Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Van pont amivel lehet vitatkozni, van amit nem ismerek, de az első pont:

- Az autósok nagy része a gyalogost a zebrán (is) elüti. <-ez bizony úgy igaz ahogy van. Nem is értem. Jártam már máshol nyugatabbra, fővárosban, külföldön, de ami faluban, kisvárosban van, az tényleg a vicc kategória. Senki le se sz@arja, hogy te létezel és ott vagy az út szélén, és ha még netánolyan hülye is vagy hogy úgy gondoltad jó ötlet átmenni. És akkor vársz, egészen addig amíg nem nyílik a kocsik között akkor távolság, hogy át tudj végre menni. Nagy forgalmú utaknál simán megöti a perc/percek szintet is csúcs időben. Aztán persze elvétve akad egy-egy ember aki megáll, elvétve... Rendszeresen kerékpározok is, és a múltkorában a zebrán átmentem kerékpárral, nem szabályosan, nem fektetve gyalog, hanem ülve tekerve. Mindezt úgy, hogy volt olyan kedves az autóban ülő illető, hogy megállt, de azért miután az autója orrát elhagytam csak odaszólt, hogy tolva kéne. Biztos örök ellentét az autó és kerékpárosok közti vita, de ha sose áll meg senki, minek szálljak le? :))

Egyébként ugyanezen zebrán nem velem történt meg, hanem a mellette lakóval esett meg múltkorában, hogy látta, ahogy valaki megállt átengedni a gyalogost, semmi extra csak megállt. Aztán a mögötte lévő érkező csatt bele az álló kocsiba...

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.