Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) galuska95


galuska95
aktív tag

Eustockon már rendelhető a mega meg a füles :D

(#2) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

A hangfalra kiváncsi leszek.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#3) Wesder


Wesder
félisten

A fejhallgatón nagyon gondolkozon, mert tudja a Aptx-HD-t is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) vicze válasza Wesder (#3) üzenetére


vicze
félisten

Nem tudja, csak sima AptX-et, ez egy fél éves termék.

Cikk:
"DSP dán technológia"
Ez poén szeretne lenni?

(#5) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Jó cuccaik vannak, az S2 véleményem szerint az egyik legjobb ár-érték arányú BT füles.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#6) Wesder válasza vicze (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Nem baj, botfülemnek az is jó :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) Luck Dragon

Nekem a Tronsmart Element T6-van az Eustocktól, és teljesen meg vagyok vele elégedve.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) turbulencia8 válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


turbulencia8
őstag

En is T6-ost vettem karacsonyra, kifejezetten jo cucc. Szamomra kicsit sok a basszus, tapasztalat szerint leginkabb szekreny tetejerol szol szepen. Raadasul a T6 mikrofonja is jo, 9500 Ft-ot nagyon megert. Vettem meg egy Encore S1-es fulest is 4000 Ft-ert (ceges szamlara), annak zenehallgatashoz nagyon jo a dinamikaja. Egyedul hanghivas kozben akadozhat az S1 mikrofonja, ha nem idealis a BT adapter es a telo helyzete.

[ Szerkesztve ]

(#9) Luck Dragon válasza turbulencia8 (#8) üzenetére

Igen, van mély dögivel.
De távolabb hallgatva tényleg jól szól. :)
Én szeretem, főleg hogy az akkumulátor kapacitása is számomra tökéletes.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) B1T3 válasza turbulencia8 (#8) üzenetére


B1T3
addikt

Ilyet sem hallottam még, hogy egy apró cuccnál a mély túlsúlyára panaszkodjanak. :D Mondjuk valószínűleg éppen azért lehet zavaró, mert nem igazi basszusról van szó, hanem a 100 Hz körüli tartomány ki van emelve.

(#11) Luck Dragon válasza B1T3 (#10) üzenetére

Én szeretem a basszusát.
Mindig kérdezik hogy ez egy JBL, aztán meglepődnek hogy nem és 1/3-áron tudja ugyan azt .
Mondom úgy hogy nekem is van egy JBL "CH3".

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.