Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Browny


Browny
csendes tag

Fú, de elegem van belőlük. Nálatok milyen a helyzet?

I can do science me! • DrawSomething nick: barnade95 <--felvehettek nyugodtan

(#2) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Idáig még megúsztam a nyarat nélkülük. Vegyél ilyen elektromos rovarriasztót, azt majd szépen beleszállnak.

DeFranco: Szúnyogháló. Az egy házban alapkövetelmény.

[ Szerkesztve ]

(#3) DeFranco válasza Browny (#1) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Amióta szúnyogháló van, azóta jóság van. Előtte ágyon ugrálás volt, meg falat vérrel összekenés volt. Tegyél fel jóféle szúnyoghálót.

(#4) Lenry válasza Browny (#1) üzenetére


Lenry
félisten

ugyanez. tegnapelőtt éjjel fél3-ra sikerült az összes kis nyomoroncot kiirtanom, de addigra már a sírás határán voltam.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Browny


Browny
csendes tag

Van, teljesen zárt is, ez a legelkeserítőbb :(

I can do science me! • DrawSomething nick: barnade95 <--felvehettek nyugodtan

(#6) DeFranco válasza Browny (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[link] a postázás ingyenes.

(#7) Browny


Browny
csendes tag

Hehe. Ettől még agyoncsípnek. Engem valamiért nagyon szerenek, az eddigi rekodrom 65 csípés (2007)

I can do science me! • DrawSomething nick: barnade95 <--felvehettek nyugodtan

(#8) DeFranco válasza Browny (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Akkor csináltasd meg a szúnyoghálót, és ne nyitogassátok annyit az ajtót.

Mérgezheted még magad mindenféle párolgó vegyszerrel, de előbbit javaslom.

[ Szerkesztve ]

(#9) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

A Vapéről mi a véleményetek? :) Én azt szoktam benyomni, ha néha betéved 1-1 szúnyog! :K

Mentalita'

(#10) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az én helyzetem egyszerű. A nyolcadikon lakom, ritkán jön ilyen magasra szúnyog. A másik dolog pedig az, hogy engem nem szeretnek, és ez szúnyog körökben talán már köztudott.
A kis buta rám száll, tapogatózik, én meg mosolyogva nézem. Hopp, most mélyeszti a szívókáját! Aztán kihúzza, új forrást keres. Nem nyert, öcsém, menj békével.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Én sem mondhattam volna szebben. :D Hálistennek tavaly tavasszal nekünk is a szúnyogháló volt az első. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.