Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

Ennyiért inkább már egy ipad.

(#2) lujó55 válasza Vikt0r (#1) üzenetére


lujó55
őstag

ízlések és pofonok...
nekem tetszik.

(#3) hohoo


hohoo
senior tag

Hát olcsóbb mint egy ipad2 és a hw-je sem rosszabb (sőt jobb a tegra), de még mindig elmebeteg ár...

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#4) Translator


Translator
tag

A W500-ról tud vki vmit?

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#5) alibaba78 válasza Vikt0r (#1) üzenetére


alibaba78
őstag

Na igen, de az ipad 10inches, ez pedig csak 7, ami nekem peldaul kenyelmesebb lenne. Az elso 2 magos procival ellatott 7-es tablet. 1 honapja varom mar. Ezert nem vettem galaxy tab-ot.

(#6) yakuza.tora válasza lujó55 (#2) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nekem is, csak nem az ára! :(

Alléz Olympique de Marseille!

(#7) nbg válasza Translator (#4) üzenetére


nbg
senior tag

A hetvegen nyomkodtam meg Media Marktban, egesz kellemesnek tunt igy elsore. Nylivan nem tudtam tesztelgetni, de korrekt sebesseggel es felhasznaloi elmeny mellett tudtam windowsban kozlekedni, bongeszni, par dolgot parhuzamosan megnyitogatni, stb. Ha jol emlekszem -viszonyitas vegett- az elmenyindex mindenhol 5-koruli, vagy feletti volt, kiveve a cpu-t, az kerek 2,9-et kapott. Ha bejon az AMD szamitasa a webes szolgaltatasok hardveres kiszolgalasa teren, meg jo is lehet...
Itt nemetben amugy kozel 500 ojroert (499 :) ) mar viheted is haza. Dokkolos-billentyuzetes valtozaban pedig egy hijan 600-ert . Fene tudja...
(Viszont itt meg az A500-rol nem hallani semmit, nem latni sehol...)

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#8) mobilecore


mobilecore
csendes tag

Nagyon szép,biztos jó is,de az ára kicsit sok.

(#9) zazahoho


zazahoho
őstag

jónak jó,csak az az árcédula lehetne 5 számjegyű :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#10) ttt1


ttt1
őstag

Egy 1 ghz-es 1 magos nem "elég" egy ilyenbe sztetek?Ill tetszik a 7 colos(plusz van belöle beépitett 3g-s modulos is) de ennek vmi elég kicsi az aksija 1350 v 1500 mah..Az nem kevés kicsit?Akkor már Asus Transformer ami ue a hwm csak 10 col...Ill ez mennyivel "jobb" (honeycombot) leszámitva mint egy Archos 701-es pl?Az ,hogy kamera van benne hátul az nem érdekel ,mivel nem fotozni fogok arra ott a digitális masinám..

(#11) z0d1AK válasza alibaba78 (#5) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez is az első? Mert van még rajta kívül pár első.:D

A Dell Streak 7 már rég kapható Amerikában.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#12) galmat89 válasza ttt1 (#10) üzenetére


galmat89
tag

Az a gond az 1 magos tablet-ekkel, hogy nem fut rajtuk az Android 3.0, csak az ilyen buhera 2.x verziók, amik nagyon nem tabletekre vannak kitalálva.

(#13) flexxx2


flexxx2
őstag

Eddig ugyanaz van itt is mint a netbooknál, 100-150 között árulják a modelleket, és lehet ugyanúgy nem fog lemenni az áruk.

(#14) ttt1 válasza galmat89 (#12) üzenetére


ttt1
őstag

Az a baj ,nekem megvan a "kedvenc" amit irtam is már(asus transformer), de persze abból is a 3g-s modemes késöbb startol el (simát meg nem veszek).Az teljesen le tudná váltani a notim, netezni filmezni teljesen jó. Hordozni könnyü van hozzávaló bill dokkolónak ,azaz email írni egyszerübb rajta,ha meg kell csak a tablet részét használnám.A sima asus bill-el is 136 e lenne ...Ill tetszene még a Toshiba AC100-113 is(de az meg öszvér megoldás marad ahogy nekem egyre jobban kitünik, mert hiába tegra2-es nem lesz hozzá normális support, inkább Toshiba csinál egy másik tegra2es tabletet gondolom 100+ e-ért,mer abba van a biznisz).

[ Szerkesztve ]

(#15) narumon válasza hohoo (#3) üzenetére


narumon
őstag

Hát a tesztek alapján fordítva. Az ipad2 rendesen odaver a Tegra2-t használó Motorola Xoomnak pl. (Lásd anandtech tesztje pl)

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#16) alibaba78 válasza z0d1AK (#11) üzenetére


alibaba78
őstag

A streak 2 magos? Most megleptel...

(#17) alibaba78 válasza z0d1AK (#11) üzenetére


alibaba78
őstag

Kozben megtalaltam, jogos.

(#18) hohoo válasza narumon (#15) üzenetére


hohoo
senior tag

miután az ánándtech már volt lefizetve intel, és nvidia által is, ha nem haragszol nem hiszek egy szót sem a tesztjeikből... meg az is fura, hogy más teszt nincs, mindenhol ugyan azokat a anandteches grafikonokat linkelik be. Majd ha látok pár másik tesztet is...

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#19) kenand válasza hohoo (#3) üzenetére


kenand
veterán

Sajna nincs igazad, grafikus hardware terén sokkal jobb lett az A5, mint a Tegra
Sokkal jobb a software ellátottság, több az alkalmazás.
Sokkal jobban összehangolt a hardware és az oprendszer.
Még gyengébb hardware esetén is jobb lenne egy iPad 2.

Labdába rúgni iPad 2 ár - 30-40%. A fölött nincs esélye egyik utánzatnak sem.
Sajna az Android messze elmarad az iOS-től.

Van néhány "buta " amerikás kötöttség az Apple termékekben, de általában a jailbreak és az olcsó utángyártott kínai kiegészítők megoldják a problémát.

(#20) kenand válasza ttt1 (#14) üzenetére


kenand
veterán

Toshiba Tegra ide vagy oda rendkívül gyenge , a képernyő tükröződik és pocsék a belátási szög, valamint lassú.

(#21) hohoo válasza kenand (#19) üzenetére


hohoo
senior tag

hiszem ha látom. Várom a teszteket, és nem azt az 1 tesztet :)
amúgy a belátási szög legendát nem kell hangoztatni annyira, mert az ipadokban nem ips kijelző van, hanem sima tn :)

[ Szerkesztve ]

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#22) alibaba78 válasza kenand (#19) üzenetére


alibaba78
őstag

De igenis rughat. Bar lehet, hogy az apple termeke kivalo, de csak 10"-es valtozatban erheto el, ami peldaul nalam azonnal kizarja a magammal hurcolom fogalmat.

A jailbrake dolgot meg inkabb hagyjuk. Jobb, ha ezt nem pozitivumnak hozod fel az ipad mellett.

(#23) devast válasza ttt1 (#14) üzenetére


devast
addikt

Tegra2-vel elég necces dolog a filmezés...

(#24) ttt1 válasza devast (#23) üzenetére


ttt1
őstag

Miért is ?Minden uj kütyüben tegra2 van ..Az 1 ghz-es egymagos jobb filmezésre?

(#25) z0d1AK válasza devast (#23) üzenetére


z0d1AK
veterán

Miért?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#26) devast válasza z0d1AK (#25) üzenetére


devast
addikt

Most csak egy példát kiragadok: Ez konkrétan a motorola xoom. Letöltöd mediainfo-t, minden mkv/mp4 fájlodat megnézed... garantálom 99,9% high profile -ban lett kódolva(legalábbis a 720p és 1080p-sekj). Ergo vissza oda ahol 3-4 éve is tartottunk, előszedni valami programot és újrakódolni a videót, ha tegra2-es tableten akarod megnézni. Nagyon bejön amúgy az asus transformer nekem is...

Másikra válaszolva igen, galaxy tab hummingbirdje minden filmet visz zsírul tudtommal.

[ Szerkesztve ]

(#27) z0d1AK válasza devast (#26) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én amivel eddig találkoztam Tegra 2-es cuccal, egyiknek sem volt kínja. Letöltöttem a RockPlayert (mert hogy mindenen ezt használom), és néztem a filmet.
A Zoom, Optimus Pad és az új Galaxy-k kijelzőjén kívül hány olyan tablet is van, amire kell a HD video? 800x480 és 1024x600-ra felesleges. Akkor mi a probléma?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#28) devast válasza z0d1AK (#27) üzenetére


devast
addikt

1, lassan jönnek már tabletek 1280x800 -as felbontással, én spec az alá nem fogok menni. Azon meg már pont jó a 720p.
2, Van rajtuk hdmi kimenet, go figure.
3 (A legfájóbb pont), Nem tárolok/beszerzek/vásárolok már semmit sd-ben... ergo, csak azért, hogy tableten tudjam nézni, én nem fogok nekiállni konvertálgatni, ezt ki akarom kerülni. Mondhatod, hogy lusta vagyok... Egyáltalán ki néz/tárol 2011-ben még sd-t ?

[ Szerkesztve ]

(#29) ttt1


ttt1
őstag

És Toshi folio 100-at meg szabad venni ?Módosított biossal elég jó lett (legalább is azt olvasni róla)..

(#30) z0d1AK válasza devast (#28) üzenetére


z0d1AK
veterán

Itt egy újabb Tegra 2-es tablet nálam. Semmi kínja nincs a nagyobb felbontású filmekkel. :N

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.