Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Potrien


Potrien
senior tag

nekem nagyon tetszik,kár a kicserélhetetlen elemért.

(#2) Crafter32


Crafter32
őstag

Nagyon jó cucc. Nem tudom egy nyírségi faluból való hogyan tudja cserélgetni évente, talán futárral megoldható. És borzalmasan drága, de persze kinek? Aki naponta kihasználja annak minden pénzt megér, de csak biztonságinak drága.

(#3) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem rossz, de szükségem nincs rá.
Köszi a leírást.

(#4) Kormi76


Kormi76
aktív tag

biztos vagyok benne, hogy a dolgok rendje és módja szerint, amikor majd tényleg szükség lenne rá, akkorra le fog merülni.

(#5) pusszycat válasza Kormi76 (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vegyél akkor fütyülős kulcstartót... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) kcsa


kcsa
veterán

Cserélhető akku/elem nélkül csak nettó környezetszennyezés. Betiltanám.

(#7) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

nagyon kidolgozatlan, és nem reális élethelyzeteket mutatnak végig be a videóban...Most komolyan...mobiltelefon keresés az asztalon...És persze ha ellopják a biciklid, pont rajta hagyják a GPS követő eszközöket, és tegyük fel mégis balfékek akik elvitték Te megtalálod és boldogan felülsz rá és simán elhajtasz...Szerintem ez a videó maximálisan visszaadja a "nincs erre nekem szükségem" érzésnek...Egy erőltetett semmi ez...És az ára sem egy olyan olcsóság...
Azért köszönöm a videót+leírást.

[ Szerkesztve ]

(#8) xxman


xxman
senior tag

Én rendeltem Ali-ról egy hasonló valamit, igaz valamivel nagyobb a kulcstartó, illetve nincs ilyen nagyon szípen megrajzolt appja, de a feladatot elvégzi, cserélhető az elem, van rajta egy kis led +1 gomb amivel a telefont lehet keresni, és ~€1,5 -sem volt.

[ Szerkesztve ]

I just wanna have some fun.

(#9) moleculez


moleculez
veterán

A termék neve láttán csodálkozom, hogy kihagyták a "sípoló" szóviccet a fájdalmas szóvicceket (hozzám hasonlóan) kedvelő teszterek.
A termék meg olyan amilyen, van rengeteg alternativa, nekem a Treasure Tag jött be, azt kellett volna még fejleszteni, és elérhető árúvá tenni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) cellpeti


cellpeti
veterán

8000ért már lehet kapni Nokia Treasure Tag-et. Gumírozott borítás, cserélhető elem. Azt nem tudom, hogy iOS-vel meg Androiddal megy-e

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#11) athomi


athomi
veterán

Apum évi 2x hagyja el a kulcscsomóját, ami vagy megtalál vagy nem, így hasznos lenne... de ez az évenkénti csere szerintem mellé ment. :)

(#12) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Mintha egy éves díja lenne a dolognak ezzel a féláras új vásárlással. Nem rossz ötlet, mégis olyan rossz érzés, hogy egy év után dobhatod..

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#13) cellpeti


cellpeti
veterán

Én nem rég rendeltem ezt.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#14) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Hatalmas ötletnek tartom, úgyis, hogy rendszerető vagyok. Az elem/akksi cserét pedig szerintem egy kicsit műszaki irányultságú ember szerintem tuti ki tudja cserélni, szerintem én be fogok ruházni egy ilyenre.

(#15) pusszycat válasza cellpeti (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez ugyanazt tudja egy fagyi áráért :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) cellpeti válasza pusszycat (#15) üzenetére


cellpeti
veterán

és cserélhető az elem benne :C

Tigris, tigris, csóvafény...

(#17) match123 válasza xxman (#8) üzenetére


match123
tag

Egy linket tudnál dobni? Esetleg némi tapasztalatot - jót/rosszat írhatnál. Pont ilyet keresek egy sajnálatos táskalopás következtében.

(#18) Potrien válasza xxman (#8) üzenetére


Potrien
senior tag

linket kérnék róla,ha lehet. :R

(#19) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Vajon tud-e szólni,hogy merül az elem? :U Murphy azt mondja,hogy aki ilyesmit vesz,az akkor fog lemerülni,amikor kellene...mert ugye szó nem esik arról,hogy az app tud-e ilyet.Pedig elég fontos.
Az is kimaradt,hogy lehet-e a párositott bigyókat ki-be kapcsolgatni,vagy hogyisvanez,hisz nem mindig kell figyelni a tag-et.
Ráadásul lehetne benne akksi és vezetéknélküli töltés.Felesleges az ilyen hosszú üzemidő.Plusz úgyis rendszeresen próbálgatja az ember,hogy megy-e még :DDD
Baromság.ennyiért,összekalapozva,hááát...lassan fel kéne találni a golyóstollat is,úgyis alig tudják már,mire való :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#20) #80439296 válasza xxman (#8) üzenetére


#80439296
törölt tag

Viszont 1.5€ -ért nem is fog kapni 'Tetszett plecsnit'. ;]

25€ -ért igen. ;]

365€ -ért 'Különösen ajánlott' jár! ;]

(#21) #80439296 válasza BandiHUN (#19) üzenetére


#80439296
törölt tag

Copy paste: golyóstollat.
What is it?

(#22) #80439296 válasza Potrien (#18) üzenetére


#80439296
törölt tag

Ne légy barom... :P

Hja: [link]

(#23) Mateosz válasza cellpeti (#13) üzenetére


Mateosz
aktív tag

És ez tud olyat, hogy ha ez nálad van, de a mobilodat hagyod el, akkor jelezzen?

Én ezt találtam (LINK), ami biztosan tudja.

*** Be prepared! ***

(#24) cellpeti válasza Mateosz (#23) üzenetére


cellpeti
veterán

nem, de az enyém 600 volt a tied 2500. Ha veszel írj róla és akkor meggondolom, hogy veszek-e olyat. Én is írok, ha megjött az enyém

Tigris, tigris, csóvafény...

(#25) Zsopa


Zsopa
tag

Az úgy azért megvan gyerekek, hogy ez egy orbitális átverés? Hát olyan lólábak lógnak itt ki, hogy kb lemélytorkozza az ember tövig, ha az egészre némi ésszel és nem agyhalott zombiként figyelsz oda... Jézusmária... rég láttam nagyobb lúzer vakítást....

Előszöris ez mitől új ötlet? Ilyen kütyük kb 30 éve léteznek legalább (de lehet hogy alul is számoltam), mi itt a találmány mégis? Mit itt az a hatalmas szenzációs innováció, hacsak nem az hogy valóban forradalmian értelmetlenül drága, cserébe egy év után eldobhatod és messze nem ad annyi pluszt, már ha ad valójában bármit is, mint más hasonló rég ismert termékek... hát bravo... 8 ezer forintot aki ezért az kiad, az a balfácánok királya... Azoknak ajánlok egy bizniszt, adjon százezret (lehet dollár is elfogadom azt is természetesen), jövő hónapban 200-at adok vissza, de tutira, tényleg.... a garancia a szavam... én azt mindig tartom kérem, kivéve ha nem, de azt nem lehet, én nem olyan vagyok tessék elhinni... :DD

Sírva könyörgöm, mégis mi 8 ezer ezen? Az, hogy bluetooth van benne? Vagy az hogy vízálló...? De mondjuk már ütést nem áll és kíváncsi lennék, mit produkál, ha csak egy két méteres kisebb folyóba vagy tóba bepottyan... tartok tőle semmit, se nem hallod már hogy csipog, de még a jelet is el fogja veszíteni ezt előre borítékolom... Aztán azt is megnézném milyen távol lehet tőle meni, amíg még ad jelet... ettől is tartok, hogy 5 méter után már bottal ütheted a nyomát a motyónak, szóval legfeljebb lakásban elhagyásra alkalmas.... Bejegyzi az elvesztés GPS koordinátát? (oké értem onnan tudja szoftver, mert a telefon és a kütyü közti távolság elérte a kritikust... Kb akkor tudni fogjuk hol veszett el, úgy 60m (már ha valós ez az érték) szórásban... :D Szuper, kivéve ha mondjuk a buszon hagytuk el vagy taxiban... akkor hűlt helye lesz ott. (na meg amúgy is) Hőszenzor? Fú! Az azért már tényleg valami.. fillérekből lehet építeni egy hőszenzor alap elektronikát... (és úgykb 60 éve legalább), sorozatgyártásnál pedig a hozzáadott értéke egy ilyen plusznak ilyen száz ft-os nagyságrend...

Mégha az lenne, hogy 20 méter mélységig garantáltan jelez (más kérdés hogy hogy veszed ki, hívsz egy búvár csapatot esetleg több százezerért?) és legalább 500 méterig, ha eltávolodsz, mert az mondjuk már valami, illetve adna egy GPS jelet is, meg esetleg ütés és extra hőálló lenne (akár x percig tűzálló) is, ezekben az esetekben még el tudnám fogadni hogy szétszedhetetlen és egy év után eldobható. De egyik sem. Egy komoly óra ütésálló, tűzálló, 100 méter mélységig (de van hogy több is) nyomás álló, mondjuk nem csipog vissza, de egy ilyet megkapsz, kb 50 000 ezerért már, amúgy a legújabb Breitlingekben és hasonló csúcs órákban, ha jól tudom GPS jeladó is van. Oké hogy több millió forint és a legolcsóbb is valami ezer euró körül van, de nem ez a lényeg, hanem hogy ugyebár szét is szedhető, az elem cserélhető bennünk, nem kell eldobni egy év után. Ergo nem olyan nagyon megoldhatatlan ám (és vannak pár ezer forintos vízálló cucok is ám), hogy valami szétcsavarozható legyen és tömítő gyűrű van körben (hú mekkora találmány nem? Zseniális!), ami szépen a vizet perfekt szigeteli...

Ez meg 8 ezer forintért még ennyit sem tud... dobhatod el... hát sok sikert hozzá, tessék egészséggel használni, egy kb jó ha 2 ezret valójában érő semmire való bóvlit, ami nyilvánvaló lehúzás és átverés... legalább négyszeres áron veszel meg egy elfuserált gagyit. Jobb csipolgó kulcstartók, sőt olyan is, ami egyéb szolgáltatásokat is nyújt, ennél inkább nem írom minél, még többet is, és csodák csodája, cserélhető benne az elem, vagy tölthető a cucc, nem pedig 1 évig működik, max 5-10 euróért mérik amúgy és nem is tegnap óta, Aztán a leggagyibb kínaiak de működnek és még tessék elképzelni a gombelem azokban is cserélhető, és ha nem ugrálsz rajta, meg ejted be a wc-be akkor évekig működik, és funkcionál, ráfüttyentes visszafüttyent... ilyenek meg 1000 forint körül voltak már 15-20 éve is... de sebaj, vedd meg ezt 8 ezerért ez most tényleg a tuti...
Komolyan mondom, be lehetne küldeni a Fábrynak a Dizájn centerbe, vagy a Bagi-Nacsa show-ba mehetne kb ilyen névvel hogy Chippolit Elit Astornaut & Military Security Keytechnik Pro 2020 Plus... ára csak most csak itt, csak akciósan és már csak 10 percig (amiből sajnos 9 letelt) 999 999 ft, de ha kettőt rendelsz most gyorsan de azonnal, szuper akció van, akkor már csak 499 999 ft és kapsz hozzá még ajándékba 2 db 120 centis okostévét és egy melbaszeletet is... :D

Aztán ami a legviccesebb és ebből látszik mekkora nagy maszlag, hogy el lett adva a projekt, mint startup innováció ám, de először a költségvetés 15 000 dollár volt, aztán hogy hogynem teljesen véletlenül, épphogy icipicit túlszaladt a dolog és már valami miatt 239 000 dollárra felugrott... hát igen végülis azt kifejleszteni, hogy egybe öntik a múanyag házat, és nem szedhető szét valóban elképesztő drága laboratóriumi kísérletek folytán lehetett és NASA űrhajó építő mérnök team bevonásával... teljesen érthető tehát a megugott költség... azért ilyen extra, hogy nem tudod szétszedni csak törni és egy év után el kell dobnod, tényleg nincs minden bokorban, ez rendkívüli újítás valóban... :DD :DD
Ilyen kezelő appot meg mellesleg, kb 10 perc alatt megír amúgy egy profi mellesleg (tehát azt se mondja senki, hogy a zseniális innovatív mobilapp miatt volna a projekt ilyen költséges.
Nade tényleg, csak egy picurkát lett több a projekt épphogy csak, ez semmiség nem... csak majdnem 20-szor annyi lett a végére a költsége... Ja aha és persze startup, tehát összekoldulták rá naiv bepalizott balekoktól a lóvét... Világ röheje... Hát ebből a lenyúlt lóvéből kérem, valószínűleg a srácok lenyeltek úgy 235 000 dollárt (lett szép merga meg bömös, kertesház és Nike cipő stb a brigádban mindenkinek), azán a csodálatos zseniális új fejlesztés pedig volt nekik valójában jó ha 4000 dollárban talán... aztán még keresnek egy jó adag lóvét, azokon a balekokon, akik 8 ezer forintért megveszik tőlük ezt a kb ágy lába alá támasztéknak való műanyagdarabot...

Hát végülis tényleg zseniális ötlet, csak éppen nem a termék, hanem az átverés amivel jól kerestek a rafinált csaló srácok.. gratulálni tudok nekik is hozzá és azoknak az idiótáknak is, akik erre egy fillért is kidobtak.... :DD :DD :DD :C :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#26) pusszycat válasza Zsopa (#25) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

GO TO #5 :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#27) Y72


Y72
aktív tag

Teljesen mindegy hogy új találmány-e vagy sem, ha 0-ról csinálsz valamit ahhoz pénz, idő és munka kell.
A másik hogy USA-ban egy olyan verziót reklámoznak ami GPS-el együttműködve hálózatot hoz létre a felhasználókból. Ha elhagyod a kütyüt és arra jár a másik user akkor az ő telefonján keresztül jelez neked, hogy hol van. És ez is 1000 sebből vérzik: kell folyamatos GPS, 4G bekapcsolva, hozzáférés személyes adatokhoz, emellett lakott településen kívül nem fog működni felhasználók / hálózat hiányában.
Az okos, szenzorokkal felszerelt utcai lámpák majd megoldják ezt is.

[ Szerkesztve ]

(#28) Zsopa válasza pusszycat (#26) üzenetére


Zsopa
tag

Jaj, a 8-asra ugrottam véletlenül bocs... :D

(#29) mastodon válasza Zsopa (#25) üzenetére


mastodon
aktív tag

Drága, meg lehetne jobbat, de van-e jobb?
Olyan kis jelző kütyű, amelyik hangot ad ki, ha a telefonon keresztül erre kérem, illetve a telefont tudja hangjelzése bírni. Legalább hetente egyszer van, hogy bluetooth távolságon belül (lakásban,kocsiban) nem találjuk a kulcsainkat, pénztárcánkat vagy a telefonunkat (sok táskánk van, sok kabát, sok fiók, ahol, lehet). Volt, hogy több nap után találtuk meg a kocsikulcsot.
Van-e ennél jobb (olcsóbb vagy eredményesebb) megoldás arra, hogy könnyen megtaláljuk a szinte szemünk előtt levő tárgyainkat?

(#30) Aryes


Aryes
nagyúr

Vezeték nélküli töltést kellett volna beletenni, és meg lett volna oldva a vízállóság melletti elemcsere.
Vicces azt olvasni, hogy "Kínából lehet ilyet venni, igaz, hogy kétszer ekkora és nem is vízálló, de..." szóval mégse lehet ilyet kapni. Na ezért kerül ennyibe. ;) Első alkalom, hogy eszembe jut ilyet rakni a kulcscsomómra. Csak azért nem veszek rá mégis, mert nem szoktam elhagyni...

[ Szerkesztve ]

(#31) WildBoarTeam válasza Zsopa (#25) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Ezeket az újításokat, majd a következő verziókba építik be, szépen sorban és lassan.
Ha már ebbe belepakoltak volna mindent, akkor pár év alatt csődbe mennének (tűzálló, vízálló, ütésálló, tölthető, stb. - sose menne tönkre, olyan lenne, mint a régi hajdú mosógépek :DDD ).

blabla

(#32) joey04 válasza Zsopa (#25) üzenetére


joey04
titán

valóban túlárazott, de amit itt csinálsz az szánalmas.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) Zsopa válasza joey04 (#32) üzenetére


Zsopa
tag

Persze persze... szánalmas vagyok igen.... vedd csak meg ezt minden képpen... neked csinálták... :D

(#34) joey04 válasza Zsopa (#33) üzenetére


joey04
titán

nem veszem meg, mert nincs rá szükségem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.