Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MartOOn


MartOOn
addikt

Motorolanak volt mar ilyen megoldasa. (talan a BACKFLIP - nél) Akkor is tetszett, most is jó ötletnek tartom. Remélem ez még csak teszt verzió, mert iszonyat ronda. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2) Tidzsimon válasza MartOOn (#1) üzenetére


Tidzsimon
őstag

És drága. Ennyiért moga powert.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#3) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Kipróbáltam a saját telefonomon virtuálisan: a fránya gravitáció okán kénytelen vagyok a telefont alulról megtámasztani, különben leesik. Nem tudnék így egy pályát sem végigjátszani, elfáradna a kezem. Csak hard core mobile gamereknek ajánlanám. Ez így marhaság... szvsz

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#4) B1T3 válasza MartOOn (#1) üzenetére


B1T3
addikt

Ugyanezt akartam én is írni. Mármint bármennyire jó ötlet, ha így néz ki, nem ereszteném rá a telefonomra.

(#5) bok92


bok92
addikt

Az OPPO N1-nél is valami ilyesmi van, nem?

(#6) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ez a megoldás nemsokára alapból be lesz építve szvsz.

valami

(#7) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Részvétem azoknak akiknek hasznos a kütyü. Bantumi a legnagyobb játék, annál peddig tökmindegy. :)

Jevons paradox

(#8) banhammer


banhammer
veterán

Ilyen jöhetne a Note 3-ra is.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) xmaas válasza Aprósólyom (#7) üzenetére


xmaas
őstag

"Részvétem azoknak akiknek hasznos a kütyü" ezzel teljesen egyetertek :R

(#10) Maacaw


Maacaw
tag

Talán feleennyiért lenne értelme, de most még nagyon drága. :( Egyébként ez a Showstoppers tényleg nagyon érdekes lehet az írásaitok alapján :K

(#11) halkow


halkow
őstag

ps vita-nál láttam ilyet először ,nekem tetszik de igaz értelmét nem láttam ennyi pénzért :D

Alcatel onetouch idol2s the king

(#12) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Gyere drágám, vakard meg a hátamat...

(#13) hakydakillah válasza MartOOn (#1) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Akkor inkább 20dolcsiért egy bt controller, azzal még kényelmes is a dolog.

(#14) DoItYourself válasza Quasi_modo (#6) üzenetére


DoItYourself
addikt

Valami újítást ki kell találni, mert kezd ellaposodni ez az egész mobil-tablet felhajtás. Az okos "kabátok" ötletet gondolatban már tovább is fejlesztettem: plusz gombok akár a készülék oldalán is, második e-ink kijelző a hatlapon, stb. Tudom, ez nem újdonság, de a lényeg egy szabványos felület lenne amin az okos kiegészítők kapcsolódhatnak a telefonhoz. Ehhez persze 3.5-4" méretű telefonok kellenek, de majd visszajön még az egykezes telefononok ideje, remélem. Visszasirom a Defy-t az S4 mini után...

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#15) dsr


dsr
senior tag

kicsit drága szerintem , de nem rossz :)

(#16) Peterson_ válasza banhammer (#8) üzenetére


Peterson_
addikt

A Note 3 köszöni szépen, de DualShock+GameKlip kombóval körberöhögi ezt az egészet;)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#17) #40485120 válasza halkow (#11) üzenetére


#40485120
törölt tag

Csak a PS Vita-ban hasznos és van rá írva egy konkrét játékis lehet azóta többis.

(#18) HawerKing


HawerKing
őstag

Hat ez eleg jo otlet :)

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#19) karesz4613 válasza Quasi_modo (#6) üzenetére


karesz4613
csendes tag

Én is szívesen használnám így a telómat. Nagyon zavarnak az ujjlenyomatok a kijelzőn (mér' nincsenek már stylusok? :( ) Annyira kézenfekvő megoldás, hogy nem is értem, hogy eredetileg miért nem ilyenek a telefonok a legelső nagykijelzős készüléktől kezdve...??

486 DX2-50 32 MB RAM MS-DOS6.22 Eng, Retro szürke billentyűzet :)

(#20) Blasius0704


Blasius0704
tag

Nekem is nagyon tetszik' sőt. A tablet hátulján (nyilván nem teljes felületben, de mondjuk úgy mint ahogy a Moto Xoomnak voltak a gombjai) nagyon jó lenne. Nem is játékhoz hanem kurzornak. Nyilván ez csak android alatt megoldható, de én megvenném.

(#21) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Az ötlet jó, de egyrészt ronda mint a bűn, másrészt ha alul nyomkodod, akkor hol tartod? Oldalt nyomod "összefelé"? Vagy hogyan? Kipróbáltam a telefonommal, milyen lenne ha így működne és nem volt kényelmes. Persze csak a számat járatom, lehet, hogy élőben szuper.

(#22) randras


randras
veterán

Ilyen kellene a Samsung telefonokba, es akkor nem kellene foglalkozniuk azzal, hogyan csinaljanak meg undoritobb bilimuanyagbol telefont evrol evre. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.