Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Én Touch 4G + low telefon kombót használom, megérte a pénzét az iPod.

WP7-et meg addig nem érdemes venni míg nem jön ki rá a Mango, az meg csak ősszel jön.

Asszem mindenféleképpen!

(#2) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Nekem semennyire, egyik zsebben K750, másikban meg az iPod. :) Jól megvannak egymás mellett, a zenéske bír 2-3 napot picibb igénybevétel mellett (net, sok zene, kevés játék), a teló meg 4-5öt. :))

Jó kis kombináció, már csak egy BlackBerry kéne mellé (újra 8520 talán), és tökéletes lenne az egész.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3) DEJVID


DEJVID
őstag

iTouch még mindig nem létezik, szerintem ahelyett keress egy iPod touch-t és mellé olyan telefont, amilyet akarsz.

(#4) bradam válasza DEJVID (#3) üzenetére


bradam
aktív tag

Tudom,hogy nincs,de rövidíteni remélem azért szabad,kedvedért idézek:Az iPod Touch (IPA: [ˈaɪpɑːd tʌtʃ], marketingnevén: iPod touch, köznyelvben iTouch :))

Forrás

[ Szerkesztve ]

(#5) bradam válasza EczkE (#1) üzenetére


bradam
aktív tag

EczkE: Egyelőre ami zavar az iOs vs Wp7-ben az a Market közti differencia.
Bár valószinű a Mango-val megindul egy kisebb fajta fejlődés ősszel, én azért hamarabb el akarom adni az SGS-t:)

tDr1v3r: Nekem BB-vel együtt már sok lenne, de tény,hogy kell valamilyen modemmel rendelkező telefon,hogy up-to-date legyek.(Bár lehet gyorsan megszoknám a csak wifit, így talán kevésbé lennék net addikt út közben)

(#6) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Cimborám is itáccst használ, low-end telefonnal. Elvan, mint a befőtt. (Én HTC-t és Creative Zent, szintúgy vagyok, mint a befőtt.)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7) bradam válasza hoffman_ (#6) üzenetére


bradam
aktív tag

Úgy néz ki ez egy jól működő kombó. Én azért az androidtól ha nem muszáj,akkor el szeretnék egyelőre búcsúzni, nem tetszik a fragmentáció(és ennek a következményei)

(#8) Samus


Samus
addikt

Én fényképezőgép miatt hordozom magammal az N82-t...h fontos a tudás, akkor vegyél egy olyan készüléket, ami kielégíti a szükségleteid (ha akadásmentességet akarsz, akkor vegyél almát, amit mindenki ajnároz, ha a személyre szabhatóság a fontos, akkor dorid, ha oldschool vagy (és nem riadsz vissza a nehézkesebb kezeléstől), de a multimédia nagyon fontos, akkor Nokia, ha sok kötöttséget akarsz, de úgy gondolod, hogy van (lesz) új a nap alatt, akkor WP7... (én szívem szerint most egy HTC Wildfire S-t vennék, jó ára van, okos, használható a multimédiás része, van Sense, és jól néz ki) választék van., ha lehet, hanyagold a kettőt, szerintem, ha egy mód van rá, nem érdemes kettőt cipelni (mondom úgy, hogy munkahelyemre kettő telefonnal járok, máshová csak az elsődlegest viszem.

Ismétlem: szerintem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) tommjee válasza EczkE (#1) üzenetére


tommjee
senior tag

+1 :D Nekem is Touch4G-m van meg Samsung e250 :DDD elégedett vagyok vele :):) :R

(#10) Domxc


Domxc
senior tag

Egyenlőre, low teló+ iPod Touch. Majd ha kijön, a Mangó, akkor lesz érdemes WP7-re váltani.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#11) Zsom! válasza Domxc (#10) üzenetére


Zsom!
tag

Csak az N9 nem WP7-es. Nemér szerkeszteni. :( :P
Idén szerintem már nem lesz Mangos Nokia.

iPod Touch+ alap teló.

[ Szerkesztve ]

(#12) Domxc válasza Zsom! (#11) üzenetére


Domxc
senior tag

Milyen N9-ről van szó? :U

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#13) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Igen. Tök fölösleges.
Anno 3 havonta követtem el azt a baromságot, h másik teló kell.
Amióta van egy Iphone 3GS-em (majd 1 éve), meg sem fordult a fejemben (még a 4-es sem). Tökéletes, gyors, szép, okos, vmelyik nap arra gondoltam, h mi a szar az a microSD? Mert milyen jó, h nekem nem kell az akksifedelet piszkálni, meg akkut basztatni, h betegyek, kihalásszak egy memkártyát. Milyen jó, h október óta nem kellett újraindítani. Nem fagy.
Úgysem kellene már a Nokia, ha elszórakozgatnál az iOS-sel. Meg amúgyis. Miért ne legyen minden egy helyen? Telefon, üzenetek, videók. (van olyan alacsony bitrátájú HD filmem, amit a többi normál avi mellett is elvisz a vlc Iphone-on). Apropó vlc: tudod távirányítaniaz asztali vlc-det, illetve tudsz streamelni videókat PC-ről Iphone-ra... Hopp. Milyen jó, ha kapsz egy mail-t, ott van, szól, hogy olvasd el. Konfigurálás 1 perc kb. Jön egy fb üzenet, képernyőn van. Skype, twitter úgyszintén. Viberrel tudsz telefonálni korlátalnul ingyen. Mi kell még? Egyben van, nem recseg, nem ropog, nem pattan le róla ez meg az.
Fölösleges más olyannal foglalkozni, ami próbál jobb lenni az Apple-nél.
Mondom mindezt úgy, h sosem volt Mac termékem, és először elleneztem az Iphone-t.

(#14) darál0w


darál0w
Jómunkásember

én minden kütyüt egybe híve vagyok...de látom megoldható máshogy is..

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#15) DEJVID válasza Domxc (#10) üzenetére


DEJVID
őstag

Egyenlőre a tortát szokás vágni.

(#16) danih


danih
addikt

Számomra bármi (vagy bármilyen eszközkombó) 3G nélkül úgy ahogy van el van bacva.
Miért hordjak magamnál egy játékkonzolt-mp4 lejátszót és egy gagyi telefont? El sem tudnám képzelni.

(#13) zolikaDB: friss lol a hétfői mítingről: egyik kollega számol be, amikor hirtelen - "reccs-röccs reccs-röccs" vagy tízszer egymás után. Ránézünk a srácra: az iP4-et recsegteti unalmában :) Aztán mindenki elkezdett szórakozni a sajátjával (khm :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#17) máyköl


máyköl
veterán

iPhone 3GS -re nincs pénzed? Mert azt már 60 -ért tudsz venni használtan, és nincs telefon, GPS, 3G problémád.

Annó én is az iTouch + gagyi telefont választottam, de hamar vettem egy iPhone -t, mert nekem elég parás volt egyszerre két készüléket hordani.

De az iPhonet baromira szeretem, nem kapcsolgat ki, nem fagy, és ott van rá több millió app. Nevetséges, hogy mennyire gyenge az android az iOS mellett...

(#18) bradam válasza Samus (#8) üzenetére


bradam
aktív tag

Samus: Köszi, követem egy ideje a trendeket nagyjából tisztában vagyok vele,hogy mi mit tud, a dilemma igazából a két gadget együttes cipelésének a hátránya :)

Domxc: Most ez tűnik a legjobb megoldásnak, de talán kivárás most jobb ötlet lenne (ipod touch /i4 áresése miatt)

zolikaDB: Még az is talán elvárás,hogy ne merüljön le amikor kellene szoval stabil 2napot(bár lehet ebből az igényből csökkenteni kellene) hozzon legalább, amit még talán az iphonok sem tudnak rendes felhasználás mellett :DD (az említetteket meg w7-el és androiddal is meglehet oldani így vagy úgy)

darál0w: Akksi idő dilemma :U

danih: Még azon gondolkozom,hogy én eltudnám-e képzelni, lehet,hogy próbaképpen 2 kütyüvel fogok járkálni 1 héti aztán megnézem,hogy mennyire kiborító idegileg :DD

máyköl: Eladnám az Sgs-t összejönne valahogy, de úgy gondolom hosszabb távra egy i4 jobb lenne,annak az áresése meg nem tudom milyen lesz majd az uj iPhone megjlenésével(és az is kétséges,hogy meddig kell rá várni)

(#19) máyköl válasza bradam (#18) üzenetére


máyköl
veterán

Felejtsd el, hogy az itouch 4G akksija elmegy 2 napot.
Minden este töltened kell majd.

Az én iPhone 4 -em van, hogy egy napot sem megy el...

Kb. az SGS -ed egy árban van a 3GS -el...

(#20) danih válasza máyköl (#17) üzenetére


danih
addikt

Nevetséges, hogy mennyire gyenge az android az iOS mellett...
Nem az a nevetséges, hanem a megállapításod. Nekem mindkét eszközből van, és defaultból az iOS fényévekkel jobb, valóban, de jó kezek közt az andro olyanná tud válni, amire az iOS-os kollegáim csak a nyálukat csorgatják :)

(#21) k.


k.
őstag

Hát természetesen, a legjobb megoldás egy Iphone 4 lenne, jómagam is így tolom, de ha nincs erre lehetőséged, akkor én az Ipod+low end teló(20k-ért, egy szifon 2g? :D) kombót javaslom.

(#22) tDr1v3r válasza bradam (#18) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ha kijön az 5 akkor csak a T-Mobile árazásától fog függni, 250-300k lesz szinte minden nagyobb boltban az új független iPhone, start körül legalábbis. Közbe meg 160-ért megveszed Párizsban...
Az eddigi iPhone-k élettartama 3 rendszerre szólt (2G: 1.0-2.0-3.1, 3G: 2.0-3.1-4.1), valószínüleg 5-nél lesz vége a 3Gs-nek is... persze semmi konkrétum nincs erre (csak pár adat két ugyanolyan hardveres telefonról), sőt, szerintem a 6 is kijöhetne rá akár, valószínüleg ott több nagyobb újdonság lesz ami új hardvert követel, ésszerűbb lenne hogy a "minimumon" hagynák abba a telefon támogatását.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23) bradam válasza danih (#20) üzenetére


bradam
aktív tag

Azért az a végtelen lehetõségek tárháza lehet hogy jól hangzik, de majd 1 év sgs használat után azt mondom,hogy nem éri meg:)

(#24) bradam válasza tDr1v3r (#22) üzenetére


bradam
aktív tag

Én is így szâmoltam,hogy egy mostani 3Gs támogatottsága kb az iOs 5-el érne véget és ha az eddigi frissítési tendenciát nézzük akkor 1 évig up-to-date lesz(bár vannak még 3G-vel is elégedett emberek,szoval nem biztos,hogy kell a frissités ennyire)

A Wp7-rõl senkinek nincs közelebbi tapasztalata?:) Nemtudom mennyire kiforratlan még az egész(akár Market,akár Os tekintetèben) sajnos pár perc tapizâs alatt nem tudtam annyira megismerni:(

(#25) k. válasza bradam (#24) üzenetére


k.
őstag

Van olyan ember, aki egy 2G-vel is vígan elvan. Nem feltétlen kell az ios4 ios5 mindenkinek, van aki nem akar rá sok pénzt szánni, és inkább megtartja a 2G-t amíg megy. Felhasználói élmény/gyorsaság megvan, a teló most is jól néz ki, és jobb az itthoni telók 80%-ánál, szóval.... :)

(#26) máyköl válasza k. (#25) üzenetére


máyköl
veterán

2G -t már nem vennék, sok szériahibája volt, legelső iPhone.

3G -t már 40 körül lehet kapni. 3.1.3 -as szoftverrel elmegy az még, de szerintem megéri az a + 20ezer a 3GS -ért...

4 -est már 90 -ért ki lehet fogni.

(#27) k. válasza máyköl (#26) üzenetére


k.
őstag

Én most vettem 4et 105k-ért. Gyári független, kb fél éves-fél év apple Gari van még-, és nagyon szép állapotú.
Én a 2g-t azért venném inkább, mint a 3G-t, mert a 3G közül soknak szar a wifije. Azt meg nem kéne megkockáztatni, hogy vesz egyet, és 2 hét múlva beszarik.

(#28) máyköl válasza k. (#27) üzenetére


máyköl
veterán

Én kb. 2 hónapja vettem 4 -est, 90 -ért, vodafone -os.

Ha egy 2G -t leejtesz, 90%, hogy másnapra pixelhibás lesz.

3G -nél wifi hiba csak nagyon ritkán van, sokszor az ipad baseband miatt. :K

(#29) k. válasza máyköl (#28) üzenetére


k.
őstag

Én telenoros vagyok, és nem akartam állandóan függetleníteni a telót, meg gevey Simmel szórakozni. Ez így pont jó :)

(#30) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Hivatalosan is az utolsó software az iOS 5 lesz a 3GS-re, természetesen bizonyos funkciók másképp lesznek benne, vagy hiányozni fognak. Már le lehet tölteni és feltenni a betát. Hardware-esen ugye teljesen más, mint a 3G, ami inkább egy fullos 2G.
A másik meg: ha te egy eszközzel akarsz netezni, zenézni, filmezni, app-ozni/játszani, ki ne találd, hogy akkora kijelzővel, amin élvezed is ezeket, 2 napot kibír. Én reggel zenével indítottam, napközben net jó sűrűn wifin, este zene/klip/film, és ment töltőre. (3GS)
De még mindig azt tudom mondani, h inkább adok olyanra pénzt, ami kifogástalanul tudja, amit tud, mint egy koszlott 30€-s Nokiát vegyek, hogy legyen bevételük még így is, ha már nem innovatívak, és a Symbian alól is kiganéztak... Az Ipod Touch-ban nem tudom, milyen akksi lehet, hiszen láttam kiállítva, és jóval vékonyabb, mint az Iphone, szóval az sem díjnyertes készenléti időben, akkor meg már lehetne benne egy telefon is...

(#31) zH. válasza k. (#27) üzenetére


zH.
senior tag

Igen elkapkodtad akkor. Picivel drágábban 0 perceset kaptál volna, amit nem nyúztak fél évig, te vetted volna ki elsőnek a dobozból. Azért nem ugyanaz.
Anno 3G-nél is ugyanannyiért ment el a full lelakott és a pár hetes zsír új.

[ Szerkesztve ]

just be

(#32) k. válasza zH. (#31) üzenetére


k.
őstag

Nézd, ebben igazad van. Ugyanakkor az előző telómat-x10 16GBs kártya, kopott- 65k-ért elvitték, érettségi+szülinapi pénzek + spórolt pénzem kidobta a 105 ezret. Nem volt ennél több. Hiába mondod, hogy 120k-ért újat adnak, ha annyim nem volt rá, és amúgy is kezdődik a fősuli nemsokára, és kell vennem egy faja válltáskát a Macbooknak, ami ütésálló, az vagy 20-30k. Szóval itt is megfogtam kb 20k-t, annyit nekem megért, hogy nem én vettem ki a dobozból.

(#33) zH. válasza k. (#32) üzenetére


zH.
senior tag

Megértelek, de ugye te is érzed, hogy nem arról van szó ki vette ki a dobozból.

just be

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.