Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) elithun válasza SupaCow (#50) üzenetére


elithun
őstag

#20 ;)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#52) ncc1701 válasza SupaCow (#50) üzenetére


ncc1701
veterán

Magadban? Mivel nem tudsz olvasni? :)

(#53) lemusz


lemusz
addikt

Valami balf*szt ültettek le játszani vagy ilyen nehéz a játék irányíthatósága?

(#54) ncc1701 válasza lemusz (#53) üzenetére


ncc1701
veterán

Fenéket nehéz, marha jól lehet irányítani. Csak megfelelő ember kell hozzá. :) Persze kapásból észrevenni a kontrolleres bénázókat, fps-re egér kell.

(#55) MZperX75 válasza ncc1701 (#54) üzenetére


MZperX75
addikt

Azt ,hogy ki mennyire bénázik ez nem számít,csak ezt ne egy bemutatón kelljen végigszenvednem,na ez a gáz.

(#56) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

És a megfejtés:

Azért rángatja a játékos olyan darabosan az egeret, mert kontrollerrel játszik.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#57) #95462144 válasza #16939776 (#23) üzenetére


#95462144
törölt tag

Nehogy már egy telefonnal készített youtube videó legyen mérvadó. 😂 Egy költői kérdés, töltöttél már fel videót youtubra? :D Akkor tudnod kéne, hogy romlik a minőség... Külföldi újágírók ilyeneket nem említettek pedig ők még élőben is láthatták. A játékos pedig controllerrel játszik.

(#58) Macka


Macka
veterán

Szerintem abban a gépben egy i7 volt egy 1080-nal... :DDD :DDD

(#59) scdlsc


scdlsc
aktív tag

"nagyjából egy GTX 1080 szintjén, folyamatosan 60-70 fps körül mozgott a teljesítmény,"

Mondjuk az minimum elvárható lenne, hogy egy fél éve kapható kártya teljesítményét hozza.

(#60) atidzsiforc válasza .LnB (#27) üzenetére


atidzsiforc
őstag

4k-ban ultran keresztbe lenyeli a 980ti-met

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#61) #95462144 válasza .LnB (#27) üzenetére


#95462144
törölt tag

A 1080-on kívül melyik az a mosógép amelyik 4k-ban ultrán elviszi a Doom-ot, úgy, hogy tartja is a 60 fps-t? Érdekelne, mert ezekszerint valamit nagyon tudsz.

(#62) Cathulhu válasza Segal (#11) üzenetére


Cathulhu
addikt

Vagy az nVidia sem tudja pontosan mit tud a Vega es inkabb kivar. Az AMD rutinosan csepegtet, annyit mutat, hogy csettints, hogy ez jo lesz, de annyit nem, hogy tudd mennyire. Most egyelore nincs konkurenciaja az 1080-nak, az nV hagyhatja, hagy fogyjon a keszlet, aztan ha majd jon a Vega, akkor lehet reagalni a Ti-vel. Ha a Ti jobb, akkor kirantja a Vega alol a szonyeget, ha rosszabb, akkor addig is lehet pofozgatni.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#63) rovtiv3 válasza Zeratul (#40) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

Ott a pont! :C

Már bocsánat...

(#64) Razenhell


Razenhell
tag

fury x is vitte 50 fpsel 4kban a doomot :D de ez a mobillal felvett video mindent visz :K nyú horizon van

(#65) Gpety


Gpety
tag

Igen, az egy teljesen optimalizálatlan, éppen csak összetákolt driverrel hozott eredmény. Muhaha, pont azért demóznak olyan játékkal, ami támogatja a Vulkant. Ha a 1080 is ezt hozza a Dommal (és azért az annyira nem szereti a Vulkánt), akkor ez biza gyengébb lesz tőle.

Viszont hatalmas szó, hogy végre az AMD nem Intel procival hajtja meg a demo során a VGA-ját és az új csúcs prociját nem kell a legjobb Nvidia VGA-val bemutatnia. :C

Intel Xeon X5650, 12Gb RAM, RX480 8Gb

(#66) Apollo_21 válasza Cathulhu (#62) üzenetére


Apollo_21
addikt

Valszeg a szokásos stratégiát követi az Nvidia...majd jól bemutatják a Vega-t hogy 1gpu king..aztán rá 2napra vagy 1hétre kijön a 1080ti kb 50mhz-el erősebbre húzva..és már megoldották a problémát:D

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#67) Mark_o


Mark_o
tag

A procijukat majd 2018ban, steppingváltás után , jóárasítva 50 körül megveszem.
Nehogy bedőljenek nekem :)

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#68) Griff55


Griff55
senior tag

Rossz nézni ezt a bénázást :O

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#69) trufa12


trufa12
addikt

Amire kiadják ezeket, jön az nvidia, és ki dob egy másik vga családot aztán az amd mehet megint a levesbe....
(de jó lenne ha nem így lenne ) :K

Amit itt fentebb írtatok népfront etc , nagy baromság, egyszerűen nincs használható vga amd fronton ... jó indulattal használhatóak de a fenének sem kell a szenvedés, 100k-ért, akkor inkább dob rá az ember azt vesz egy értelmes vgat- v használtan 100 k körül egy 980 ti-t ...

Én remélem a legjobban hogy sikerül végre valami az AMD_nek. Aztán lehet jobb áron nv-t venni . ;]

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#70) schwartz válasza trufa12 (#69) üzenetére


schwartz
addikt

jön az nvidia, és ki dob egy másik vga családot

A Volta 2018ban jon. Vagy szerinted a VEGA a Pascal ellen megy? (arra a teljesitmeny szintre?)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#71) Raysen623


Raysen623
addikt

Én egy kicsit más szándékot érzek kivenni az időzítésekből: lehet, mégegyszer leírom - lehet, hogy az AMD szándéka a jövőben a külön évben történő megjelenés felé tendál. Tehát felváltva fogja kihozni a két gyártó a kártyákat. Talán az AMD belátta és szerintem elegük van a folyamatos péniszméregetésből ami sehová nem vezet. Hozzáteszem nekem is elegem van belőle, mert teljesen értelmetlen. 80 ezret sem akarok adni egy VGA-ért nemhogy 150 vagy 250-et! Egyszerűen nem éri meg és nem ér annyit egyetlen PC alkatrész sem. Talán pont ezért megy a piac is a mobileszközök irányába és ha játékról van szó, akkor a konzolok eladásai igazolják valamennyire ezt a trendet. PC marad munkára, de a játék mint olyan fokozatosan át fog terhelődni a mobil és konzol szegmensre.
250 ezerből már inkább veszek egy notit, amin simán elfutnak azok a játékok melyekkel jelenleg játszom asztalin. Ez csak egy vélemény, de erősen kétlem hogy a masterrace-en kívül nincs hasonló véleményen a casual réteg, akik ugye lényegesen nagyobb százalékát teszik ki a piacnak.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#72) MZperX75 válasza Raysen623 (#71) üzenetére


MZperX75
addikt

"AMD szándéka a jövőben a külön évben történő megjelenés felé tendál. Tehát felváltva fogja kihozni a két gyártó a kártyákat. Talán az AMD belátta és szerintem elegük van a folyamatos péniszméregetésből ami sehová nem vezet. "

Azért mert alul maradt ,ebben e-penis mutogatásban...

(#73) Duree válasza Raysen623 (#71) üzenetére


Duree
veterán

Nagyon ,nagyon igazad van.

duree54

(#74) Griff55 válasza Raysen623 (#71) üzenetére


Griff55
senior tag

Nálam mindaddig felejtős a konzoltéma, amíg az összes játék nem lesz 60 fps és valós fullHD rajtuk, amíg ez konzolon sem megy, maradok hű PC-s.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#75) Zanik válasza Raysen623 (#71) üzenetére


Zanik
addikt

A csökkenő kereslet mellett valahol jogos és észszerű stratégia lenne amit leírsz. Minek öljenek évente-kétévente dollármilliókat egy újabb csúcskategóriás GPU-ba, mikor úgy se fog megtérülni a fejlesztési költség. A vásárlók is általában kivárnak, és nem veszik meg az új modelleket a bevezetési áron, inkább játszanak alacsonyabb beállításokkal még egy kicsit, és csak akkor ruháznak be az újabb típusúra mikor annak az ára csökken.
Ugyanakkor a PS4 Pro esete mutatja, hogy már a konzol szegmens is változóban van. Már nem lehet olyan sok évet egy konzollal lefedni, így ott meg csökkenő életciklus felé tendálnak a dolgok.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#76) Raysen623 válasza MZperX75 (#72) üzenetére


Raysen623
addikt

Mégis mit ért el a zöldek tábora a péniszméregetésben?! Dx11 alatt több fps-t. Hát hagy gratuláljkak ehhez a csodálatos semmihez. Közben meg a portolás továbbra sem akar felnőni a PC-s játékosok igényeihez, az nv middleware-jeivel meg kitörölhetjük a seggünket, de mint tudjuk meant to be played...

(#74) Griff55: egészségedre, de addig is mi remekül fogunk játszani remek exkluzív tartalommal.

(#75) Zanik : ez akkor lenne igaz, ha a sima PS4 ki lenne vonva a piacról, de marad és köszöni szépen tovább kapja a játékokat. PS4 Pro leginkább a VR és 4K robbanás miatt jött ilyen hamar, de egy VR-hez PC-n is nagyon be kell vásárolni aki azt szeretne használni.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#77) TTomax válasza Raysen623 (#76) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mi a franc köze van a Dx12re való portoláshoz az nVnek???Az a kiadók dolga!Ne tessék nekem jönni a fárasztó szöveggel,hogy mert akkor a piac nagy részét elvesztenék,mert nem!Ha van normális DX11es port akkor nem.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#78) ncc1701 válasza MZperX75 (#72) üzenetére


ncc1701
veterán

Tegyük hozzá, h a PC eladások olyan ütemben csökkennek, h igazából egy zuhanó piacra józan ésszel nem érdemes nagyon erölködni. Különben úgy járnak, mint az egyszeri pharaszth ember, aki nagyot akart fingani, oszt berosált.

(#79) Raysen623 válasza TTomax (#77) üzenetére


Raysen623
addikt

Csupán annyi, hogy a hw gyártónak lenne érdeke segíteni a kiadót a portolással kapcsolatban. Volt már erre példa, lásd TR legújabb része. Ehelyett igazából szarik bele, mert ők erőből akarják megoldani egy erős VGA-val mesterségesen generálva a hw többleterőforrást, mint az közismert.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#80) TTomax válasza Raysen623 (#79) üzenetére


TTomax
nagyúr

Vagy mert talán csak azért mert az userek nagyobb része a zöldet választotta.Versenyképes terméket kell késziteni,olcsóbban mint a konkurencia.Csak hát az amd ezt nem engedheti meg magának.Szép ez a Vega meg minden,csak nem lesz töle árverseny egy gramm sem,mert realitv ismét drága vga látszik körvonalazódni...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#81) MZperX75 válasza Raysen623 (#76) üzenetére


MZperX75
addikt

Mégis mit ért el a zöldek tábora a péniszméregetésben?

70%-os piaci részesedés,negyedévente növekvő haszon,elégedett Nvidia GPU felhasználókat.

tulajdonképp csak ennyit.Attól függetlenül az első és utolsó dVGA-m egy Geforce2 MX400-as volt.
S3-al kezdtem ,Voodoo1-2 ,RivaTNT-1-2,Ati radeon 9550,X1650,HD2600XTpasszív,HD4850-870,6670 passzívval.

Szóval én ezt FPS hajhászást nem támogattam...5éves kari van gépemben

[ Szerkesztve ]

(#82) Raysen623 válasza MZperX75 (#81) üzenetére


Raysen623
addikt

NV GPU felhasználó vagyok és csöppet sem vagyok elégedett! :((( Felhívnám a figyelmed hogy az a 70% nemrég még 80 is volt egyesek szerint. Egyébként meg leszarom a piaci részesedést, mert sem nálam, sem a PC felhasználók döntő részénél nem játszik egy 100 ezer feletti VGA. Az asztali felhasználók java része megy át mobil eszközre és konzolra, az NV piaci részesedését dvga fronton meg leszarja.

(#80) TTomax: még ki sem jött, de te már tudod a tutit ugye? :R

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#83) MZperX75 válasza Raysen623 (#82) üzenetére


MZperX75
addikt

Szerintem neked ezen nem kellene megsértődnöd,ez van .
Mikor megveted a kis játékod(dVGA)-dat nagy álmok voltak ,hit vágy ,stb viszont mikor megvetted hazavitted kibontottad játszottál,jól befaltál belőle ,és mégis hiány érzeted van,üres a poci ,ez nem az ,na innen látszik,hogy valótlan vágyakat kergettél, mert kielégületlenséget hozott,nem jóllakottságérzést.GTX
Most viszont reklamálsz,mert te nem ezt hitted,hanem azt ,és még éhes vagy ,szállj le erről a vonatról(hullámvasútról)sehová sem vezet.
Mikor felülsz az ilyen vonatra gondolnod kell erre is,mert ez is a pakliban van,akkor nem okozol magadnak csalódást. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#84) TTomax válasza Raysen623 (#82) üzenetére


TTomax
nagyúr

Miért azt irtam volna?Az tény hogy a HBM nem olcsó,a FuryX se volt olcsó!!!Vagy gondolkodni luxus? :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#85) Raysen623 válasza MZperX75 (#83) üzenetére


Raysen623
addikt

Itt max te lehetsz sértődött hamár ekkora képtelenségeket és víziókat kergetsz ott, ahol az nincs.
Mikor megvettem a kis játék VGA-maz, akkor pontosan tudtam mik az elvárásaim vele kapcsolatban és ezt meg is kaptam tőle. Elégedetlenségem a driveres támogatásban merül ki, ami jelenleg hagy kívánni valót maga után. Ez sem egyedi eset ugye... Fogyasztást leszarom, teljesítményre pont annyit ad leh, mint ami elvárható tőle, és mindezt csendesen teszi. Ennyi és nem több, a kecske is jóllakott és a káposzta is megmaradt. Ha kérhetem a közeljövőben kímálj meg az ilyen hangzatos, de annál inkább semmitmondó gondolataidtól. :R

(#84) TTomax: közben a gyártási technológia változott és a HBM is korosabb lett, tehát a gyártási költségek is csökkenhettek. Ráadásul itt a felsőház VGA-oről beszélgetünk elvileg, tehát eleve nem is lehet olcsó.

Szóval szépen megvárjuk a végeredményt, aztán lehet fikázni, ahogyan szoktátok. Vitát lezártnak tekintem.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#86) bakosgabor57


bakosgabor57
őstag

Tisztelt PH nem akarja véletlenül korrigálni a félrevezető cikket? Ebből a videóból kiderül nem is Ryzen hanem
i7 4790k-n futott a játék. :P

(#87) Malibutomi válasza bakosgabor57 (#86) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Csak ok ugye nem errol a videorol irtak, hanem arrol ami a cikkben van, es amit ugyanezzel a hirrel hozott az osszes tobbi techsite.

[ Szerkesztve ]

(#88) zseko válasza Malibutomi (#87) üzenetére


zseko
veterán

És gondolod, hogy két géppel demóztak, egy intelessel és egy amd-vel?

HR24.hu

(#89) Cathulhu válasza bakosgabor57 (#86) üzenetére


Cathulhu
addikt

miert is kellene korrigalni a cikket? Mi is derul ki abbol a videobol?
erdekes

#88 ...

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#90) Malibutomi válasza zseko (#88) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Egy csomo geppel demoztak, es mibol gondolod hogy a videot ugyanott, ugyanazzal a geppel kellett felvenniuk?

(#91) schwartz válasza Zanik (#75) üzenetére


schwartz
addikt

Mi nem terul meg? Meg mi az, hogy az AMD tudatosan halaszt/kivar vagy mittodomen mit halucinaltok bele... Tokoles miatt csuszott a VEGA, ennyi. (igen, igen interposer HBM2 stb stb de akkor is toketlenek.

If he dies, he dies.

(#92) TESCO-Zsömle válasza schwartz (#91) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Melyik univerzumban lehet herével gyorsítani a félvezetőgyártást/fejlesztést? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#93) schwartz válasza TESCO-Zsömle (#92) üzenetére


schwartz
addikt

Tudod, hogy ertettem. Q2 iszonyat sok ido, holnap berendelem az 1080-at. Szep almokat AMD.

If he dies, he dies.

(#94) trufa12 válasza Raysen623 (#82) üzenetére


trufa12
addikt

A gtx 760al semmi gond nincs csak már akkor gyenge volt amikor kiadták . Próbálkozzon újabb erősebb vgaval . :DDD

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#95) zseko válasza Malibutomi (#90) üzenetére


zseko
veterán

Én csak szimplán kíváncsi voltam. Mindenesetre ha két (több) eltérő gép volt inteles és amd-s procikkal, akkor a sajtónak már rég tele kellene lennie elemzésekkel és összehasonlítással, ekkora ziccert csak nem hagyának ki. Szerintem. De franc se tudja, ma nem sokat olvastam netet :)

HR24.hu

(#96) Raysen623 válasza trufa12 (#94) üzenetére


Raysen623
addikt

Ez ebben a formájában baromság, mivel tökéletesen elegendő mindenre, amivel én játszom. Egyszer majd talán valaki elmagyarázza mi a reteknek kell 200 fps egy nyomorult játékhoz. Te is szépen felszálltál a hype vonatra. A többiek köszönik szépen jól megvannak és bőven jókat játszanak akár egy 760-al is. Mindent az igényekhez kell szabni és nem a marketinghez. FHD-ra a 760 bőven elegendő.

(#93) schwartz: egészségedre, de aztán ne lássunk nyavalyogni sehol a fórumon ;]

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#97) trufa12 válasza Raysen623 (#96) üzenetére


trufa12
addikt

Hát nem tudom nekem akkor sem volt elegendő mikor frissében volt...
de akkor lehet a driver végett volt olyan amilyen...

most elégedett vagyok a 980-ti-al minden elfogultság nélkül.. Minden megy, szépen megy.

Nekem a stabil 60fps- a lényeg, mert alatta már zavar, persze ez már abból ered hogy az ember tudja mi a jó, aztán nem akar alá menni...
Ha nem tudnám akkor biztos el lennék 40fps-el is. Ami érdekes konzolon nem zavar az alacsony fps-szám, valahogy máshogy érződik . Ahogy mondják mozis az élmény...
Meg lehet ott nem is várok többet aztán azért van minden rendben .. :DDD

A vonatról leszálltam, mert nem szaladtam gyorsan az 1080 -as vga-kért .... sem az új z2xx chipsetes lapokért.
De ami késik nem múlik, mert engem érdekelnek az újdonságok :)

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#98) Duree válasza bakosgabor57 (#86) üzenetére


Duree
veterán

Látom te is intel fan vagy.Még a vízcsapot is Core I7-nek nézed.

duree54

(#99) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Hát ez biztató, hátha megint lesz verseny a felsőházban, mondjuk ehhez az kéne, hogy a 1080-nál értékelhetően erősebb legyen, mert Nvidia tuti gyorsan reagálni fog egy Ti változattal. Na nem mintha a közeli jövőben le szeretném cserélni a 470-emet.

(#100) bakosgabor57 válasza Duree (#98) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Gyengébbek (mint Te) kedvéért, a videó végén van milyen összeállításon futott...
Bírom az ilyen megbélyegző embereket, sosem voltam és nem is leszek semmilyen fan. :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.