Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mmdms


mmdms
addikt

Örülhetnek a "ződek" a kingstonnak.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#2) gyiku válasza mmdms (#1) üzenetére


gyiku
nagyúr

nem rossz az :N

hüllő

(#3) mmdms válasza gyiku (#2) üzenetére


mmdms
addikt

Egy szóval se mondtam hogy rossz! :)

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#4) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Komoly a G.Skill :C Elviselném

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5) Móci


Móci
addikt

A G.Skill és a Mushkin nem aprózta el, az biztos! Pláne az előbbi gyártó ramjai tetszenek nagyon. Kellene. ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

jaj istenem, ez a 6000 féle hűtőbordakialakítás... :D

mindegyik jobban viszi el a hőt :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) Pixelmaster


Pixelmaster
tag

inkabb az idozitest tokeletesitenek a sok csicsa huto helyet :(((

-=The digital artist of the darkside=-

(#8) Pubszon


Pubszon
veterán

Mindegyik durva, de a TG a sebességeben, a Kingston az alacsony feszültségben, a G-Skill a kapacitás, sebesség és a kinézetben, a Mushkin pedig olyan átlagos, de jó. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#9) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Ezek közül akármelyiket elviselném... :))

(#10) D.Orion


D.Orion
veterán

Nem rendelkezem olyen fejlett alaplappal amibe DDR3 kell. Okosítsatok már ki, hogy a BIOS egyáltalán tud 1.25V-ot adni a ramnak? :U Mert nagyon csodálatos az az 1.25V, de csak akkor ha be is lehet állítani.

Team Group: Na ezek se tudtak angolul amikor megalkották ezt a nevet. :DDD
team: csapat
group: csoport

Ennyi erővel Csipet csapat is lehetett volna. :))

(#11) _Orbi_ válasza mmdms (#1) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

tényleg zöld az a kingston...
Csak képzeld magad elé az alap esetben 130Watt-os TDP-s Core i7-es procit, ami meg van húzva. Ahhoz képest nem gyenge
:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) P00By


P00By
nagyúr

Szépen haladunk a MHz-el :K

(#13) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Végre kezdenek lejjebb menni azok a fránya késleltetések, azonban most az árakkal van nagy gond, ugyanis bőven 200 dollár felett vannak, ami szerintem vicc. Itthon ez legalább 50k lesz.
Azok az 5-ös és 6-os időzítések viszont nagyon szépek ilyen sebesség mellett. Remélem még tovább tudják illetve fogják is csökkenteni ezeket.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#14) mmdms válasza _Orbi_ (#11) üzenetére


mmdms
addikt

Pontosan erre gondoltam én is. Nehogy már a nyavajás ramok fogyásztásától függjön egy gép, főleg egy asus ares mellett...
Egyedül a melegedés szempontjából tetszik, mert gondolom ekkora feszen egyáltalán nem melegszenek.

[ Szerkesztve ]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#15) Sicilian válasza FRENK1988 (#4) üzenetére


Sicilian
addikt

Az nekem is jöhetne ! :K

nothing is true everything is permitted..

(#16) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Hát a G.Skill felhozatala nagyon komoly, főleg a Tridentek, hát ha váltok egyszer majd gépet akkor tuti, hogy könnyes szemekkel válok meg a mostani ramjaimtól, de az is tuti, hogy újból a G.Skill mellett döntök. :)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#17) Móci válasza D.Orion (#10) üzenetére


Móci
addikt

Lehet, hogy nem. Anno pont ezen gondolkoztam én is, amikor ha jól emlékszem a G.Skillből kijöttek az első alacsony feszültségű modulok.
Még régebben megkérdeztem egy fórumtársat, ő egy 785G-s Msi lapban legkisebb feszként 1,5V-t tudott adni a ramoknak.
Érdekes.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#18) D.Orion válasza Móci (#17) üzenetére


D.Orion
veterán

Ez esetben kurva sok értelme van az 1.25V-nak. Lehet bedobom a kérdést pár fejlett chipsetes alaplap topikjába, érdekel azért ez a dolog.

(#19) Ryuu


Ryuu
tag

A mostani mondhatni ramokon mind hűtőborda van. Az én ramom os teljesen körül van fedve hűtőbordával. Jó dolog ez :)) Elfogadnám a listából bármelyiket csak adjanak hozzá alaplapot is meg egy jó procit :DDD

(#20) anulu


anulu
félisten

szvsz kicsit LOL, h meg mindig a sebesseget meg az idozitest eroltetik. arra nem gondolnak, aki _mennyiseget_ akar? Europaban kb vadaszni kell a 4GB-os modulokat (nem az agyonhypeolt 2x2 kiteket mondom!). vagy ha lehet kapni, akkor is 50k+ HUF egy 1,3GHz-es, kb noname modul.

grat a gyartoknak :(((

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) Duree


Duree
veterán

Remek hír,hogy nincs gond a meóriákkal.Böséges a választék
A G-Skill megoldása nagyon bejön

duree54

(#22) lee56 válasza D.Orion (#10) üzenetére


lee56
őstag

Na az tényleg vicces lenne.. Lehetséges hogy autón (V) tud kevesebb feszültésget is adni mint kézzel beállítva egy szuper alaplap? :)

No Comment

(#23) wednesday válasza D.Orion (#18) üzenetére


wednesday
őstag

Lehet a gyártó arra a dologra játszik, ami legelsőnek fordult meg a fejembe: Vajon milyen késleltetéseket lehet beállítani 1.5V-on? :DDD Erre nem is gondoltam hirtelen, hogy ezt az alacsony fesz értékeket vajon milyen alaplapok támogatják.

(#24) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

:Y Ez tetszik!

PI - 8 GB DDR3-1600 CL 5-8-5-20
PIS - 8 GB DDR3-2000 CL 6-9-6-24

Alléz Olympique de Marseille!

(#25) D.Orion válasza lee56 (#22) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezt erősen kétlem. Egy lap csak azt tudja ami a bios-ba írva vagyon. Ha a ramból azt olvassa ki, hogy 1.25V-t kell neki, akkor el se fog indulni, mert nem talál ilyen értéket a beállításai között, vagy netán esetleg beállítja magának a szabvány V-ot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.