megkérdezném, hogy mi a baj a telefonkönyvvel, mindenkinek állandóan?
Csak azért mert nem olyan mint a nokiáé és csak mert men tudjátok használni!
Elmondom: Beállítod, hogy primary contact, akkor már csak egyszer szerepel a név. Utána rámész a cursorral a névre és a jobb ill. bal nyíllal végignézheted, ha van az illetőnek akár 50 telefonszáma, vagy 50 email címe.
A megfelelőnél megnyomva a ''zöld'' gombot, vagy hív a teló, vagy az új üzenetre
ugrik.
Mondja már el valaki. hogy mi ezzel a probléma???
Azért mert valami nem nokiás attól még lehet jobb is!!! SZERINTEM! HA JÓ!

(#3) nivan


nivan
csendes tag

Üzenetek:
Megkérdezném, hogy tk. ki hány üzenetet akar tárolni, tehát mennyi az az üzenetmennyiség amit 1 telónak kell tudni tárolni x ideig.
Ha pl. nekem 500 kell akkor lehet, hogy a nokia is megbukott, de ha nekem
elég 25, akkor lehet, hogy a motorola is jó.
Kössz.

(#4) X-COM válasza nivan (#3) üzenetére


X-COM
nagyúr

így van és ha csak telefonálni kell, akkor ez a motorola se kell, inkább jóöreg 1610es

azért manapság elvárható egy belső sms-tár, mert vannak sim kártyák amik csak 10et tárolnak sms-ből, ami meglehetősen soványka, de szerintem a 25 is.

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#5) nivan


nivan
csendes tag

Diktafon:
Sajnálom azokat a júzereket akiknek a az ujja oly gyenge, hogy nem tud 1 azaz egy percig benyomva tartani 1 telefonbillentyűt. Tényleg! Pfú!
''Mást'' persze perceken keresztűl is tudnak vele nyomkodni, de a teló az kifog.
De szerintem ez azért van, mert az a gomb a hanghívás gombja is egyben, amelyik bármely menüpontban működik, akármit is csinálok éppen.
Tehát akkor kiesik az 1 nyomás marad a 2-3s ig nyomva tartom, de akkor mi a vége?
Közbevetőleg megj. a diktafon nem csak telefonáláskor használható, hanem a saját hangomat is rögzíthetem vele bármely menüpontnál.
Mivel komplett beszélgetést nem lehet felvenni vele ''feketepont, igen'' ezért csak
1 részletet pl. valakinek a címét tel. számát, ezért szerintem így jobban be lehet határolni a felvétel elejét és a végét, nem kell újra keresgélni a gombot ami egyébként valóban nem kicsi.
Ezért a ''marhaság'' kifejezést egy kicsit durvának tartom.
SZERINTEM! HA JÓ!

(#6) Bog válasza nivan (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szia,

csak szeretném jelezni, hogy az összes többi gyártó meg tudta oldani, hogy ne kelljen folyamatosan nyomva tartani a gombot diktafon közben. A legjobb példa erre a Siemens, ahol a beszélgetés is felvehető.
És nincs annál bosszantóbb, ha valami fontos dolog rögzítése közben lecsúszik az ujjad a gombról. Tapasztalat. Lehet, hogy neked szívügyed a Motorola, amivel nincs semmi gond, de ha vannak hibái, akkor azokat igenis tudomásul kell venni.
Tökéletes telefon nincs. Nem is lesz, már csak azért sem, mert akkor hogyan adnák el a következő modellt a gyártók.

üdv

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) nivan válasza Bog (#6) üzenetére


nivan
csendes tag

Kössz ebként. az ujj lecsúszásra tényleg nem gondoltam.
Természetesen még nem mondtam azt, hogy a moto a világ legjobb telefonja.
Nem is fogom mondani. De azt sem , hogy a Nokia az.
Sajnos azt is nehezményezem és nem csak itt, csak most ide írok, hogy egy moto tesztnél a Nokia név felmerűl többször. Ez azt sejteti, hogy a Nokia az alap.
Ezt viszont kikérem magamnak mindenki nevében, akinek nem nokiája van.
De azért talán elmondhatom, hogy mivel értek egyet és mivel nem.
És akkor most figyu.
AMI SZ@R: V547.
Az akku teljesítményére lehet mondani, hogy fekete pont, sőt ezért már nem is venném meg. Nekem is ezért van 600-om mert annak más a kijelzője (transflektív),
tized annyi a fogyasztása, cserébe az 500 sorozat kijelzője bizony szebb, csak nehéz észre venni. De a készenléti és a beszélgetési idő az 0. Valóban.
Nekem, bár ez szubjektív, a teló kűlseje sem tetszik. A formája igen, mert az 500-as, de az a műa. szürke bevonat, hiába nem csúszik, inkább csússzon. Az ronda.
Mivel moto-s vagyok elég nehéz most többet összeszedni a többit, de igyekszem,
talán van még.
Ja és megkérdezném. hogy a siemens-nél kívűl van a diktafon gombja???
A moto-nál is felvehető a beszélgetés! Ezt nem értettem.

cső.


(#8) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Most tettem szert egy ilyen telefonra, komoly gondom egyelore nincs vele (idegesítő apróságok igen, de azokat meg csak megszokom :D)

Ami nekem nem stimmel, és valószinüleg az én készülékemben hiba: amikor csukott flip mellett megyomom az egyik külső billentyűt, nem csak a külső kijelző világítása kapcsol be (ami normális) hanem a belső is, a billentyűzet és a képernyő egyaránt. A külső kiejelző kb.10mp mulva elsötétül, de a belső csak a beállított egy perc után.
Tapasztalt valaki ilyet? Nem sok kedvem van most szervizekbe rohangálni vele.

(#9) tildy


tildy
nagyúr

Lehetne javítania képek minőségén?
Mondjuk legalább iylenre:
Bővebben: link

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Szia tildy,

milyen apparátussal csináltad azt a képet?
Nekem az a tapasztalatom, hogy a különböző technológiájú kijelzőket máshogy kell fotózni, de nem mindig találom meg a jó beállítást.

bog

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) nivan válasza tildy (#9) üzenetére


nivan
csendes tag

Ha ilyen ronda kijelzőt akarsz, szerintem próbálkozz egy nokiával.

Jóindulattal!
Nem beszólásként!

(#13) acer_ válasza nivan (#12) üzenetére


acer_
aktív tag

Latom, nem igazan vagod, mirol van szo. Nem a kijelzo minosegerol, hanem a kijelzorol keszult fenykep minosegerol..
Joindulattal!
Nem beszolaskent!

(#14) acer_ válasza nivan (#12) üzenetére


acer_
aktív tag

En eddig egy t68i, es egy 6600 kijelzojet probalgattam fotozni, Sony DSC-P1-gyel. Az elobbi kepeit meg kellene keresni, de az utobbit tudom mutatni, hogy hogy sikerult:
Bővebben: link
Bővebben: link

Szerintem megprobalhatnad oket sotetben fenykepezni.. (vagy ezek ugy mar ugy keszultek?)

mod: megvannak
Bővebben: link - ezt elkurtam, becsillant es tukrozodott
Bővebben: link - ez viszont egesz turheto

[Szerkesztve]

(#15) nivan válasza acer_ (#13) üzenetére


nivan
csendes tag

Cső!

De vágom, de egy rossz kijelzőről, hogy csinálsz jó képet???
Talán egy másik nokiával jó lett volna.
De félre a tréfával.


Egyébként a moto-k vga-ja tényleg nem a legjobb, látod ezt is tudom és elismerem.
Látható az egyik oldalon a pirosas folt, sajnos ezekkel a hibákkal nem tudsz mit
csinálni egy motonál, nem állítás kérdése.

Nem beszólás, nem fikázás!
Erre nem jó a moto, sajnos fényképező gépet kell venni!
De azért látható, hogy egy nokia kijelző van a képen, na erre jó a moto vg-ja csak!.
Kössz.

CSő!

(#16) nivan válasza Meglivorn (#8) üzenetére


nivan
csendes tag

Szia!

Szerintem neked először van moto-d!?!?!?
Gratulálok!
Ugyan nem vagyok szakértő, se tel. szerelő, de azt tudom, hogy ha nincs hardveres hibája a gépnek és szerintem, mivel új, talán nincs de...
Szerintem a szokásos a baja, vagyis , hogy a moto-k-nál nem jön be a
t-mobil ill. a vodafone-os szoftver (nem tudom a vodka forg.-e).
Elmondom mit csinálnék én!
Elvinném a felső erdősorba vagy a retek u.-ba és felrakatnám a GYÁRI t-mobil és főleg vodka mentes szoftot 5000 huf-ért, vagy mentéssel 8000huf ért és
LESZ@RNÁM A GARANCIÁT.
Hidd el, onnantól semmi probléma vele!
Figyeld meg a használt telefonosoknál azt a rengeteg moto-t amelyek kivétel
nélkül t-mobilosak vagy vodkásak és 1-2 hónaposak.
Persze azt is mondhatod, hogy mindenki rájött, hogy milyen szar a moto és
nokiát vett!
Elviselem!

Azért segíteni akartam! Tapasztalatom szerint.
CSő!

(#17) nivan válasza Meglivorn (#8) üzenetére


nivan
csendes tag


CSak, hogy megerősítsem a segítő szándékú válaszomat!
Menj el a felső erdősorba és nézd meg mennyibe kerűlnek a gyári szoftos
moto-k. Kb. majdnem kétszer annyiba mit a szolgáltató-i szoftos.
És utána azt figyeld még meg , hogy milyen sokan vesznek ott telót.
Szerinted?
SZERINTEM! HA JÓ!

Cső!

(#18) Meglivorn válasza nivan (#16) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Először, de hogy jön ez ide? :D

A telefon pannonos, nem tudom ők mennyit módosítanak a szoftveren. Ez a flip-megvilágítás dolog zavar, lévén a kijelző zabálja a legtöbb aksit. Véletlenül vettem észre, amikor a sötét szobában a telefonon akartam megnézni az időt :)

Nokia nem kell, nem szeretem.

Fényképező sokkal jobb lenne, ha lehetne állítani a jpeg tömörítését. Ha én 900K-s képeket akarok fotózni, hadd legyen az én bajom, hogy betelt a memória :) Egy 5fokozatú skálával már egész jó lenne. Így tényleg csak poénfotózásra jó. De nem a kamera miatt vettem.

(Ezt a felső-erdősort részletezéd? Ha másképp nem, mailban.)

[Szerkesztve]

(#19) tildy válasza nivan (#12) üzenetére


tildy
nagyúr

Bog: csak egy canon a60-as volt.
Gimppel csak lekicsinyitettem, 1600*1200ban kicsit nagy volt:U

meglivorn: A pannon nem nyúl bele a szoftverbe, max csak operátorlógót rak fel rá.
nivan: én nem a telók által készített fényképekre gondoltam, de látom nem esett le.
Hanem a telóról, kijelzőjükről készült fényképekre értettem.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) nivan válasza Meglivorn (#18) üzenetére


nivan
csendes tag


Akkor ez nem jött be, a pannon tényleg nem piszkál a telóba, ezért vagyok többek közt én is...

Motorola szakbolt és szervíz Bp. VI. ker felsőerdősor u. ?
(Kodály Körönd)

(#21) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Köszi szépen, az nincs nagyon távol, lehet hogy beugrom és megkérdezem mi erről a véleményük.

(#22) Bog válasza tildy (#19) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

tildy,

fényviszonyok? természetes fény, lámpa, félhomály, vaksötét?
én azt szeretem, amikor 4 megapixelben elkészül a kijelzőkép, és az interferencia miatt csíkos. Amint lecsökkentem a megfelelő pixelszámra, rögtön smooth lesz:)

Jut eszembe, nagyon offtopic vagyok, úgyhogy inkább nyitok egy témát...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) nivan válasza Meglivorn (#18) üzenetére


nivan
csendes tag

Én nekem azért van moto-m legfőképp mert ha elszalasztok egy hívást, vagy 1 üzenetet, akkor ha nem nézegetem a telót, akkor is 5 perc múlva sípol és ha csak a közelbe vagyok, vagy a zsebemben van meghallom és válaszolok.
Egy nokiás csak este válaszol, vagy ha ránéz kedvenc telójára és meglepődve
tapasztalja, hogy ''jé kerestek!''

EZT PERSZE MÉG EGYETLEN TESZTBEN SEM OLVASTAM!!!
PEDIG EZ AZ OLDAL NAGYON JÓ TESZTBEN! KOMOLYAN!
Cső!


(#24) acer_ válasza nivan (#23) üzenetére


acer_
aktív tag

Ha le van halkitva, akkor pedig bizonyos idokozonkent rezeg egyet-egyet, emlekeztetve az erkezett uzenetre pl.
Hat, nem tudom. Ez lehet pozitivum is (ahogy a te peldad mutatja), de negativum is, mert ha pl. valahol hosszabb idore hagyom ott, akkor rezeghet/sipolhat, ameddig csak akar, max meg hamarabb merul le..
Hozza lehet ahhoz is szokni, hogy az ember bizonyos idokozonkent csekkolja a telot..


mod: eszrevettetek, hogy ket darab #11-es hsz van a topikban?
(vagy csak nalam jelezne igy?)


[Szerkesztve]

(#25) nivan válasza tildy (#19) üzenetére


nivan
csendes tag

Szia

Igen, Bog megválaszolta helyettem fentebb, amit én eddig nem akartam
márminthogy offtopic.
Komoan azt hittem, hogy a mot-ról beszélünk itt.
Sorry!!!!!!

(#26) mahatma válasza acer_ (#24) üzenetére


mahatma
aktív tag

nekem volt éjszaka üzenetem, lusta voltam lemászni a gallériáról megnézni, sípolt mint a barom és reggelre lelegelte az akksit.....napindítónak remek volt ;)
ez a negatívum, amúgy tényleg hasznos

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#27) nivan válasza acer_ (#24) üzenetére


nivan
csendes tag

Persze, lehet csekkolni, nem kerűl semmibe.
De minek, ha úgy is jelez.
Én ha hosszabb időre lerakom, akkor ki kapcsolom, vagy legalábbis
SILENT-re teszem és akkor nem merűl, nem sípol, de mégis látom ha kerestek,
vagy üzenet jött.
Persze én csak elmondtam egy dolgot amiért én...



(#28) nivan válasza mahatma (#26) üzenetére


nivan
csendes tag

Jó tanács!!

SILENT!!!!! (CSENDES!)

KÍVŰLRŐL, KINYITÁS NÉLKÜL KAPCSOLHATÓ!!!!!!

Nem győzőn mondani, hogy fikázzák a moto-kat a nokiások, de akinek
van, az legalább tanulja meg használni!!!
INTELIGENCE ahogy a reklám is mondja!

(#29) nivan válasza acer_ (#24) üzenetére


nivan
csendes tag

Reminders! Emlékeztető!

Neked lehet, hogy vibrára van állítva!
DE HA NEM TESZIK LEHET OFF-RA ÁLLÍTANI ÉS AKKOR NEM SÍPOL
ÉJSZAKA!!!
HALLÓ!!

INTELIGENCE EVERYWHERE!

(#30) rutib válasza nivan (#3) üzenetére


rutib
csendes tag

Nivan telefonkönyvről elmondott szavaival egyetértek - igaz, az indulatával már nem teljesen:) -, ha átállítod, valóban a fő telefonkönyv listában nem szerepel 2x, 3x 4x, stb a több bejegyzéssel felruházott név. Meg kellene kérdezni a tesztelőket, vajon ők megtalálták-e ezt a beállítási lehetőséget (Telefonkönyv menü -> Beállítások -> Megtekintés: Minden bejegyzés helyett Elsődleges kapcsolatok)?
Az sms-memóriáról annyit, hogy valószínűleg a t-mobile szoftverrel lehetett hiba, mivel nekem még anno 1999-ből 10 sms tárolására képes SIM-em van, és a Pannonnál vett telómban jelenleg is van vagy 35 SMS tárolva.
Egyébként nekem tetszik a teló, sosem volt Motorolám, alapvetően pozitív csalódás volt, egy bánt csak: még április elején vettem, 40e-ért. Most pedig már csak 25e-be fájna....

(#31) tildy válasza nivan (#27) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak egy észrevétel:
ne kelljen már silentre rakni ahhoz, hogy ne jelezze hangosan x időközönként, hogy smsem jött.
Sípoljon akkro mikor megérkezett az sms és pazony.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32) nivan válasza tildy (#31) üzenetére


nivan
csendes tag

Nem értjük mi egymást!
Remélem ez most nem offtopic!

Az emlékeztetőt ki lehet kapcsolni (off).
És akkor sose emlékezetet.
De ha csak egyszer jelezne, akkor honnan tudná a teló, hogy te már ott vagy, hallod? Pontosan addig sípol amig meg nem nézed, ez a lényege!
De az éjszakai előébresztéseket elkerülendő silent-re lehet tenni, mondom,
kinyitás nélkül és akkor reggel még látod ha volt valami.

Kössz.
Szia!

(#33) mahatma válasza nivan (#28) üzenetére


mahatma
aktív tag

figyusz, nem veszed te ezt kicsit komolyan??? nyugi, caps lockot pedig nyugodtan kikapcsolhatod.....én is moto párti vagyok, de azért nem vettem fel a moto emblémás harciruhámat és örjöngök itt a fórumokban....
E398 van nekem, az pedig nem kinyitható, de ezt nem tudhattad.
cool down :DDD

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#34) tildy válasza nivan (#32) üzenetére


tildy
nagyúr

Szia!

Úgy látom te sem értesz engem.
Az sms, az olyan mitn az email, valamikor megérkezik valamikro elolvassák.
Akkor amikor megérkezik, adjon hangot és ennyi.(Hugi samsungja is 5 percenként nyivákol hogy smse jött, ráadásul ott még erről elkapcsoslni sem lehet)
Szerintem ez a normális működés.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35) nivan válasza tildy (#34) üzenetére


nivan
csendes tag

Látod ezért van nekünk más telefonunk.
Én azt szeretem ha üzeneteimre hamar válaszolnak, mielőtt másba fogok és
én is hamar szeretek válszolni.
Ne vegyél soha moto-t.

Szia.

(#36) Bog válasza rutib (#30) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Si, igazatok van, javítom a cikk ezen részét este. Az SMS tárolás - csakúgy mint a kikapcsolt állapotban való ébresztés - sok V sorozatú Motorolánál szoftver kérdése.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) nivan válasza mahatma (#33) üzenetére


nivan
csendes tag

Legfeljebb heves vagyok!
Akkor neked ki sem kell nyitni a telót, ennyi a külömbség.

Talán azért vagyok heves, mert nagyon sok tesztben érzem, hogy a nokia az alap
és ehhez hasonlítjuk a többi valamit, hogy felfejlődtek-e már.
Hangsúlyozom ez az oldal eléggé kivétel, jók a tesztjei.
Pl. lehet mondani, hogy a moto kijelzője gyenge egy p900i-hez képest.
De lehet írni, hogy super egy régi vmilyen siemens képest.
Ez most csak egy hülye példa volt, de talán érzed a két mondat között a külömbséget.
Ha most látnánk 1 telecom vagy egy connect, vagy egy mobilkór tesztet, akkor
rá tudnék mutatni ezekre az apróságokra.
Ráadásúl csak a közelembe sok ember van, akinek csak azért van nokiája
mert a másik is azt vett és akkor biztos az a jó.
Amúgy meg más telója se volt sose!
Egyébként csak azért szólok hozzá mert ami úgy érzem jó, az jó, ami nem az nem. Ennyi.

Cső!

(#38) nivan válasza Bog (#36) üzenetére


nivan
csendes tag

Bár ez a #35 nem nekem volt válasz, de ha nincs harag akkor elmondom , hogy nem értem!

Persze lehet hogy az én szoftommal is baj van.

Bocs.
Cső!

(#39) nivan válasza mahatma (#33) üzenetére


nivan
csendes tag

Hol lehet venni moto emblémás haciruhát?
Most indulnék!

Egyébként nem reklámozom a moto telókat, akinek nokiája van vagy más pl. ericson, sose vegyen mást, csak legyen motorola amit meg tudok venni az országban.
Csak úgy legyen írva a tesztben, hogy ami tény az tény, ha jó vedd meg, ha nem
vegyél mást. De ne legyen olyan a teló mint egy nokia.
Mert például nekem, talán másoknak is, ami egy nokiában van, az nem kell, az nem jó. Ami a moto-ban van az kell, az a jó és erről vitatkozni is hajlandó vagyok,
ha valaki nem elvakult nokiás.

Cső!

(#40) eXodus


eXodus
őstag

''asztalon tehénkedő Nokia 6680''
Várhatunk nemsokára tesztet?;]

(#41) Athos07 válasza nivan (#37) üzenetére


Athos07
senior tag

Vicces vagy srác. Éppen te hoztad fel először a Nokiát az egész topicban.

Bővebben: link

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#42) Viktor0610 válasza tildy (#31) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Félreérted...
Nem a telcsit kell némítani, hanem csak az emlékeztetőt az elmulasztott hívásról/üzenetről.

Samsung Galaxy A54

(#43) Bog válasza eXodus (#40) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Eléggé:)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#44) nivan válasza Athos07 (#41) üzenetére


nivan
csendes tag

A topicban igen, de a tesztben nem.
És szerintem a topic a tesztről szól!

Cső.

(#45) nivan válasza Athos07 (#41) üzenetére


nivan
csendes tag

És ha mégjobban körűl nézel akkor...

(#46) nivan válasza Athos07 (#41) üzenetére


nivan
csendes tag

http://mobilarena.hu/rios3_popup.php?mod=40&id=165507&start=8&len=1

(#47) nivan


nivan
csendes tag



És akkor visszatérve a topicra ill. a tesztre feltenném a következő kérdésemet
a tesztelőnek és a többieknek!

Miért kellene benne lennie a v547-ben és a többi moto-ban az infrának???
Miért kell az infra ha van blútút.



Várom a válszokat!

Kössz.

(#48) a_tesz válasza nivan (#47) üzenetére


a_tesz
Korrektor

hm,talán mert kb egyformán elterjedt a két dolog? alsóbb kategóriás telefonokban általában infra szokott lenni (már ha van egyáltalán)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#49) Bog válasza nivan (#47) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azért jó, ha van benne infra, mert akkor talán a telefonnal készült képeket áttölthettem volna a notebookra egy mozdulattal.
Másrészt talán azért, mert a készülékek többségében még mindig infra van, ezért a két telefon közötti adatátvitel nagyobb eséllyel valósulhat meg.
Nem mellékesen pedig egy 10 forintos alkatrész, amit nyugodtan beletehettek volna a készülékbe.

A Nokia témához: ha az ember egy telefont tesztel, annak nagyon sokszor csak úgy van értelme, hogy valamivel összehasonlítja azt. Így lehet hangsúlyosabbá tenni a pozitív és a negatív dolgokat egyaránt. A Nokiához azért hasonlítják a tesztelők előszeretettel a telefonokat, ami miatt az autós oldalak a golfhoz. Egyszerűen ez a legismertebb márka a piacon. Hasonlíthatnánk őket a Sewonhoz is, de a kutya se lenne kiváncsi rá.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#50) nivan válasza a_tesz (#48) üzenetére


nivan
csendes tag

Elgondolkodtató ez is!

Azt is megkérdezném, hogy tk. melyik a jobb, melyik a fejlettebb az infra v. a
blútút. Szerintem a bt-nél nem kell célozni a 2 teló közt, ha elmozdul nem szakad meg az adás és akár 10m-en is jó.
De mi az előnye az infrának a bt-hez képest?

Akkor felmerűl bennem a kérdés, mivel tényleg megosztottak a telók, csak a drágábbakban van mindkettő, hogy akkor melyik legyen?
Vagy ha mindkettő lenne minden telóban alapból, akkor meg azt kérdezném, hogy
minek kell kettő?

Szóval nekem tényleg nem egyértelmű ez a kérdés!!!

Lehet, hogy rossz példa, de például nokia névjegyet sem tud fogadni minden teló,
úgytudom, de mégsem erőltetik a gyártók, márpedig akkor ezen úton sem tudok
kommunikálni egy nokiával (más kérdés, hogy nem is akarok).

MIndenesetre, persze elfogult vagyok, de én nem azt írnám egy tesztbe, hogy a
''ezek már megint kihagyták az infrát!'', hanem valami mást, modjuk azt , hogy
jobb lenne ha lenne benne az is mert, akkor minden telóval tudna kommunikálni,
ami megint csak további kérdéseket vet fel bennem.

Cső.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.