Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) guga válasza hito (#5) üzenetére


guga
Közösségépítő

16 éve vagyok házas, nagyon fáin lagzink volt, mindenki jól érezte magát, nem volt visszhang, hogy de ez azért nem kellett volna. Mi fasza pár voltunk, minden a helyén volt, még azt is megoldottuk, hogy otthon maradt a személyi igazolvány, és az anyakönyvvezető tök pipa volt. Bár tudnám mi az anyjáért, nem ráért, csúszópénz megvolt, és ennek ellenére is jártatta a pofáját.

De mindenkivel táncoltam, azóta a családban sokan meghaltak, csak a felvételen látom őket, mind kedves ember volt, és azért jött el a lagzinkba, mert az egy valóságos örömünnep volt, izzottunk mind a ketten, mindenkire rászálltunk, mint a képoszta lepke, aztán hajnalban elmentünk szobára. Olyan stramm gyerekem született, mint ha betonból öntötték volna, simán hülyének néz, szerintem megérte.

Szóval kívánok neked hasonló jókat! Lehetek a vőfélyed? csak ilyen dumát nyomnék, azt hiszem mindenki székrekedést kapna. Egyszer meghívtak egy kiállítás megnyitójára, hogy én mondjam a beszédet. Elvállaltam, de előtte betoltam egy felest, hogy ne remegjek. Oszt ilyen dumákat nyomta, azóta nem hívtak, túl nagy hatással voltam rájuk :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.